Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Caner Balkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sosanin sozlesmesi ocaga kadar Sosa ocakta ka?arsa ?a?irmam

SM-G610F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    S?zle?mesi olsa da ka?maya kalkar. ?yi futbolcu ama bunun kadar a?lak adam g?rmedim ben. Bizdeyken her yaz d?nemi a?lad? durdu.

Yorum Yap

Love tek ba??na ma? ald? yaln?z. Demba olmad? bu adama y?r?yebilirdik.

Yorum Yap

Vagner Love'nin ?abas? takdir edilesi kariyerinin sonuna gelmi?sin Alanya gibi k???k bir tak?mdas?n 3-0 da geriye d??m??s?n yinede adam vazge?medi tek ba??na ?evirdi ma??

Yorum Yap

Aslı Faruk Ergeno?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Sosa ben nereye geldim demi?tir.
          Nereye gelmi?? Tam da ?ap?na g?re bi tak?mda karaktersiz hafif.

Yorum Yap

Ts, basak ve fb ye celme takti, gsyi de yense tamam iste

Yorum Yap

sosa be?ikta?tan gittigi g?n kariyeri bitmi?tir .
              bu akdar taraftar severken ve buraya al?sm?sken bizi b?rak?rsa b?yle olur .
              haftayada hic y?z vermemek laz?m tezahuratla felan .

Yorum Yap

Sosas?ndan olcay?na volkan?ndan bura??na.
                Bursaya yatan trabzona nede g?zdl oldu oh oh oh

Yorum Yap

Skora sosa ve burak icin sevindim. Bizim mactan onceye denk gelmesi de iyi oldu bence.. gecen sene bizim 3-4 luk glibiyetimiz.. simdi alanyaspor, ayni skor hemen arkasindan yine biz.. travmalari katlanabilir.. kafayi toplayamazlarsa bizim macta elleri ayaklarina dolasabilir.. kendimizi affettirecegiz ayagina yenmek icin oynamaya falan kalkarlarsa isimiz daha da kolaylasir.

Yorum Yap

Toto?lara yatt?ktan sonra t?m sempatim gitti bunlara. ?lk ?? mucize olur bunlar i?in.

Yorum Yap

Aslı Tolga Ozbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ne y?z vermesi...
                      Yerin dibine sokmak laz?m ?sl?ktan yuhalanmadan kulaklar?n? patlatmak laz?m

Yorum Yap

olan bizim kupona oldu ya ersun yanal?n hamleleri fiyaskoydu

Yorum Yap

Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Tolga Ozbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ne y?z vermesi...
                          Yerin dibine sokmak laz?m ?sl?ktan yuhalanmadan kulaklar?n? patlatmak laz?m
                          yanl?? anlama var, tezah?rat yapmayal?m derken " jose sosa oley oley oley " yapmayal?m demiyor.
                          Kaale almayal?m, s?vmeyelim,olumsuz tezah?rat yap?p adam yerine koymayal?m diyor.

Yorum Yap

Devletin milletin paras?n? baban?z?n mal? gibi harcay?pta basar? beklemek hayalcilik ilahi adalet diye bi?ey var
                            Evet ts fb taraf?ndan haks?zl?ga ugrad? ama bunun bedeli 6 senedir surekli ts ye b?tce vermek degildi
                            maaslar yuksek oyuncular yasl? ts nin i?i cok zor bu sezon iyi bi hava yakalayamazlarsa gelecek 2 sezonuda kaybederler

Yorum Yap

Bu kelekler bizim ma?ta tam saha savunma yapar ?imdi b?yle ?ne ge?ip vermeleri k?t? oldu.

Yorum Yap

Futbolu do?all???ndan ??karanlar para pulla devlet eliyle vs her zaman kaybetmeyee mahkumdur. Arap sermayesinin daha CL'de yar? finali yok. Devlet eliyle yola koyulan KOnya-kas?mpa?a-kayseri vs tak?mlar da bir iki senede ait oldu?u yere d?n?yor. Trabzon ve Ba?ak?ehiri de ayn? son bekliyor. Trabzonun ihtiyac? olan g?? pahal? yabanc?larda de?il, alt yap?lar?nda. Bunu g?recek beyin kendilerinde yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X