Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Fb puan kaybı yaşasa mı daha iyi yaşamasa mı karar veremedim bizim maç öncesi...

Dün devre arası , gs abartma şenlikleri sırasında ''Belhanda Talisca'dan üstün oyuncu, ilk 11 lerinde hiç boş oyuncu yok'' ve ''adamlar gümbür gümbür oynuyor'' yorumlarından sonra girememiştim. Baya gümbür gümbür gitmişler anlaşılan istatistiklere bakınca.

Bu arada güneş sisteminde hiçbir gezegende Belhanda Talisca'dan üstün olamaz. İkisini de aynı anda satılığa koyun görürsünüz kim kaç kuruş ediyor.

İlk 11 leri bile bizden iyi değilken , 23-24 kişilik kadrolara bakıp bizden iyi kadroları var demek çok garip. 2-3 adamları cezalı ,sakat olsa 2-3 maçlık galibiyet orucuna girer bunlar .Trabzon la 3. lük mücadelesi verirler.

"Oraya bi' 3 puan daha yazmanızı rica edeceğim"
    TS-Başak berabere
    Alanya alır
    GS alır

Alıntı Doruk Ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün devre arası , gs abartma şenlikleri sırasında ''Belhanda Talisca'dan üstün oyuncu, ilk 11 lerinde hiç boş oyuncu yok'' ve ''adamlar gümbür gümbür oynuyor'' yorumlarından sonra girememiştim. Baya gümbür gümbür gitmişler anlaşılan istatistiklere bakınca.

Bu arada güneş sisteminde hiçbir gezegende Belhanda Talisca'dan üstün olamaz. İkisini de aynı anda satılığa koyun görürsünüz kim kaç kuruş ediyor.

İlk 11 leri bile bizden iyi değilken , 23-24 kişilik kadrolara bakıp bizden iyi kadroları var demek çok garip. 2-3 adamları cezalı ,sakat olsa 2-3 maçlık galibiyet orucuna girer bunlar .Trabzon la 3. lük mücadelesi verirler.
    Ben yazdim bunlarin bazilarini..
    1- benim furbola bakisima gore belhanda taliscadan daha komple topcu ben teknik direktor olsam o bolgede belhandayi tercih ederim (taliscayi degerli bi topcu olarak gormuyorum, besiktasiminda oyununu bozdugunu dusunuyorum, sokak futbolu oynuyo)
    2- hic bos topculari bence yok (ilk 11 ler bazinda konusuyorum), bos topcudan kastim necip, tosic, hakan balta, linnes, ismail koybasi, dirar vb. onlarin sol bekini karabuklu sol bek dusundugumden yazdim ki bence o herif tas gibi
    3- oynadiklari oyun kucuk takim oyunu, arkada bekleyerek ani pres ve baskiyla kazandiklari topla hizli toplarla sonuc ulasmak, orta sahada dondurmemeye calisiyolar rakibi baskili oynuyolar bu da cok yorucu ve eforlu oluyor bence gs nin kadro kurulumu oynamak istedikleri oyuna gore guzel ve akillica kurulmus gecende de yazdim futbol akli kimse dogru is yapmis ama dedigim gibi hocanin oynatmak istedigi futbola gore...
    4- 3un devami niteliginde bu oyunlarinin devamliligi cok zor, guclu ve guvenilir oyun icin hep fit olmalari, kendinlerine herdaim guven ve dislinin sistemin heryerinde dogru oyuncu gerekir, yedekleri o kadar kotu ki bu oyunu ligde uzun surduremiceklerinin kanisindayim
    5- besiktasimin sorunlari icin yanlis sayfa ama bizim hazir olmadigimiz bi gercek ve sol stoper hala almamamiz olmamiz fiyasko olarak goruyorum (hazirlik kampindan hic bahsetmiyorum 45 derecelik ispanya marbellaya gitmek aptalligin daniskasi)
    6- ligin suanki goruntusune gore sampiyonluk tahminlerim; bjk yuzde 40 basaksehir yuzde 25 gs yuzde 20 fb yuzde 10 ts yuzde 5
    7- 7 numaraya en cok yakisan futbolcu feyyaz..

fenerin puan kaybetmesine izin verilmez bence. bol gollü maç olur ama iddacılar 3.5 üstünü bankoya yazdı bile.

başak-ts maçı çok ilginç bitebilir. başak farklı da kazanabilir, avrupa dönüşü kaybedebilirde.

gs maçı klasik kgvar üst ve ms1 biter.

Bizim maçta da beklentim farklı galibiyet şu konyaya.

İşin ilginç yanı, Beşiktaş-Konya arasında oynanan maçta çıkan olaylar yüzünden iki takımda ceza aldı ama aralarındaki ilk maçta seyircili olacak. Misal konya taraftarının bu maça gelememesi lazım.

Belhanda dünyanın hiç bir santrafor arkası oyuncusuna göre daha komple oyuncu olamaz. Asıl sokak topçusu Belhanda'dır. Bugün Gs'liler dahi pişman bu adamın alınmasına. En kötü transfer diyorlar bu adam için. Talisca'nın kramponlarını taşır anca Belhanda.

Geçen sene de Yasin Öztekin, Eren Derdiyok seviciler vardı burada , biri Q7 öteki Cenk'den daha iyiydi onlara göre

Alıntı Ülker Uysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Evrim Talan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Oğuzhan Karahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Cenk.Akay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halis özkahya gs nin 4 maçından 3 üne verilmiş inanılmaz - üstelik dün de gs lehine skandal kararlar verdi - bu konu üzerinde durulmalı belli ki bu sezon birşeyler dönecek hakem konusunda
    http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/d...almadi/1317683
    Hakemliğini pek sevmezdim ama bıraktıktan sonra doğru konuşuyor hep. Aktif hakem iken böyle konuşamaz tabi. Tipik Türkiye sistemi işte.
    oha hic dikkat çekmedi bu.

nasıl olur böyle bir şey .tam bir fiyasko

fener icin de fırat aydınus var.
    Gerçekten çok enteresan bir konu. Fırat Aydınus 16 maç yönetmiş Fenerbahçe için. 13 maç Kadıköy'de. Diğer üç maç Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir deplasmanları.

Alıntı Ekrem Bozbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb puan kaybı yaşasa mı daha iyi yaşamasa mı karar veremedim bizim maç öncesi...
    Puan kaybi yasamasi daha iyi tabiki

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başakşehir farka gider
    Gs zorlansada kazanır
    Fener maçıda gollü beraberlik veya tek farkla Fb galibiyeti

Alıntı Ekrem Bozbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puan kaybı yaşasınlar, artık fb orta sıra takımı olmalı. 19 şampiyonluk yeter onlara. Döküntü stadları ile orta sıra mücadelesinde fb ye başarılar. Hatta bu mücadele başarısız olup 10-12 arasında da takılabilirler. Artık Başakşehir istikrarlı geliyor, fb'nin çaptan düşmesi lazım ki rakiplerimiz çoğalmasın. Juventus gibi olmalıyız. Ali'nin 8 günü filminde bir sahne var "5-10-15-20 7/24" diye, o sahnedeki gibi olmalıyız abi.

Biz kazanırız, fb takılır, Başakşehir-ts maçı haftanın müsabakası olur, gs de handikaplı galibiyet alır.

Bsk ts bol gollu zevkli bir mac olur
    Fb ite kaka kazanir
    Gs kopek gibi kosar kazanir

başak-ts 2-3
    gs-k.paşa- 1-1
    alanya-fb- 1-2

biz de 3-1 alırız

Gs farklı alır
    trabzon kazanır
    fener %100 kazanır.bu kadar puan kaybından sonra devreye girerler.

şu ligde en gerizekalı en boş adamlardan biri de veyseldir. adamın bir takla atmadığı kaldı hala ben bir şey yapmadım diyor sığır. şu kasımpaşaya nasıl puan verdik ya 2 defa öne geçip hem de.