Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

rıdvan komple beşiktası verelım sana sakin ol

Alıntı Türker Güngör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvanı açın kıpkırmızı 😀
    Bende benim tv'nin renk ayarında sorun var sanıyordum ☺

Allahtan aykut 2 on liberodan vazgeçmiyor.

5 defans kaleci dahil
    Topal José
    Valbuena
    Rvp

2 adam kalıyor geri. Dirar ekici giuliano Alper atıf ozan salih soldado.

Daha da adam alacağız diyorlar. Bunlar iyice saçmaladı.

Scarione bir dönem Beşiktaş'ın gündemindeydi diye biliyorum. Çok iyi oynadı.
    Aykut, at Valbuena'ya taktiği dışında bir şey yapamadı. Fener'den bu sene de cacık olmayacak gibi gözüküyor ama belli olmaz. Biz işimize bakalım, gerisi zaten önemli değil.

Mesajı Gönderen: Volkan Ateş:cLink:4865616

Şaşırdım abi adamların pozisyonu yok 2 bireyselden gol yedik
    Kurtarıcı olarak giren adamlara bak

Doggy misyoner falan olmadi bi tek. Nasil pozisyonulari yok.

Gol olunca burda gülemedim ama o ayı ne yedi golu be.. kendi attı resmen topu kaleye ajdkfnrjwiensoahd

Bir de pes de kaleciler kötü diyorlar 🤣

gayseden 100% febeden 99% nefret ederim!

Alıntı Türker Güngör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvanı açın kıpkırmızı 😀

Tamer hoca saçmalamış. Sarı kırmızı kravat takmak neyin kafasıdır. Takım siyah beyaz. Barı kaskol alaydin. Çok komik durmuş

Alıntı Halis Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamer hoca saçmalamış. Sarı kırmızı kravat takmak neyin kafasıdır. Takım siyah beyaz. Barı kaskol alaydin. Çok komik durmuş
    Bu heryerde böyle. Böyle şeylere takmamak lazım.

Görüntüye dikkat etmedim çok ama zaten sarı kırmızı kravat komik durur

şeytan yine yabancı sınırlaması konusuna geldi. bu sezon erken başladı. çok meraklıysan alma yabancı oyuncu olsun bitsin...

Alıntı Koray Metin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şeytan yine yabancı sınırlaması konusuna geldi. bu sezon erken başladı. çok meraklıysan alma yabancı oyuncu olsun bitsin...
    Sanki 5 yabancı varken Avrupa ve Dünya şampiyonu olduk yildiz futbolcular yetistirip Avrupaya gonderdik. Hey yarabbim.

Ayı ne güzel gol yemiş öyle ya

Maçı izlediniz mi, ben sadece rakiplerin maçlarını izliyorum. Fenerbahçe bu sene rakip olamaz...

maçı yeni izledim de, bu adama boşuna çuval demiyorlar.
    iki golde evlere şenlikte ilki nedir öyle ya. Yaptığı artistlikle kaldı, inönüde balina gibi atlıyordu topları tuttuktan sonra. Bu golde atlama tarzını karıştırdı sanırsam

Alıntı Ceyhun Kavrayici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Koray Metin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanki 5 yabancı varken Avrupa ve Dünya şampiyonu olduk yildiz futbolcular yetistirip Avrupaya gonderdik. Hey yarabbim.
    bizim komple yerliye dönüp fbnin başı yabancı fazlasıyla dertteyken hergün türk futbolu böyle ilerlemez yabancı sınırı kaldırılsın diye ağlıyordu.