Sayfa 8/8 İlkİlk ... 5678

Konu: A Milli Takımın Finlandiya ve Moldova Maçları Kadrosu Açıklandı...

Alıntı Cafer Evirgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre'nin yaptığı hareketi Riquelme de çok iyi yapardı.
    o an aklıma geldi aynısı riquelme hayranıydım bir aralar

milli takımın geleceği parlak. Bu gençlerin neredeyse hepsinde iş var

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ahmet Canyurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuchelinde aklına bilmem napiyim su çocuk oynatılmazmi lan her an birşeyler yapma potansiyelinde bi adam ..
    Elinde öyle kanat adamları varki Emre gibi çelimsiz ve kafasını yerden kaldırmayan dar vizyonlu bi çocuk ŞU AN asla 11 oynayamaz orada. Dembele,Schürrle,Reus,Pulisic gibi adamlar var önünde.

Bu arada Ozzie çıktı, Deniz girdi.

Valla ben bu rotasyonda emre , dembele oynatirim

Tuchelinde aklına bilmem napiyim su çocuk oynatılmazmi lan her an birşeyler yapma potansiyelinde bi adam ..
    Elinde öyle kanat adamları varki Emre gibi çelimsiz ve kafasını yerden kaldırmayan dar vizyonlu bi çocuk ŞU AN asla 11 oynayamaz orada. Dembele,Schürrle,Reus,Pulisic gibi adamlar var önünde.

Reus'u oynatmayan bizden değildir ya

Reus genelde sakat oluyor ondan, sağlam olursa onuda 3 lunun ortasina yaziyim seni mı kırayim

Reus genelde sakat oluyor ondan, sağlam olursa onuda 3 lunun ortasina yaziyim seni mı kırayim
    İşte orada sıkıntı , orada da Götze,Kagawa falan var.

Şimdi maçtan geldim canlı canlı izleme fırsatı buldum...

Okay'a bayıldım öncelikle. Fiziği muhteşemmiş tvden sıradan görünüyordu ama maşallah üst düzey futbolcu olmaya aday göründü. 1.91miş boyu sahadaki en iyi duruşa sahip oyuncuydu. Atiba'nın daha moderni bir stilde oynuyor tabi defansif anlamda, tecrübe anlamında daha çok yolu var ama hücum etkinliği 1 tık daha iyi ve geliştirebilirse çok çok kaliteli bir oyuncu olacak 1-2 sene sonra

Çağlar'ı kesin almalıyız diyenler fazla umuda kapılmasın çünkü en fazla City Dortmund gibi bir takımdan kiralarız. Çağlar yatırım yapılması gereken bir oyuncuydu ama biz o riski artık alamadık. Ayakları çok iyi, dengeli akıllı muhteşem bir Türk stoper Çağlar. Nazar değmesin. Marcelo'nun 1 boy küçüğünü düşünün al veri iyi ayakları tertemiz. Ahmet Çalık'ın yanında sanki 10 yıl daha tecrübeli gibi oynuyor nasıl bir altyapı vermişler bu adama helal olsun yani o kadar kendinden emin ki. O yüzden diyorum potansiyeli çok yüksek muhtemelen 1. 2. klasman bir takıma gider Çağlar ki öyle de yapsın Türk futbolu için daha iyi olacaktır.

Emre Çolak gerçekten kendisini ya çok geliştirmiş ya da ben bu adamı hiç izlemedim sanki. Oyunu çok iyi kurup yönünü değiştirdi kaç defa.

Bu 3 oyuncu dışında zaten Emre Mor'u konuşmaya gerek yok.
    Kerim Frei'in yetenek olarak 1-2 gömlek üstü. Zeka olarak normal bir futbolcu ederindeyse kesinlikle büyük bir oyuncu olacaktır çünkü Frei gerçekten düşük iqlu bir insandı. Hızı, hareketleri çok iyi. Tabi pişmesi lazım ama umarım o zeka kendisinde vardır diye umuyorum. Kiralarsak ve Şenol Güneş gerekeni yaparsa 2 yıl içinde patlatırız Emre'yi bonservisi de en az 35-40 seviyelerine gelir 2019-2020 gibi.

Taraftar olarak iyiydik tabi ama tribün görmemiş çok insan da vardı tabi teyzeler amcalar üşenmemiş gelmişler 34.000 kişilikmiş stad sanırım tamamı doluydu zaten. Eskişehir'e maç verirlerse iyi olur çünkü taraftar sağlamdı

Demirkol'a kesinlikle katılıyorum, Emre Mor mutlaka Şenol Hoca'nın süzgecinden geçmeli..Volkan Şen'i bile tabela yaptıran İstanbul'a transferini sağlayan adam Emre Mor'a neler katar..