Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Burak 20 tane atar bu yil

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ts tempolu atak oynuyo da orta sahas? otoban gibi, konya bile sallana sallana ge?iyo

Yorum Yap

H?rs?z olmasa iyi futbolcu asl?nda

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

D?n Fener'in ma??nda 25. Dakika uykum gelmi?ti. Bu ma?ta nas?l ge?ti anlamad?m, ger?ekten g?zel ma? oluyor tempo hi? d??medi

Yorum Yap

?kisine de sari

Yorum Yap

H?seyin G??ek, ilk haftadan ?ova ba?lad?

Yorum Yap

Ma? y?netmiyorki idare ediyo adam pereira da az pislik degilmis

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Eyyy konya !Tahrik nedir ve nas?l yap?l?r g?rd?n?z m??

Yorum Yap

an?nda b?t?n tak?ma bula?m?? h?rs?zl?k

Yorum Yap

pereira ne ?erefsizmi? ya, nereden buluyolar b?yle tipleri anlam?yorum ki

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mazhar Mert Kurkcuoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mazhar Mert Kurkcuoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Arkada?lar konu d??? ama ?u an Trabzon ma??na bak?yorum. Digiturk play hd kalitesinde ald?m bildi?iniz standart kalitede izliyorum. B?yle bir sorunu olan var m??
                        Bilgisayar mi televizyon mu?
                        Televizyon da bilgisayar da denedim hepsinde oluyor. Internetim 70 mbit.
                        Otomatik de?il de direkt en y?ksek se?erek deneyin bilgisayarda
                        Tamamd?r deneyeyim te?ekk?rler. Tv de otomatikten ba?ka bir se?enek yok ama.onu ne yapaca??z bilmiyorum.

Yorum Yap

Serkan ??karmaya ?al??sa ??kar?rd? gibi ?ylece b?rakt? topu.. sert bir kafa vuru?ta da de?ildi ayr?ca..

gayseden 100% febeden 99% nefret ederim!

Yorum Yap

H?seyin G??ek ma? y?netme art?k , Sadece Be?ikta? ?m?n de?il, kimseni ma??n? y?netme , olmuyor i?te arkada? y?netemiyorsun.

Yorum Yap

Ts taraftar? ne bi tezah?rat ne bi anl?k tepki, sabahtan beri kara g?r?lt? ya.

Yorum Yap

Malatya macina bakan oldu mu hi?? Kadroya bakt?m hep yabanc? Malatya'n?n ve hep Fransa liginden

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X