Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Alanya son haftalarda oynadigi oyunu oynasin yenilmesi imkansiz gibi bir sey. Basak ve Fb yener. Ben gs'nin ligi 4. sirada bitirecegini dusunuyorum.

Malatya'yi yenip 31. hafta Finale cikacagiz artik. Basaksehir 5'te 5 yapamayacaktir.. eger biz gs'yi yenersek asagi dogru yuvarlanirlar duramazlar. Gorecegiz bakalim.. kolay olmayacak.. ancak bu isi bu kadar zora biz soktuk.. sokup almasini da bilmemiz lazim.

Alıntı Rahmi Kerem Kalfali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birşey değişmiyor. Bizim beraberlik hakkımız yok. 5 te 5 yapamazsak şampiyon olma ihtimalimiz hiç yok. Yani gsyi her türlü yenmemiz gerekiyor. He ikinciliği falan düşünüyorsak onun içinde en fazla 1 beraberlik hakkımız var
    Bence herkes 5te 5 yapamaz o yuzden gs macina onde gidersek gs macinda beraberlik luksumuz olabilir. Basaksehirin en az 2 kez daha takilacagini dusunuyorum
    Fener 5 te 5 yapar. Gs maçında sadece beraberlik hakkımız olabilir en fazla Başakşehir'in durumuna göre

Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birşey değişmiyor. Bizim beraberlik hakkımız yok. 5 te 5 yapamazsak şampiyon olma ihtimalimiz hiç yok. Yani gsyi her türlü yenmemiz gerekiyor. He ikinciliği falan düşünüyorsak onun içinde en fazla 1 beraberlik hakkımız var
    Bence herkes 5te 5 yapamaz o yuzden gs macina onde gidersek gs macinda beraberlik luksumuz olabilir. Basaksehirin en az 2 kez daha takilacagini dusunuyorum
    Fener 5 te 5 yapar. Gs maçında sadece beraberlik hakkımız olabilir en fazla Başakşehir'in durumuna göre
    Gs maçı 1 hafta sonra değil mi? Bence beraberlik toleransımız oluşacaksa Galatasaray maçını kazanmamız halinde oluşacak. Başakşehir'in stadını doldurun tavsiyesi de bence başak'a ağır patlayacak. yıllardır boş tribüne sakin kafa maç yapan adamların beklentiyle stada gelen bir grubun önünde maç kazanamayıp bocalayacağını düşünüyorum.

Alıntı Sinan Öz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gs maçı 1 hafta sonra değil mi? Bence beraberlik toleransımız oluşacaksa Galatasaray maçını kazanmamız halinde oluşacak. Başakşehir'in stadını doldurun tavsiyesi de bence başak'a ağır patlayacak. yıllardır boş tribüne sakin kafa maç yapan adamların beklentiyle stada gelen bir grubun önünde maç kazanamayıp bocalayacağını düşünüyorum.
    Beraberlik hakkımızı gsnin alanyaya puan kaybedebileceğini düşünerekten dedim

Alıntı Sinan Öz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Beraberlik hakkımızı gsnin alanyaya puan kaybedebileceğini düşünerekten dedim
    Haa tamamdır. Başakşehir bu hafta kaybetti onları hala 3 puan önde hesap ediyordum ben

Takım gs maçı için yatsın kalksın duran top çalışsın. ligin en leş takımı duran top savunması konusunda galatasaray

Gs de gecen hafta feghouli,serdar aziz,maicon,sinan gumus sinirdaymis kart gormediler ustune emin olmamakla birlikte nagatomo,mariano da kart gorerek sinira geldi bu hafta bunlardan bikacini kaybederoerse super olur.
    Ozellikle sag sol bek giderse mukemmel olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu Sinan Engin gsye ceza gelmeyecek net bilgi dedi. Yine mi yırtacak bu adiler

Osmanli helva gibi takim ya bunlara kimse puan kaybetmez bosuna heveslenmeyin

Trabzon osmanliyi 2 dakikada 2 0 yapti osmanli iptal, basaksehir de yener bunlari

Alıntı Sayime Dilek Dede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osmanli helva gibi takim ya bunlara kimse puan kaybetmez bosuna heveslenmeyin
    Karabük,Bursa,Osmanlı ligin en kötü takımları.

Osmanlı küme düşmüştür.İstek,arzu,hirs sıfır adamlarda.Ligde kalmaları imkansız.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karce de ne içeriden top çıkarma sevdası varmış, adam emekli olacak hala çizgide duracağı yeri bilmiyor. Bizim maçı bekliyor adi ş. devleşmek iiçin.