Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: Fatih Terimin Temennisi !

Fatih Terimin Temennisi !

Ülke futbolunun başındaki adam Avrupa Ligini Romanın kazanmasını temenni ediyormuş. Beşiktaş bu Ülkenin takımı değil zaten.
    Yurt dışında Türkiyeyi temsil eden tek takım biz kalmışken bu açıklamanın amacının sorgulanması gerek.
    Bu konuda yönetimden bi açıklama gelmesi lazım.

Bu sene hepinizi üst üste koyacaz.

Yıllardır milli takıma 2-3taneden fazla Beşiktaşlı oyuncu almayan ego terim yine şaşırtmadı beni.

edit

yalanlamış
    Konu Arda Çelikmaden tarafından (14 Mart 2017 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.

Şenol Hocanın altında ezilmeyi yediremiyor. O başarılı oldukça bunun esamesi okunmayacak çok iyi biliyor. Tıpkı Beşiktaş başarılı oldukça diğer renklilere olacağı gibi. Ölesiye korkuyorlar ve bu sezon son kozlarını oynuyorlar. Bu senede ne olursa olsun ligi koyalım ligi. Gelecek gerçekten güneşli günlere gebe.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şaşırmayın. bunun çapı bu kadar. adam bile demiyorum.
    euroyla maaş alır ama başarı elde edemez.
    bu karaktersize futbolda yer verenler utanmalı.

Açıkçası ''umarım Beşiktaş Avrupa Ligini kazanır'' deseydi daha büyük tepkimi çekerdi bu şahsı muhterem. Şom ağızlı derdim. Ayrıca o kupayı alma ihtimalimiz daha da artmıştır bu açıklamadan sonra.

köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı.

Niye yaladı acaba ?

Menfaat mi yoksa canı mı çekti ?

Benim asıl merak ettiğim bu.

Çakma milliyetçi , vatan haini !!!

Alıntı Semih Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye yaladı acaba ?

Menfaat mi yoksa canı mı çekti ?

Benim asıl merak ettiğim bu.
    Rasim, beyaz futbolun bir bölümünde az buçuk tiyo verdi. Malum herkesin bildiği futbolda feto operasyonu var ve sezon bitince olaylar gelisecek. Bu vatandaşın da birkaç pisliği dökülmüş galiba. Yavaş yavaş italya'ya sinyal çakıyor olabilir. Sıvıştante importante

Öyle demedim dedi.Bakalım ne olacak.

Ses cıkarmayın mutlu mesut dursun durduğu yerde işte