Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?lk haftadan kibirlenmeleri iyi. Deplasmanlarda g?rece?iz ayn? motivasyonla m? oynayacaklar?n?.

Yorum Yap

fb-ts ma??n? mutlaka izlerim. fb kazanamazsa ?ok e?leniriz. Osmanl?-gs de g?zel ma? olur; ama gs al?r bence.

Yorum Yap

Trabzon son dk. gol? co?kusuyla beraberlik ??kar?r gibi burdan. Fener i?in tehlike ?anlar? erken ?almaya ba?lad?

Yorum Yap

gs berabere, fener galip. yakla??k 15 senedir futbolu takip ediyorum. fener bu ma?? d?ve d?ve al?r, her zaman yapt?klar? i?. gs deplasman oyununu bence hen?z oturtamayacak, bu haftadan sonra hayal k?r?kl???na u?rayacaklar?n? d???n?yorum.

Yorum Yap

Gs bu hafta ne yapacak bakal?m. Ak?am ki orta saha oyunlar? beni biraz endi?elendirdi a??k?as?.

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Gs nin resmi hesab?n?n att??? twite bak?n.
              Bunlar resmen kan karde?i olmu?.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
              nedir o ya g?remedim ben?

Yorum Yap

Aslı Mustafa ??rak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                gs berabere, fener galip. yakla??k 15 senedir futbolu takip ediyorum. fener bu ma?? d?ve d?ve al?r, her zaman yapt?klar? i?. gs deplasman oyununu bence hen?z oturtamayacak, bu haftadan sonra hayal k?r?kl???na u?rayacaklar?n? d???n?yorum.
                Osmanli iyi degil. Gs kazanir hatta 3. Haftada icerde sivasi yenip 3 te 3 yaparlar. Sonra antalyaya gidiyorlar ve orda takilmalarini bekliyorum

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Alper Artam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

nedir o ya g?remedim ben?
                  tamamad?r yakalad?m.

Yorum Yap

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Gs bu hafta ne yapacak bakal?m. Ak?am ki orta saha oyunlar? beni biraz endi?elendirdi a??k?as?.
                    ben b?yle d???nm?yorum, ankara deplasmanlar? bunlara her zaman ters gelmi?tir. iyi d???nelim iyi olsun, bu i?ler hava i?i havaya girmemeleri iyi olur, ha girseler nolur i? yine bize bakar.

Yorum Yap

Osmanl? hamza'n?n mahvetti?i 3. tak?m olacak muhtemelen bu sene. Ligden d??ebilirler. Enkaz olu?turdu adam yine orada. Galatasaray puan da verebilir, d?nk? oyun onlar? fazla ?i?irdi i?i bo? bi hoca Tudor.
                      Trabzon'un da Kad?k?y'deki 20 y?ll?k zinciri k?raca??n? fakat onlar?n da sezonun devam?n? getirecek g?c? olmad???n? d???n?yorum.Fener sonradan az bu?uk toplay?p ilk 3 kovalar. Bu sene ??tay? biz belirleyece?iz. ??imize geldi?i gibi, ge?en y?l ki gibi ayn?. S?karsak Nisan'da biter, g?rg?ra vurursak may?s'a kal?r. 16. ?AMP?YONLUK ???N #Sald?rBE??KTA?

Yorum Yap

Ne yazmislar goremedim?

SM-G920F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Kan? bozuk frans?z yosmalar?. ?zt?roborg sonras? sesi ??kmayan h?rbolar sanal alemde ?ov yap?yor. Devam edin bakal?m.

Sene sonu yine

Yorum Yap

Osmanl? ??k?? d?neminde gs sezonu herkesten ?nce a?man?n ekme?ini yiyor. ?ubat ay?ndan sonra d?k?lmeye ba?larlar. Osmanl? ma??n? rahat ge?er. Fenerbah?e derbikolik tsnin i?inden ge?er.

Yorum Yap

Gs bence yenemez,berabere biter. Fb-Ts ma?? zorlu ge?er ama Fb kazan?r. Ba?ak?ehir berabere kal?r.

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Osmanl? hamza'n?n mahvetti?i 3. tak?m olacak muhtemelen bu sene. Ligden d??ebilirler. Enkaz olu?turdu adam yine orada. Galatasaray puan da verebilir, d?nk? oyun onlar? fazla ?i?irdi i?i bo? bi hoca Tudor.
                                Trabzon'un da Kad?k?y'deki 20 y?ll?k zinciri k?raca??n? fakat onlar?n da sezonun devam?n? getirecek g?c? olmad???n? d???n?yorum.Fener sonradan az bu?uk toplay?p ilk 3 kovalar. Bu sene ??tay? biz belirleyece?iz. ??imize geldi?i gibi, ge?en y?l ki gibi ayn?. S?karsak Nisan'da biter, g?rg?ra vurursak may?s'a kal?r. 16. ?AMP?YONLUK ???N #Sald?rBE??KTA?

Osmanl? da hamza de?il b?lent uygun var yaln?z

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X