Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Ilk haftadan ekmek cikmis. Herkes gagalamis hemen

bu fener kalec i almadimi niye hala ayi yogi oynuyor

Bence Ridvanin izledigi yol yanlis zira yabanci siniri gelirse tekrar, sessiz sedasiz transfer yapmayi bilmeyen her probleme 6 kat para verip cozen gerizekali kanaryalar ffp dahilinde tek topcu alamaz.

Ilhan cavcav sezonunda gbirligi kume dusmenin en buyuk adayi bence.kadrolari cok cok kotu

HTC Desire EYE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çirkef Özat düşer inşallah. Antalya'nın da düşmesini isterdim ama kadroları iyi. Tahminen G.Birliği, Sivas ve Malatya düşer.

Alıntı Yasar Turkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Ridvanin izledigi yol yanlis zira yabanci siniri gelirse tekrar, sessiz sedasiz transfer yapmayi bilmeyen her probleme 6 kat para verip cozen gerizekali kanaryalar ffp dahilinde tek topcu alamaz.
    Yabancı düşmanlığı yapacaklarına altyapıyı teşvik edecek adımlar atsınlar. Ne gençler var, harcanıyorlar.

Vay be! Trabzon'da bu sene de Olcay'ı kesecek adam çıkmamış.

Trabzon yenilsin. Bursa macını sattıktan sonra iyice uyuz oldum onlara

Arkadaşlar konu dışı ama şu an Trabzon maçına bakıyorum. Digiturk play hd kalitesinde aldım bildiğiniz standart kalitede izliyorum. Böyle bir sorunu olan var mı?

Çıkarken Okay öyle bir pas attı kı resmen rakibe asist oldu. Trabzonspor'a hiç sempatim kalmadı o Bursa'ya maçı sattılar ya.

Alıntı Mazhar Mert Kurkcuoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konu dışı ama şu an Trabzon maçına bakıyorum. Digiturk play hd kalitesinde aldım bildiğiniz standart kalitede izliyorum. Böyle bir sorunu olan var mı?
    Bilgisayar mi televizyon mu?

Alıntı Cüneyt Türkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mazhar Mert Kurkcuoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgisayar mi televizyon mu?
    Televizyon da bilgisayar da denedim hepsinde oluyor. Internetim 70 mbit.

hırsız attı 1-1 oldu