Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2017-2018 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tur ge?meleri laz?m. ?yi gider gibi olup sezon ortas?na kadar kalmas? laz?m tudorun. Sonra da itin kopu?un biri gelir iyice mantara ba?larlar.

Yorum Yap

Ligler baslamadan istifa senlikleri baslamis

Yorum Yap

Aslı Mert Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Galatasaray burda rakibine 4-5 at?p turu atlar. Sezon ?ncesinde hen?z uyum sa?layamam??ken avrupa ma?? da olsa oynad?klar? ma? haz?rl?k ma?? havas?ndan ?te ge?mez.Galatasaray'?n durumu 1-2 ay sonra belli olur. 1-2 ay sonra ?ok iyi olur demeye de getirmiyorum yanl?? anla??lmas?n ??nk? ba??nda Tudor diye biri var.
        4-5 m?mk?n de?il. Hele birde gol atarsa rakip ki diriler. Hayatta ??karamazlar.

Yorum Yap

Aslı Aytac Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          4-5 atamazlar ilk ma?ta pozisyonu dahil yok nas?l atacak 5 yenilirsin ama pozisyona girersin oynars?n biraz gsnin tek pozisyonu yoktu bir haftada ne de?i?ecek bana kal?rsa elemeleri s?rpriz olur ben elendiler bile diyorum o tak?m buradada gol atar.
          Ge?en hafta yazd???m mesaj rakip burada gol atar hatta elendiler bile demi?tim.

Yorum Yap

Tarih bunu da yazar. ?erefsizler.

Yorum Yap

Beter olun

Yorum Yap

?ocuklu?umun katili d?nyan?n en ?erefsiz camias? beter olun beterrrrrrrrrrrr....

Yorum Yap

Puhahahahaha

Yorum Yap

Gruplara kalayd?larda ligde yorulayd?lar. Bir iki ?lke puan?da gelirdi.. ?aka gibi ger?ekten..
                    Araziden para geliyor ama ak?lc? transfer yapam?yorlar. Hep 30 ya? ?st? kariyeri d????te olan adamlar? ald?lar.
                    Dursun ba?gan? bu y?zden seviyorum.

Yorum Yap

Fener deplasmanda 2-1 kazand?.

Hollanda tak?mlar? d????te yine. PSV evinde Osijek'e yenildi. Utrecht de evinde Lech Poznan ile berabere kald?.
                      ?svi?re tak?m? Sion, Suduva'ya 3-0 ma?lup oldu.

Ukrayna tak?m? Olimpik Donetsk kendi evinde PAOK ile 1-1 berabere kald?.

Bel?ika tak?m? AA Gent de kendi evinde Altach'a kar?? ma?lup durumda ?u an. Umar?m b?yle biter.

UEFA ?lke s?ralamas?nda bize yak?n ?lkelerin puan kay?plar? ve elenme ihtimalleri g?zel oldu.

Yorum Yap

Gent sahas?nda Altach ile 1-1 berabere kald?. Di?er Bel?ika tak?m? Oostende Marsilya'ya 4-2 ma?lup oldu. Bu turu ge?me ?ans? yoktur herhalde. Bel?ika bizden epey ?nde ama fark daha fazla a??lmayacak galiba.

Yorum Yap

Aslı Mert Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Galatasaray burda rakibine 4-5 at?p turu atlar. Sezon ?ncesinde hen?z uyum sa?layamam??ken avrupa ma?? da olsa oynad?klar? ma? haz?rl?k ma?? havas?ndan ?te ge?mez.Galatasaray'?n durumu 1-2 ay sonra belli olur. 1-2 ay sonra ?ok iyi olur demeye de getirmiyorum yanl?? anla??lmas?n ??nk? ba??nda Tudor diye biri var.
                          4-5 m?mk?n de?il. Hele birde gol atarsa rakip ki diriler. Hayatta ??karamazlar.
                          Hakl?ym??s?n. Rezil r?sva oldular. Yine de ille de Tudor Reis kals?n cincon s?r?nmeye devam etsin

Yorum Yap

Bel?ika'dan AA Gent ve Oostende elendi. Son y?llarda y?kseli?e ge?erek ?lke puan?nda bize de fark atmaya ba?layan Bel?ika ?u a?amadan itibaren 3 tak?mla boy g?sterecek. ?stelik Club Brugge, Avrupa Ligi i?in Play-Off turunu ge?mek zorunda.

Hollanda'n?n g??l? temsilcisi PSV Eindhoven da bu ak?am H?rvat Osijek'e elendi. Pe?imizde olan Hollanda da ?nemli bir kay?p ya?ad?.
                            ?ampiyonlar Ligi'nde Feyenord ile pek puan alabilece?ini sanmad???m Hollanda ekiplerinin de i?i epey zora girdi.
                            Fransa temsilcisi Bordeaux, Macar tak?m? Videoton'a elendi.

Ukrayna temsilcisi Olimpik Donetsk, PAOK'a elendi. Ukrayna'y? yakalamam?za da az kald?.

Alman tak?m? Freiburg da Slovenya'dan Domzale'ye elendi.

Yorum Yap

fener'in yar?nki kurada muhtemel rakiplerine bakt?m. ad?n? duydu?um rosenborg, hajduk split, utrecht, ?stersunds var. gerisini duymad?m bile. gruplara kal?rlar muhtemelen. kals?nlar da zaten. avrupa ile u?ra?malar? neticesinde ilk 5'e giremeyeceklerini tahmin ediyorum. avrupa ligi'nde ?yle y?kl? miktarlarda kazanamazlar. gruplara kals?nlar.

Yorum Yap

Mevcut 4 tak?mla gruplara devam etmeliyiz tabi ki. Hem de rakibimizin Avrupa mesaisi neden olmas?n ki...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X