Sayfa 2/463 İlkİlk 123451252102 ... SonSon

Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Başlasın artık.

başakşehir kazanır
    trabzon puan kaybeder
    fb puan kaybeder
    gayse kazanır

Göztepe, kayseri puan falan alamaz 😀 Hadi Bismillah

Hepsi kazanır diyip totem denememi başlatıyorum.

İlk hafta puan kaybeden olmaz rakiplerden bence.

Biz kazanalım da gerisi çok şey değil

Başakşehir ve fener kazanır,gs berabere kalır.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En sevdiğim konu buradaki muhabbeti seviyorum Gs'yi ve Fb'yi Barça, Madrid gibi göstermeler hariç...

Bugün başlıyor lig yaklaşık 1 saat 45 dk sonra Başakşehir-Bursa maçıyla. Güzel maç olur, Başakşehir şu an en hazır takım lige. Hadi bakalım...

Başakşehir XI: Volkan Babacan, Caiçara, Attamah, Epureanu, Clichy, Mahmut, Gökhan İnler, Mossoro, Visca, Elia, Adebayor

Bursaspor XI : Harun, Barış, Titi, Ekong, Aziz, Badu, Agu, Batalla, John, Stancu, Deniz

Başakşehir maçına gidiyorum stada. Şu Adebayoru bi canlı izleyelim bakalım

Maçı Yalçın Çetin anlatacakmış. Şu adam bizim maçları anlatsın ya veya Gökhan Abdik hatta Melih ama o Emre Gönlüşen denen ruhsuz herif maç falan anlatmasın. Haber okusun.

Alıntı Emir Armağan Esengül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir XI: Volkan Babacan, Caiçara, Attamah, Epureanu, Clichy, Mahmut, Gökhan İnler, Mossoro, Visca, Elia, Adebayor

Bursaspor XI : Harun, Barış, Titi, Ekong, Aziz, Badu, Agu, Batalla, John, Stancu, Deniz
    Emre'yi Sevilla maçınca saklamış demek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

stadın yarısı boş her zamanki gibi. yarın göztepe-fener seyircisiz. pazar bizim maç seyircisiz. neymiş 10 küsür ülkeden artık süper lig canlı yayınlanacakmış. güzel bu rezilliğimizi bütün dünya yavaş yavaş görsün artık.