Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yazmayay?m kaile almayay?m dedim ama dayanamad?m. Yav?ak kedicikler forumlar?nda porto karab?k ayar?nda bir tak?m diyor. ?imdi gitsen porto deplasman?na eline verip g?nderirler seni be yavrum uza?a gitme antalya i?inden ge?ti daha. h?t? boklu antalya

adam olmu?ta portoya karab?k ayar? diyor. porto bence osterborg ayar?nda bir tak?m

a? k?pekler ya

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yazmayay?m kaile almayay?m dedim ama dayanamad?m. Yav?ak kedicikler forumlar?nda porto karab?k ayar?nda bir tak?m diyor. ?imdi gitsen porto deplasman?na eline verip g?nderirler seni be yavrum uza?a gitme antalya i?inden ge?ti daha. h?t? boklu antalya

adam olmu?ta portoya karab?k ayar? diyor. porto bence osterborg ayar?nda bir tak?m

a? k?pekler ya
      Kaale alinacak taraftar grubu degil onlar suan kendilerini dunyanin en iyi takimi olarak goruyorlar. Birakalim ruyada kalsinlar zaten uyanacaklar ruyadan simdilik keyfini cikarsinlar

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Gs gumbur gumbur yenilir diyorum ben, bakalim

SM-J700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ertu?rul Sa?lam istifa etmi?.

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            gs-kas?mpasa ma??nda neler d?n?yor. Kgvar oran? 1.6 dan 3 e sonra da 2.0 a geldi. Yabanc? sitelerde 5 i gecti. Birileri zengin mi ediliyor?

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            5 vb bir ?ey g?rsem atlard?m hemen. 1.65-1.70i ge?memesi laz?m ??nk? kgn?n

Yorum Yap

GS en az 10 tane atar. Maalesef.

Yorum Yap

Anlamadim da niye gs fb'den biri cuma oynamiyor?
                Birini yine ctesi birini pazar a vermisler persembe mac yapan basaksehir pazar 3de oynuyor.
                Cuma gs ctesi fener pazar biz pteside ibb oynar mantik bunu gerektirir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

gs puan kaybedecek fb yi bilmem

Yorum Yap

fb 442 ??ks?n ve 3-0 falan yensin. O zaman taktik buymu? deyip bize de 442 ??kabilir. bu salakl??? yapabilirler inan?yorum ben.

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      gs-kas?mpasa ma??nda neler d?n?yor. Kgvar oran? 1.6 dan 3 e sonra da 2.0 a geldi. Yabanc? sitelerde 5 i gecti. Birileri zengin mi ediliyor?

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                      Abi sitelerin ?o?undan gs ma?? kald?r?ld?.Bir?eyler d?n?yor o ma?la ilgili.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Anlamadim da niye gs fb'den biri cuma oynamiyor?
                        Birini yine ctesi birini pazar a vermisler persembe mac yapan basaksehir pazar 3de oynuyor.
                        Cuma gs ctesi fener pazar biz pteside ibb oynar mantik bunu gerektirir

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Biz pazar oynayamay?z,konyada per?embe ma? yapt?,hemde deplasmanda ,ba?ak?ehit i?erde oynad? per?embe g?n?,ama di?erlerinde hakl?s?n ba?ak?ehir en az?ndan pazar ak?am oynamal?yd?

Yorum Yap

bu hafta ekmek ??kmaz, gs hakemle, fb zorlansa da kazan?r.
                          ba?ak-ts 3 ihtimalli

Yorum Yap

Alanya fenere yenilmez.
                            gs kazan?r
                            ba?ak-ts berabere

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Alanya fenere yenilmez.
                              gs kazan?r
                              ba?ak-ts berabere
                              Ben de b?yle d???n?yorum.

Yorum Yap

Alanya ?ok savruk tak?m. Muhakkak gol bulacakt?r ama yiyece?i de kesin gibi bir?ey o sebepten kestiremiyorum o ma??. Pa?a bi s?rpriz yapsa tad?ndan yenmez. Neumayr,Trezeguet falan ?ok tehlikeli top?ular in?allah bir?eyler yaparlar. Ba?ak?ehir Ts'yi yener.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X