Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fb puan kayb? ya?asa m? daha iyi ya?amasa m? karar veremedim bizim ma? ?ncesi...

Yorum Yap

D?n devre aras? , gs abartma ?enlikleri s?ras?nda ''Belhanda Talisca'dan ?st?n oyuncu, ilk 11 lerinde hi? bo? oyuncu yok'' ve ''adamlar g?mb?r g?mb?r oynuyor'' yorumlar?ndan sonra girememi?tim. Baya g?mb?r g?mb?r gitmi?ler anla??lan istatistiklere bak?nca.

Bu arada g?ne? sisteminde hi?bir gezegende Belhanda Talisca'dan ?st?n olamaz. ?kisini de ayn? anda sat?l??a koyun g?r?rs?n?z kim ka? kuru? ediyor.

?lk 11 leri bile bizden iyi de?ilken , 23-24 ki?ilik kadrolara bak?p bizden iyi kadrolar? var demek ?ok garip. 2-3 adamlar? cezal? ,sakat olsa 2-3 ma?l?k galibiyet orucuna girer bunlar .Trabzon la 3. l?k m?cadelesi verirler.

Yorum Yap

"Oraya bi' 3 puan daha yazman?z? rica edece?im"
        TS-Ba?ak berabere
        Alanya al?r
        GS al?r

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          D?n devre aras? , gs abartma ?enlikleri s?ras?nda ''Belhanda Talisca'dan ?st?n oyuncu, ilk 11 lerinde hi? bo? oyuncu yok'' ve ''adamlar g?mb?r g?mb?r oynuyor'' yorumlar?ndan sonra girememi?tim. Baya g?mb?r g?mb?r gitmi?ler anla??lan istatistiklere bak?nca.

Bu arada g?ne? sisteminde hi?bir gezegende Belhanda Talisca'dan ?st?n olamaz. ?kisini de ayn? anda sat?l??a koyun g?r?rs?n?z kim ka? kuru? ediyor.

?lk 11 leri bile bizden iyi de?ilken , 23-24 ki?ilik kadrolara bak?p bizden iyi kadrolar? var demek ?ok garip. 2-3 adamlar? cezal? ,sakat olsa 2-3 ma?l?k galibiyet orucuna girer bunlar .Trabzon la 3. l?k m?cadelesi verirler.
          Ben yazdim bunlarin bazilarini..
          1- benim furbola bakisima gore belhanda taliscadan daha komple topcu ben teknik direktor olsam o bolgede belhandayi tercih ederim (taliscayi degerli bi topcu olarak gormuyorum, besiktasiminda oyununu bozdugunu dusunuyorum, sokak futbolu oynuyo)
          2- hic bos topculari bence yok (ilk 11 ler bazinda konusuyorum), bos topcudan kastim necip, tosic, hakan balta, linnes, ismail koybasi, dirar vb. onlarin sol bekini karabuklu sol bek dusundugumden yazdim ki bence o herif tas gibi
          3- oynadiklari oyun kucuk takim oyunu, arkada bekleyerek ani pres ve baskiyla kazandiklari topla hizli toplarla sonuc ulasmak, orta sahada dondurmemeye calisiyolar rakibi baskili oynuyolar bu da cok yorucu ve eforlu oluyor bence gs nin kadro kurulumu oynamak istedikleri oyuna gore guzel ve akillica kurulmus gecende de yazdim futbol akli kimse dogru is yapmis ama dedigim gibi hocanin oynatmak istedigi futbola gore...
          4- 3un devami niteliginde bu oyunlarinin devamliligi cok zor, guclu ve guvenilir oyun icin hep fit olmalari, kendinlerine herdaim guven ve dislinin sistemin heryerinde dogru oyuncu gerekir, yedekleri o kadar kotu ki bu oyunu ligde uzun surduremiceklerinin kanisindayim
          5- besiktasimin sorunlari icin yanlis sayfa ama bizim hazir olmadigimiz bi gercek ve sol stoper hala almamamiz olmamiz fiyasko olarak goruyorum (hazirlik kampindan hic bahsetmiyorum 45 derecelik ispanya marbellaya gitmek aptalligin daniskasi)
          6- ligin suanki goruntusune gore sampiyonluk tahminlerim; bjk yuzde 40 basaksehir yuzde 25 gs yuzde 20 fb yuzde 10 ts yuzde 5
          7- 7 numaraya en cok yakisan futbolcu feyyaz..

Yorum Yap

fenerin puan kaybetmesine izin verilmez bence. bol goll? ma? olur ama iddac?lar 3.5 ?st?n? bankoya yazd? bile.

ba?ak-ts ma?? ?ok ilgin? bitebilir. ba?ak farkl? da kazanabilir, avrupa d?n??? kaybedebilirde.

gs ma?? klasik kgvar ?st ve ms1 biter.

Bizim ma?ta da beklentim farkl? galibiyet ?u konyaya.

??in ilgin? yan?, Be?ikta?-Konya aras?nda oynanan ma?ta ??kan olaylar y?z?nden iki tak?mda ceza ald? ama aralar?ndaki ilk ma?ta seyircili olacak. Misal konya taraftar?n?n bu ma?a gelememesi laz?m.

Yorum Yap

Belhanda d?nyan?n hi? bir santrafor arkas? oyuncusuna g?re daha komple oyuncu olamaz. As?l sokak top?usu Belhanda'd?r. Bug?n Gs'liler dahi pi?man bu adam?n al?nmas?na. En k?t? transfer diyorlar bu adam i?in. Talisca'n?n kramponlar?n? ta??r anca Belhanda.

Ge?en sene de Yasin ?ztekin, Eren Derdiyok seviciler vard? burada , biri Q7 ?teki Cenk'den daha iyiydi onlara g?re

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı O?uzhan Karahan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Cenk.Akay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Halis ?zkahya gs nin 4 ma??ndan 3 ?ne verilmi? inan?lmaz - ?stelik d?n de gs lehine skandal kararlar verdi - bu konu ?zerinde durulmal? belli ki bu sezon bir?eyler d?necek hakem konusunda
                http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/d...almadi/1317683
                Hakemli?ini pek sevmezdim ama b?rakt?ktan sonra do?ru konu?uyor hep. Aktif hakem iken b?yle konu?amaz tabi. Tipik T?rkiye sistemi i?te.
                oha hic dikkat ?ekmedi bu.

nas?l olur b?yle bir ?ey .tam bir fiyasko

fener icin de f?rat ayd?nus var.
                Ger?ekten ?ok enteresan bir konu. F?rat Ayd?nus 16 ma? y?netmi? Fenerbah?e i?in. 13 ma? Kad?k?y'de. Di?er ?? ma? Be?ikta?, Galatasaray ve Ba?ak?ehir deplasmanlar?.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Fb puan kayb? ya?asa m? daha iyi ya?amasa m? karar veremedim bizim ma? ?ncesi...
                  Puan kaybi yasamasi daha iyi tabiki

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ba?ak?ehir farka gider
                    Gs zorlansada kazan?r
                    Fener ma??da goll? beraberlik veya tek farkla Fb galibiyeti

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Puan kayb? ya?as?nlar, art?k fb orta s?ra tak?m? olmal?. 19 ?ampiyonluk yeter onlara. D?k?nt? stadlar? ile orta s?ra m?cadelesinde fb ye ba?ar?lar. Hatta bu m?cadele ba?ar?s?z olup 10-12 aras?nda da tak?labilirler. Art?k Ba?ak?ehir istikrarl? geliyor, fb'nin ?aptan d??mesi laz?m ki rakiplerimiz ?o?almas?n. Juventus gibi olmal?y?z. Ali'nin 8 g?n? filminde bir sahne var "5-10-15-20 7/24" diye, o sahnedeki gibi olmal?y?z abi.

Yorum Yap

Biz kazan?r?z, fb tak?l?r, Ba?ak?ehir-ts ma?? haftan?n m?sabakas? olur, gs de handikapl? galibiyet al?r.

Yorum Yap

Bsk ts bol gollu zevkli bir mac olur
                          Fb ite kaka kazanir
                          Gs kopek gibi kosar kazanir [emoji23]

Yorum Yap

ba?ak-ts 2-3
                            gs-k.pa?a- 1-1
                            alanya-fb- 1-2

biz de 3-1 al?r?z

Yorum Yap

Gs farkl? al?r
                              trabzon kazan?r
                              fener %100 kazan?r.bu kadar puan kayb?ndan sonra devreye girerler.

Yorum Yap

?u ligde en gerizekal? en bo? adamlardan biri de veyseldir. adam?n bir takla atmad??? kald? hala ben bir ?ey yapmad?m diyor s???r. ?u kas?mpa?aya nas?l puan verdik ya 2 defa ?ne ge?ip hem de.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X