Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ilk haftadan ekmek cikmis. Herkes gagalamis hemen

bu fener kalec i almadimi niye hala ayi yogi oynuyor

Yorum Yap

Bence Ridvanin izledigi yol yanlis zira yabanci siniri gelirse tekrar, sessiz sedasiz transfer yapmayi bilmeyen her probleme 6 kat para verip cozen gerizekali kanaryalar ffp dahilinde tek topcu alamaz.

Yorum Yap

Ilhan cavcav sezonunda gbirligi kume dusmenin en buyuk adayi bence.kadrolari cok cok kotu

HTC Desire EYE cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?irkef ?zat d??er in?allah. Antalya'n?n da d??mesini isterdim ama kadrolar? iyi. Tahminen G.Birli?i, Sivas ve Malatya d??er.

Yorum Yap

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bence Ridvanin izledigi yol yanlis zira yabanci siniri gelirse tekrar, sessiz sedasiz transfer yapmayi bilmeyen her probleme 6 kat para verip cozen gerizekali kanaryalar ffp dahilinde tek topcu alamaz.
            Yabanc? d??manl??? yapacaklar?na altyap?y? te?vik edecek ad?mlar ats?nlar. Ne gen?ler var, harcan?yorlar.

Yorum Yap

Vay be! Trabzon'da bu sene de Olcay'? kesecek adam ??kmam??.

Yorum Yap

H?rs?z 11'de

Yorum Yap

?aka gibi yemin ediyorum

Yorum Yap

Trabzon gol? yedi bile

Yorum Yap

Trabzon yenilsin. Bursa mac?n? satt?ktan sonra iyice uyuz oldum onlara

Yorum Yap

Arkada?lar konu d??? ama ?u an Trabzon ma??na bak?yorum. Digiturk play hd kalitesinde ald?m bildi?iniz standart kalitede izliyorum. B?yle bir sorunu olan var m??

Yorum Yap

??karken Okay ?yle bir pas att? k? resmen rakibe asist oldu. Trabzonspor'a hi? sempatim kalmad? o Bursa'ya ma?? satt?lar ya.

Yorum Yap

Aslı Mazhar Mert Kurkcuoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Arkada?lar konu d??? ama ?u an Trabzon ma??na bak?yorum. Digiturk play hd kalitesinde ald?m bildi?iniz standart kalitede izliyorum. B?yle bir sorunu olan var m??
                            Bilgisayar mi televizyon mu?

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Mazhar Mert Kurkcuoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bilgisayar mi televizyon mu?
                              Televizyon da bilgisayar da denedim hepsinde oluyor. Internetim 70 mbit.

Yorum Yap

h?rs?z att? 1-1 oldu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X