Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Celal Kaan Aytemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Haftaya GS yensin, biz GS'yi yenelim....

Bu kadar basit
    Gs yense de Ba?ak?ehirin puan kaybetmesini bekleyece?iz berabere bitse de. Niye durduk yere 2 puan yaz?yorsunuz adamlara [emoji23]

basaksehir ligin favorisi bence. bi tek gs ve osmanli deplasmani var zor diyebilecegimiz. gs alanyaya gidiyor bizle oynicak g?ztepe deplasmani akhisar deplasmani falan 4. olmalari muhtemel. basak macinda alacaklari 3 puan bi islerine yaramaz.

t?m hesaplari gs yi yenmek ?zerine yapmiyor muyuz zaten? gs yi yendikten sonra her t?rl? altimiza aliriz ?nemli olan basak. havaya girmemeleri ?nemli.

2 haftadir herkes kazaniyor bi tek galatasaray puan kaybetti. ?n?m?zdeki haftalarda takimlarin puan kaybi yapacagini pek dusunmuyorum.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Utku Riza Pirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Gs-ibb berabere bitsin.

29. Hafta
      ?bb-60
      Bjk-59
      Gs-58

30.Hafta
      Bjk-62
      ?bb-61
      Gs-58

Hersey 31. Hafta belli olur diye tahmin ediyorum.

PRA-LX1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
      Yaln?z Fener bu s?re?te 2 de 2 yaparsa GS'nin ?n?nde oluyor

BE??KTA? 62
      Ba?ak?ehir 61
      Fenerbah?e 60
      Galatasaray 58
      En zor ma?? sivasspor,e?er kazan?rsa bence umudu var.Deplesmanda kazanmasini biliyorlar.

PRA-LX1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Galatasaray Ba?ak?ehir ma??nda A.Avc? 1 puan i?in mi yenmek i?in mi oynayacak acaba? Bu sorunun cevab? ?ok ?nemli.

E?er 1 puan kurtaray?m gerisini ??zeyim derse bunu kesinlikle ba?arabilir. 1 puan onlar i?in kolay ??nk? taktiksel a??dan ?st?n bir adam Avc?. Fatih Terim'i, ?enol G?ne?'i her t?rl? yeniyor taktisyenlikte. Ma?tan 1 puan ??kmas? bizi umutland?r?r belki ama Ba?ak?ehir'in ?ampluk ?ans?n? da epey y?kseltir. Zaten olas? bir 3 puanda muhtemelen ?ampiyon Ba?ak?ehir diyebiliriz.

Gs yenerse i?ler iyice kar???r zaten ona hi? girmiyorum yenemezler bence.

Yorum Yap

Her?ey iyi g?zel. gs yide yeneriz diyoruzda, bu ba?ak?ehir hangi ma?larda tak?lacak arkada? ya?

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in GS'den puan almamas? laz?m. B?ylece ma?lar?n birinden 1 puan almam?z durumunda Ba?ak?ehir ile 2 li avaeraja kalmam?? oluruz.

Yorum Yap

Basak cok garip takim, gidip en basit gorunen maclarda puan kaybedebilir en zor denilen gs ve osmanli maclarindan 6 puan cikartabilir. Gs mesela icerde konyayi tsyi yener deplasmanlarda takilir diyorduk bekledigimiz gibi oldu ama basaksehiri hic kestiremiyorum

Yorum Yap

S?per Lig 29. Hafta Ma?lar?

Hay?rl?s? olsun.

Yorum Yap

Halil Umut 29. hafta ba?l???n? a?m??t? zaten o ba?l??a ne oldu ?

Yorum Yap

Ba?l??? a?m??t?m ben ama di?er ma?lara ta??m?? admin san?r?m.

Yorum Yap

Sivas:2- Fb:1
                      Gs:1 - Ba?ak: 1

Yorum Yap

Haydaaa olmad? ?imdi bu i?.Neyse rakiplerden kast?m?z cincon ise o kazans?n zaten i?imize gelir

Yorum Yap

Bug?n Robinho'dan bir harakiri bekliyorum

Yorum Yap

Bence Fener bug?n yensin.
                            E?er yenemezse ligden tamamen kopacak ve b?t?n var?n? yo?unu pisli?ini kusmu?unu hafta i?i bizim ma?a saklayacak.
                            Bug?n kazan?p yar??ta kal?rlarsa kendilerini de ceza al?p riske etmemek i?in hafta i?i ma? daha sakin ge?ecektir.

Gs-Ba?ak ma?? da nas?l biterse bitsin bizim i?imize yarayacak sonu?lar? mutlaka olacak olan bir ma?. G?n?l istiyor ki bol olayl?, k?rm?z? kartl? ve sonucu beraberlik olan bir ma? olsun tabi.
                            Kazanacak biri olursa Gs olsun. Hi?birimiz ligin bitimine 6 hafta varken gsnin evinde ba?ak ma??n? kazanmas?n? isteyece?imizi tahmin etmezdi ama kendi hatalar?m?zdan dolay? bu noktaya geldik. Ben ittire kakt?ra da olsa hakemin de deste?iyle bir ?ekilde gsnin alaca??n? d???n?yorum.

Yorum Yap

k?rm?z? kartl? 1-1 bizim i?in en iyi sonu?.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ba?l??? a?m??t?m ben ama di?er ma?lara ta??m?? admin san?r?m.
                                di?er ma?lara ta??nsa bile ba?l??? a?man yetmi?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X