Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Alıntı İsmail Arı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Celal Kaan Aytemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya GS yensin, biz GS'yi yenelim....

Bu kadar basit
    Gs yense de Başakşehirin puan kaybetmesini bekleyeceğiz berabere bitse de. Niye durduk yere 2 puan yazıyorsunuz adamlara

basaksehir ligin favorisi bence. bi tek gs ve osmanli deplasmani var zor diyebilecegimiz. gs alanyaya gidiyor bizle oynicak göztepe deplasmani akhisar deplasmani falan 4. olmalari muhtemel. basak macinda alacaklari 3 puan bi islerine yaramaz.

tüm hesaplari gs yi yenmek üzerine yapmiyor muyuz zaten? gs yi yendikten sonra her türlü altimiza aliriz önemli olan basak. havaya girmemeleri önemli.

2 haftadir herkes kazaniyor bi tek galatasaray puan kaybetti. önümüzdeki haftalarda takimlarin puan kaybi yapacagini pek dusunmuyorum.

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Utku Riza Pirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs-ibb berabere bitsin.

29. Hafta
    İbb-60
    Bjk-59
    Gs-58

30.Hafta
    Bjk-62
    İbb-61
    Gs-58

Hersey 31. Hafta belli olur diye tahmin ediyorum.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yalnız Fener bu süreçte 2 de 2 yaparsa GS'nin önünde oluyor

BEŞİKTAŞ 62
    Başakşehir 61
    Fenerbahçe 60
    Galatasaray 58
    En zor maçı sivasspor,eğer kazanırsa bence umudu var.Deplesmanda kazanmasini biliyorlar.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray Başakşehir maçında A.Avcı 1 puan için mi yenmek için mi oynayacak acaba? Bu sorunun cevabı çok önemli.

Eğer 1 puan kurtarayım gerisini çözeyim derse bunu kesinlikle başarabilir. 1 puan onlar için kolay çünkü taktiksel açıdan üstün bir adam Avcı. Fatih Terim'i, Şenol Güneş'i her türlü yeniyor taktisyenlikte. Maçtan 1 puan çıkması bizi umutlandırır belki ama Başakşehir'in şampluk şansını da epey yükseltir. Zaten olası bir 3 puanda muhtemelen şampiyon Başakşehir diyebiliriz.

Gs yenerse işler iyice karışır zaten ona hiç girmiyorum yenemezler bence.

Herşey iyi güzel. gs yide yeneriz diyoruzda, bu başakşehir hangi maçlarda takılacak arkadaş ya?

Başakşehir'in GS'den puan almaması lazım. Böylece maçların birinden 1 puan almamız durumunda Başakşehir ile 2 li avaeraja kalmamış oluruz.

Basak cok garip takim, gidip en basit gorunen maclarda puan kaybedebilir en zor denilen gs ve osmanli maclarindan 6 puan cikartabilir. Gs mesela icerde konyayi tsyi yener deplasmanlarda takilir diyorduk bekledigimiz gibi oldu ama basaksehiri hic kestiremiyorum

Halil Umut 29. hafta başlığını açmıştı zaten o başlığa ne oldu ?

Başlığı açmıştım ben ama diğer maçlara taşımış admin sanırım.

Haydaaa olmadı şimdi bu iş.Neyse rakiplerden kastımız cincon ise o kazansın zaten işimize gelir

Bugün Robinho'dan bir harakiri bekliyorum

Bence Fener bugün yensin.
    Eğer yenemezse ligden tamamen kopacak ve bütün varını yoğunu pisliğini kusmuğunu hafta içi bizim maça saklayacak.
    Bugün kazanıp yarışta kalırlarsa kendilerini de ceza alıp riske etmemek için hafta içi maç daha sakin geçecektir.

Gs-Başak maçı da nasıl biterse bitsin bizim işimize yarayacak sonuçları mutlaka olacak olan bir maç. Gönül istiyor ki bol olaylı, kırmızı kartlı ve sonucu beraberlik olan bir maç olsun tabi.
    Kazanacak biri olursa Gs olsun. Hiçbirimiz ligin bitimine 6 hafta varken gsnin evinde başak maçını kazanmasını isteyeceğimizi tahmin etmezdi ama kendi hatalarımızdan dolayı bu noktaya geldik. Ben ittire kaktıra da olsa hakemin de desteğiyle bir şekilde gsnin alacağını düşünüyorum.

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığı açmıştım ben ama diğer maçlara taşımış admin sanırım.
    diğer maçlara taşınsa bile başlığı açman yetmiş