Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu hafta ekmek ??kmaz

Yorum Yap

rakipler kaybetmez bencede puan

Yorum Yap

Gs'ye koyarlar.
        En son düzenleyen Engin Cetinalp; 11-10-2017, 09:31.

Yorum Yap

Konya'n?n gsyi en son ne zaman yendi?i belli bile de?il gs ma??ndan pek umudum yok o a??dan

Yorum Yap

Aslı Berke Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Konya'n?n gsyi en son ne zaman yendi?i belli bile de?il gs ma??ndan pek umudum yok o a??dan
            Konya hakk?nda Dediklerin do?ru da bir de mustafa re?it ak?ay ?zelinde bakal?m , Gs'den s?rekli puan alabilen bi adam , ben ona g?veniyorum

CASPER_VIA_M1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ekmek ??kmaz..

Yorum Yap

Bir hafta sonra d?nya derbisi var ama eskiden aylar ?ncesinden ba?layan renkli gerginli?i ve renkli medya g?zellemeleri ortada yok.
                Gs ?u 2 ma?? kaybetse fener ?ampiyonluk yar???nda olacak.

??nk? gs k?s?tl? kadrosu tam oturana kadar amanda gerilmesin.

Yorum Yap

Aslı Suat Baran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  fet?saray buraya kadar ?ans?n?n da yard?m? ile iyi getirdi,
                  ama ma?lara genel olarak bakt???m?zda son 4 ma??n 3 ?nde ?ok iyi olduklar? s?ylenemez.
                  antalya'ya kar?? rezil oyun kazan?lan 1 puan
                  bursa'ya kar?? son dakikalarda bulduklar goller ile kazan?lan 3 puan
                  karab?k'e kar?? nas?l oldu?u anlams?z son dakika gol? ile kazan?lan 2 puan

bizim tela?lanmam?za neden olan 3 ma?taki puan kay?plar? ise
                  1. kas?mpa?a ma?? 2 ?ut yenilen anlams?z 2 gol
                  2. fenerbah?e ma?? ki t?m t?rkiye g?rd? mevzular?
                  3. ts ma?? onca eksi?e ve hafta aras? ?l ma??n?n yorgunlu?una ra?men lensin ka??rmasa yine 3 puan alaca??m?z ama anla??lmaz bir ?ekilde yedi?imiz ?ans gol? ile kaybetti?imiz 2 puan.

Ayr?ca genel olarak bak?ld???nda tolga gibi kalas?n ekstra 5 gol?, maiconun 3 gol? vs. uzun periyotta devam ettirilebilir bir durum de?il.
                  bizim ya?ad???m?z oyuncu eksikli?ini ya?amadan gelmeleri de bir ?ans onlar i?in.
                  Ve en ?nemlisi -ki bunu en iyi renkliler biliyor- be?ikta?'?n eksiklerini ( adriano, ozzy, atiba, gg) kadrosuna katt??? anda durdurulamaz olacaklar?n? g?recekler.
                  ?enol hoca ile her sezon ba??m?z ( ve ?enol hocan?n hemen t?m tak?mlar?nda olan durum budur) hafif sanc?l? ba?l?yor, sonras?nda ise vites yava? yava? 3-4-5 oluyor.
                  Bizden onlara ?u a?amada yap?lacak en iyi tavsiye atabildikleri kadar puan fark? ats?nlar, yoksa ?imdiden 2.li?i garantiye almaya baks?nlar.
                  Aynen ?yle, Galatasaray ?u an ola?an gidi?at?n d???nda durumlarla puanlar? ald?. Kariyerinde 3 gol? olmayan adam 6 haftada 5 att?, Son dakikalar, teklemeler vs. Galatasaray bizim rakibimiz de?il. Biz formumuzu bulursak ge?en y?l ki gibi erkenden di?erlerine haydi hay?rl? tra?lar diyebiliriz. (Ba?ak?ehir'i son 2 haftaya umutla ta??mak bizim fantezimizden ba?ka bir ?ey de?ildi)

Yorum Yap

Fb kazanir
                    Gs kazanir(sacma sapan bir golleri kesin var)

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu hafta kaybeden olmaz kolay kolay...

Yorum Yap

bu haftadan ekmek ??kmaz

Yorum Yap

Fenerin ma??na kesin A.ulusoy atanm??t?r dedim do?ruymu?.Palab?y?k iti,f?rat ve ulusoy ge?en seneden beri d?n???ml? olarak fenerin i? saha ma?lar?na atan?yor. Kimse de buna ses ??karm?yor

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Fenerin ma??na kesin A.ulusoy atanm??t?r dedim do?ruymu?.Palab?y?k iti,f?rat ve ulusoy ge?en seneden beri d?n???ml? olarak fenerin i? saha ma?lar?na atan?yor. Kimse de buna ses ??karm?yor
                            Bosver abi bir cacik olmaz onlardan. Gsnin durumu ?nemli bizim i?in. Fener bizle ugrasiyor gs aradan sinsice gizlice ilerliyor

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bosver abi bir cacik olmaz onlardan. Gsnin durumu ?nemli bizim i?in. Fener bizle ugrasiyor gs aradan sinsice gizlice ilerliyor

Onlardan korkum yok ama bas?nda,medyada s?rekli Be?ikta? hakemle kazan?yor alg?s? yaratmaya ?al???yorlar.Korkum burda benim.

Yorum Yap

2015-16 sezonunda Fener'e ?akt?n en kritik yerde, ?ampiyon olduk. Bozuk saat misali 2. kez do?ruyu yap hadi bakal?m yar?n nefret etsem de senden, seyirci avantaj?n olmasa da, Gs'yi en son ne zaman yendi?in belli de?ilse bile yar?n bi s?rpriz yap hadi lan.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X