Sayfa 1/8 1234 ... SonSon

Konu: A Milli Takımın Finlandiya ve Moldova Maçları Kadrosu Açıklandı...

A Milli Takımın Finlandiya ve Moldova Maçları Kadrosu Açıklandı...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında iyi işler yapabilir bu kadro.Ama başlarında bambambam oynatan bi sahte kabadayı var.

Volkan-Gökhan-Çalık-Ömer-Güray-Topal-Oğuzhan-Arda-Cengiz-Deniz-Cenk

Takımı Oğuzhan ın üzerine kurmadıkça çok daha rezil olur fatih terim.Eminim yine oynatmayacak oynatsa da 45 te çıkartıp suçlu ilan edecektir.Zayıf karakterli kötü ruhlu bi adam bir an önce defolup gitmesi dileğiyle.

manevi çocuğu ozan tufan'ın olmaması enteresan

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Okay Yokuşlu, Deniz Türüç, Serdar Gürler doğru isimler ama as oyuncuları kesip forma verileceklerini düşünmüyorum.
    Stoperde milli takım olarak çok kötüyüz, alternatif bile yok. Başakşehir'de Yalçın Ayhan vardı, kesik yemiş hocadan.
    Forvet hattımız da çok iyi değil. Hakan Çalhanoğlu cezalı zaten.

----------------------------Volkan--------------------------

---GG-------Ömer--------------Çağlar------Güray--

----------------------Topal--------Ozzie-----------------

-----------Deniz---------Yunus-------Arda-----------

------------------------------Cenk---------------------------

Bu 11 en azından futbol oynar, kazanır kazanmaz bilmiyorum zor maçlarda ama zevk verir topu bilen adamlardan kurulu dinamik genç bi takım olur.

Yine saçmasapan tercihlerin olduğu bir milli takım olmuş bana göre.

Zor bela şu kadroyu çıkarabiliyorum:
    Volkan Babacan
    G.Gönül - Ömer Toprak - Çağlar Söyüncü - Güray Vural
    M.Topal - Oğuzhan
    Emre Mor - Yunus Mallı - Arda Turan
    Enes Ünal

Ismail koybasi ve omer toprak disinda cokta fena olmayan bi kadro. Omer milli takimda oynayamiyor nedense. Cok acemice hatalar yapti son maclarda.

Volkan Şen dışında fena değil Deniz Türüç,Emre Çolak,Serdar Gürler gibi formda isimler çağırılmış

yeni sezonda volkan şen yerine gökhan töre. ismail yerine caner erkin, emre çolak yerine hakan çalhanoğlu ile ideal kadro.

Yusuf Yazıcı A milli olamıyor mu yaw? Terim paşa mı uygun görmemiş?

Caner sakatlıktan yeni çıktığı için çağırmamış olabilir. Töre Volkan'dan iyidir eyvallah ama o da aylardır top oynamıyor. Ideal kadro çağırmış uzun zaman sonra.

Caner sakatlıktan yeni çıktığı için çağırmamış olabilir. Töre Volkan'dan iyidir eyvallah ama o da aylardır top oynamıyor. Ideal kadro çağırmış uzun zaman sonra. Stoper tartışılır tabii..

Edit: Kadroyu yazayım kendimce.

---------------V.Babacan-------------
    G.Gönül--M.Topal--Ö.Toprak--İ.Köybaşı
    -------S.İnan------O.Özyakup-------
    --A.Turan----O.Yokuşlu-----O.Şahan--
    --------------C.Tosun----------------

Olcay orta saha merkeze sıkça yardıma gelecek tabii. Arda'nın kanattan hücum ederken Topal öne kayabilir. Bekler yanaşıp defansı üçler. Veya kanatta ki bek çıkacak Topal stoperde kalıcak.
    Şu Finlandiya ve Moldova maçlarında orta saha ofansif olsun artık.

Yusuf Yazici'nin olmamasi skandal

Yusuf Yazıcı Gs'li olsa kesin kadrodaydı. Töre denmiş ama hala sakat. Hakan Çalhanoğlu'nun cezalı olması hayırlı olmuş, zaten beğenmiyorum kendisini. Stoper bölgesinde istikrar çok önemli, o yüzden kim olursa olsun değişmeyecek iki isim olsun. Mesela Ömer - Ahmet veya Ömer - Çağlar.

Yusuf yazıcı nasıl olmaz anlamak güç.