Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m?n Finlandiya ve Moldova Ma?lar? Kadrosu A??kland?...

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Emre'nin yapt??? hareketi Riquelme de ?ok iyi yapard?.
    o an akl?ma geldi ayn?s? riquelme hayran?yd?m bir aralar

Yorum Yap

milli tak?m?n gelece?i parlak. Bu gen?lerin neredeyse hepsinde i? var

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Tuchelinde akl?na bilmem napiyim su ?ocuk oynat?lmazmi lan her an bir?eyler yapma potansiyelinde bi adam ..
        Elinde ?yle kanat adamlar? varki Emre gibi ?elimsiz ve kafas?n? yerden kald?rmayan dar vizyonlu bi ?ocuk ?U AN asla 11 oynayamaz orada. Dembele,Sch?rrle,Reus,Pulisic gibi adamlar var ?n?nde.

Bu arada Ozzie ??kt?, Deniz girdi.

Valla ben bu rotasyonda emre , dembele oynatirim

Yorum Yap

Tuchelinde akl?na bilmem napiyim su ?ocuk oynat?lmazmi lan her an bir?eyler yapma potansiyelinde bi adam ..
          Elinde ?yle kanat adamlar? varki Emre gibi ?elimsiz ve kafas?n? yerden kald?rmayan dar vizyonlu bi ?ocuk ?U AN asla 11 oynayamaz orada. Dembele,Sch?rrle,Reus,Pulisic gibi adamlar var ?n?nde.

Reus'u oynatmayan bizden de?ildir ya

Yorum Yap

Reus genelde sakat oluyor ondan, sa?lam olursa onuda 3 lunun ortasina yaziyim seni m? k?rayim

Yorum Yap

Reus genelde sakat oluyor ondan, sa?lam olursa onuda 3 lunun ortasina yaziyim seni m? k?rayim
              ??te orada s?k?nt? , orada da G?tze,Kagawa falan var.

Yorum Yap

?imdi ma?tan geldim canl? canl? izleme f?rsat? buldum...

Okay'a bay?ld?m ?ncelikle. Fizi?i muhte?emmi? tvden s?radan g?r?n?yordu ama ma?allah ?st d?zey futbolcu olmaya aday g?r?nd?. 1.91mi? boyu sahadaki en iyi duru?a sahip oyuncuydu. Atiba'n?n daha moderni bir stilde oynuyor tabi defansif anlamda, tecr?be anlam?nda daha ?ok yolu var ama h?cum etkinli?i 1 t?k daha iyi ve geli?tirebilirse ?ok ?ok kaliteli bir oyuncu olacak 1-2 sene sonra

?a?lar'? kesin almal?y?z diyenler fazla umuda kap?lmas?n ??nk? en fazla City Dortmund gibi bir tak?mdan kiralar?z. ?a?lar yat?r?m yap?lmas? gereken bir oyuncuydu ama biz o riski art?k alamad?k. Ayaklar? ?ok iyi, dengeli ak?ll? muhte?em bir T?rk stoper ?a?lar. Nazar de?mesin. Marcelo'nun 1 boy k?????n? d???n?n al veri iyi ayaklar? tertemiz. Ahmet ?al?k'?n yan?nda sanki 10 y?l daha tecr?beli gibi oynuyor nas?l bir altyap? vermi?ler bu adama helal olsun yani o kadar kendinden emin ki. O y?zden diyorum potansiyeli ?ok y?ksek muhtemelen 1. 2. klasman bir tak?ma gider ?a?lar ki ?yle de yaps?n T?rk futbolu i?in daha iyi olacakt?r.

Emre ?olak ger?ekten kendisini ya ?ok geli?tirmi? ya da ben bu adam? hi? izlemedim sanki. Oyunu ?ok iyi kurup y?n?n? de?i?tirdi ka? defa.

Bu 3 oyuncu d???nda zaten Emre Mor'u konu?maya gerek yok.
                Kerim Frei'in yetenek olarak 1-2 g?mlek ?st?. Zeka olarak normal bir futbolcu ederindeyse kesinlikle b?y?k bir oyuncu olacakt?r ??nk? Frei ger?ekten d???k iqlu bir insand?. H?z?, hareketleri ?ok iyi. Tabi pi?mesi laz?m ama umar?m o zeka kendisinde vard?r diye umuyorum. Kiralarsak ve ?enol G?ne? gerekeni yaparsa 2 y?l i?inde patlat?r?z Emre'yi bonservisi de en az 35-40 seviyelerine gelir 2019-2020 gibi.

Taraftar olarak iyiydik tabi ama trib?n g?rmemi? ?ok insan da vard? tabi teyzeler amcalar ??enmemi? gelmi?ler 34.000 ki?ilikmi? stad san?r?m tamam? doluydu zaten. Eski?ehir'e ma? verirlerse iyi olur ??nk? taraftar sa?lamd?

Yorum Yap

Demirkol'a kesinlikle kat?l?yorum, Emre Mor mutlaka ?enol Hoca'n?n s?zgecinden ge?meli..Volkan ?en'i bile tabela yapt?ran ?stanbul'a transferini sa?layan adam Emre Mor'a neler katar..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X