Konu: Hazırlık Maçı | Fransa-İngiltere | 13 Haziran 22.00 A Spor

Hazırlık Maçı | Fransa-İngiltere | 13 Haziran 22.00 A Spor

Futbola hasret kaldık, izleyelim

Fransa manyak jenerasyon yakaladı yalnız.

Maç olduğunu bilmiyordum, başlığı görür görmez maçı açtım ve gole yetiştim @Halil Umut Eyaz

Faydalı oldu başlık teşekkürler

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tottenham ne topçular kazandırıyor dünyaya ya. Kane kaptan bile olmuş attı golünü de. İlk bizim maçta dünya pazarına çıktı Tolga'ya 25-30 m de solla atmıştı

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tottenham ne topçular kazandırıyor dünyaya ya. Kane kaptan bile olmuş attı golünü de. İlk bizim maçta dünya pazarına çıktı Tolga'ya 25-30 m de solla atmıştı
    Ondan bi onceki sezon cikti piyasaya. Bizle oynadiklari sezon iyice ivme almaya baslamisti. Ole hatirliyorum.

Alıntı Mehmet Ali Tuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ondan bi onceki sezon cikti piyasaya. Bizle oynadiklari sezon iyice ivme almaya baslamisti. Ole hatirliyorum.
    Oynuyordu ama çok az abi zaten yaşı da epey küçüktü. Şu an belki de dünyanın en iyi komple santraforum oldu herif. Sen seversin böyle fizikli sert İngiliz topçularını diye düşünüyorum

Bu arada 2-2 oldu Kane'in penaltıdan attığı golle skor. Varane kırmızı yedi.

Alıntı Mehmet Ali Tuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oynuyordu ama çok az abi zaten yaşı da epey küçüktü. Şu an belki de dünyanın en iyi komple santraforum oldu herif. Sen seversin böyle fizikli sert İngiliz topçularını diye düşünüyorum

Bu arada 2-2 oldu Kane'in penaltıdan attığı golle skor. Varane kırmızı yedi.
    Yok ben cok begenmiorum bunu. Iyi adam tabide. Biseyler eksik gelio.

Komple forvet tanımına en çok uyan oyuncu sanırım Kane Dünya'da...
    Bir de hızlı olsaydı püüüüf