Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu: İstek & Öneriler

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emojileri değiştirin artık.Demode oldu bunlar sadece kalsın

WhatsApp emojileri kullanılabilir mesela. Sadece Tapatalkdan bağlananlar WhatsApp emojilerini kullanabiliyor sanırım. Ama PC'den girenlerde bu emojileri kullanabilsin bence.

Bunlardan mı istiyorsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Kamil Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

WhatsApp emojileri kullanılabilir mesela. Sadece Tapatalkdan bağlananlar WhatsApp emojilerini kullanabiliyor sanırım. Ama PC'den girenlerde bu emojileri kullanabilsin bence.

Bunlardan mı istiyorsun

benim kastettiklerim tam olarak bunlar

Alıntı Kamil Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunlardan mı istiyorsun

benim kastettiklerim tam olarak bunlar
    Bence emoticonsuz daha güzel

Yorma beni şimdi emoticon için

Aşağıdaki duyuru ile ilgili hangi mail adresinden ya da nereden irtibata geçeceğiz.Bilgi verebilir misiniz?

"Kartallar;
    Sezon sonunda yurt içi ve yurt dışındaki tüm çArşı oluşumlarıyla görüşülerek durum değerlendirmesi yapılacaktır.
    çArşı oluşumlarının yetkililerinin konuyla ilgili olarak bizimle irtibata geçmesi rica olunur."

Alıntı Hakan Sencan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki duyuru ile ilgili hangi mail adresinden ya da nereden irtibata geçeceğiz.Bilgi verebilir misiniz?

"Kartallar;
    Sezon sonunda yurt içi ve yurt dışındaki tüm çArşı oluşumlarıyla görüşülerek durum değerlendirmesi yapılacaktır.
    çArşı oluşumlarının yetkililerinin konuyla ilgili olarak bizimle irtibata geçmesi rica olunur."

Sosyal medya'dan özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ulaşamaz iseniz buradan da özel mesaj atabilirsiniz.

Yer
    Bu kadeh senin şerefine Hernandez !
    Forumdan ban cezası yiyenleri sosyal medya hesaplarınızdan engellemeyin.

Sayın site yönetimimiz , uzun zamandır şifre girişi yapmadan direk giriş yaptığım için sifremi unuttum. 😯

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz acaba ??? Sifremi yenileyebilir miyim lütfen?