Sayfa 22/28 İlkİlk ... 1219202122232425 ... SonSon

Konu: UEFA Avrupa Ligi 2017-2018 Sezonu

Bu basaksehir sevilla macindaki gibi konsantre olmus sekilde oynarsa bu gruptan cikar ama yinede zorlu bir grup olmus basaksehir icin

Konya I Grubu'nda Salzburg, Marsilya ve Vitoria ile eşleşti.

Basaksehirin kurası ulke puanı için kötü ligdeki rakibimiz olmaları yönünden aşırı hırpalanacakları için iyi oldu

Yalnız bu Kıbrıs Rum kesimi takımlarının çektiği kuralar ne öyle , CL'de APOEL'e Real Madrid , Borussia Dortmund , Tottenham çıkıyor . Apollon Limasol'a EL'de Lyon , Everton , Atalanta çıkıyor

Bence iki takım da çıkar.

Adebayor, Elia, Emre ve Clichy'nin başına birşey gelmezse ve Da Costa da stopere yerleşirse Başakşehir bu grupla başedebilir bence. Hoffenheim ile birlikte çıkabilirler.

Konya için de seyircisi bir mallık yapmazsa Mustafa Hoca'ya güveniyorum.

basaksehir hoffenheimin ardindan cikar..konya icin mustafa hocaya ragmen cok sans veremiyorum

Tribün açısından güzel karşılaşmalar olacak;

Partizan-Dinamo Kiev

Köln - Zvezda (Kızılyıldız)

Grup D deki bütün maçlar italyanlar dahil AEK-Rijeka maçında deplasman taraftarı alınırsa güzel olacak...

Başakşehir bildiğin CL kurası çekmiş iki takım da elenir, MRA hoca ve Skubic dışında Konya'da güven veren hiçbirşey yok.

Başakşehir ya 3. olur ya da sonuncu bence. Braga ve Hoffenheim'i ilk 2'de görüyorum. Ludogorets de, bu seneye kadar şampiyonlar ligi seviyesinde oynayan bir takımdı, tecrübeleriyle onlar da ilk 2 için şanslı; ama Başakşehir için aynı şeyi söyleyemem. Sevilla maçlarındaki atmosfer ve motivasyon farklıydı. O yüzden o 2 maçı ölçü alarak Başakşehir, gruptan çıkar demek doğru olmaz.

Konya'ya değinmeye gerek yok zaten, geçen seneki gibi 1-2 puanla sonuncu olurlar.

Konya'yı elek ederler.
    Başakşehir'in sıralaması ne olursa olsun şaşırtıcı olacaktır. Çok dengeli bir grup bence.

Basaksehir iyi oynuyor, her an gol gelebilir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ludogoretsdeki 37 numaralı oyuncu joao iyi adam
    Konu Soner Gokturk tarafından (14 Eylül 2017 Saat 19:34 ) değiştirilmiştir.