Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu: Fenerbahce pacavrasi Hurriyet

Alıntı Kutbettin Kilic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Merter Erhuy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkuvaz savaşı zaten aylar öncesinden başlattı. Siyasi veya başka nedenler bilmiyorum ama o kartal pençeli fotoğraftan sonra savaş başlamış oldu. Zürriyeti saymıyorum Kutbettin kardeşimiz sürekli konusunu açıyor ama başındaki Özkök Aziz'in tasmalı gazetecesi,bu adam bir insan için fake fotoğraf servis edip manşetten hakaret edecek kadar zavallıdır ve o kadar gazetecidir . Vatan, Milliyet fazla yüklenmiyor hatta ibrahim Seten son dönemlerde benden olumlu oy aldı,şaşırttı.Yüce önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü kullanıp, mesleği olan askerlikten kaçmak için taklalar atan Aziz'in sahte Atatürkçülük maskesi düşecek,etrafındakiler çil yavrusu gibi dağılacak. Bekleyin ve izleyin az kaldı Aziz'in filmi bitiyor.
    Merter'cim bu onurgasiz pacavra digerlerinden farkli. Bu gazetenin etkisi diger butun mecralarin toplamindan fazla. Ve malesef Aziz'in iti olmaktan baska bir ozelligi olmayan Ahmet Ercanlar'in yaptigi butun operasyonel haberleri mansete cekiyorlar. Mesela baslik atmislar "ozanin tribunlere hareketi" ama resimde Quaresma'nin formasini gosterdigi resim var.
    Turkuvaz'a gosterdigimiz tepkiyi bunlarda gostermemiz gerekir. Besiktas sahipsiz degil.
    Bu gazete bizim gs ile oynadığımız maçı ercanlar pigmesine yorumlatacak kadar zavallı. Zaten kendileride o kadar tepkiye rağmen birşey yapmıyorlar bir nevi kabul ediyorlar. Ben sitelerine uzun süredir girmem, gazeteyi almam zaten. Sadece spor değil ülkemizin her konuda en aşağılık paçavrasıdır zürriyet. Çıban başı Ertuğrul Özkök diğer elemanlar yancılarıdır. Şöyle söyleyeyim bu heriflerin Beşiktaş haberlerini yapan İsmail Er fb genel kurul üyesidir.

Turkuvaz savaşı zaten aylar öncesinden başlattı. Siyasi veya başka nedenler bilmiyorum ama o kartal pençeli fotoğraftan sonra savaş başlamış oldu. Zürriyeti saymıyorum Kutbettin kardeşimiz sürekli konusunu açıyor ama başındaki Özkök Aziz'in tasmalı gazetecesi,bu adam bir insan için fake fotoğraf servis edip manşetten hakaret edecek kadar zavallıdır ve o kadar gazetecidir . Vatan, Milliyet fazla yüklenmiyor hatta ibrahim Seten son dönemlerde benden olumlu oy aldı,şaşırttı.Yüce önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü kullanıp, mesleği olan askerlikten kaçmak için taklalar atan Aziz'in sahte Atatürkçülük maskesi düşecek,etrafındakiler çil yavrusu gibi dağılacak. Bekleyin ve izleyin az kaldı Aziz'in filmi bitiyor.
    Merter'cim bu onurgasiz pacavra digerlerinden farkli. Bu gazetenin etkisi diger butun mecralarin toplamindan fazla. Ve malesef Aziz'in iti olmaktan baska bir ozelligi olmayan Ahmet Ercanlar'in yaptigi butun operasyonel haberleri mansete cekiyorlar. Mesela baslik atmislar "ozanin tribunlere hareketi" ama resimde Quaresma'nin formasini gosterdigi resim var.
    Turkuvaz'a gosterdigimiz tepkiyi bunlarda gostermemiz gerekir. Besiktas sahipsiz degil.
    Bu gazete bizim gs ile oynadığımız maçı ercanlar pigmesine yorumlatacak kadar zavallı. Zaten kendileride o kadar tepkiye rağmen birşey yapmıyorlar bir nevi kabul ediyorlar. Ben sitelerine uzun süredir girmem, gazeteyi almam zaten. Sadece spor değil ülkemizin her konuda en aşağılık paçavrasıdır zürriyet. Çıban başı Ertuğrul Özkök diğer elemanlar yancılarıdır. Şöyle söyleyeyim bu heriflerin Beşiktaş haberlerini yapan İsmail Er fb genel kurul üyesidir.
    Aslinda o gazete suan buyuk bir omurgasizlik icinde ve bu yuzden okuyucu kaybi yasiyor. Turkuvaz medya'ya yaptigimizi bunlara da yapsak eminim ki bir kac kisinin kellesi gider. Zaten siyaseten nerde durduklari belli olmayan, gucsuz gorduklerine saldiran guclunun karsisinda diz coken bir karakteri var bu gazetenin.

Bak mesela Besiktas baskani konusma yapmis, sponsoruk uzamis ama adamlar siteye koymamislar bile. Ali Palabiyik'in alacagiz cezayi resmen saklamislar kucik bir kutucukta en alta almislar.

Bir mac gun Twitter'da gundem olsun bak bakalim neler oluyor.

Aspor ve Fotomac pacavralari nasilda kullandiklari dile ozen gosteriyor artik. Hurriyet pacavrasina da iyi bir ders verilmeli.

Aslinda o gazete suan buyuk bir omurgasizlik icinde ve bu yuzden okuyucu kaybi yasiyor. Turkuvaz medya'ya yaptigimizi bunlara da yapsak eminim ki bir kac kisinin kellesi gider. Zaten siyaseten nerde durduklari belli olmayan, gucsuz gorduklerine saldiran guclunun karsisinda diz coken bir karakteri var bu gazetenin.

Bak mesela Besiktas baskani konusma yapmis, sponsoruk uzamis ama adamlar siteye koymamislar bile. Ali Palabiyik'in alacagiz cezayi resmen saklamislar kucik bir kutucukta en alta almislar.

Bir mac gun Twitter'da gundem olsun bak bakalim neler oluyor.

Aspor ve Fotomac pacavralari nasilda kullandiklari dile ozen gosteriyor artik. Hurriyet pacavrasina da iyi bir ders verilmeli.
    Gslilerin de aynı şikayetleri var. O zaman en güzeli öyle bir kampanya yapılmalı ki sadece azizciler okusun bu gazeteyi.

Ntvspor'un yaptığı habere bakın. Aziz Yıldırım devre arasında telefonla arayıp oyunculara güya "Sizi tahrik edecekler, provoke edecekler, oyunlarına gelmeyin futbolunuza odaklanın" demiş. Sipariş haberi yapan şererfsizler.

Ben ne gazetesini alırım ne de internetten okurum tepkımızı boyle gosterelim.

Bu paçavra bizim tesislere stada giriyorsa yasaklanmalı!

caner sene başında geri dönüşünü veto ettiği için koridorlarda advocaatı bulup saldırmış

Basındaki Haberleri Okuyup Radyo Programlarını Dinledikçe Kendimi Suçlu Hissetmeye Başladım

Algının Kralını Yapıyorlar Ben böyle Rezillik Görmedim Haklıyken Haksız Duruma Düşürüyorlar

Haysiyetsizler Karakter Yoksunları

Alıntı Umit Bulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    caner sene başında geri dönüşünü veto ettiği için koridorlarda advocaatı bulup saldırmış
    bunu yazmak için gelmiştim inanmıyorum şaka gibiler

vallahi artık midem bulanıyor hepsi aynı bok ne azizmiş arkadas Allah tan korkmuyorlar sundan korktukları kadar neyse elbet azizde gider mamalı no post cocukları

Hurriyet Gazetesi ve SporX sites tam gaz saldiriya devam ediyor. Bugun Spox'ten alintiladiklari habere bakin. PFDK Besiktas aleyhine verdigi kararlari hepsinde yanilmis, cunku daha fazla ceza gerekirmis. Persie'ye de 3 mac vererek hata yapmislar, zaten FB itiraz ederseymis bu 1 maca dusermis.

Arkadas su Hurriyet pacavrasina bir tepli verilmiyor ya icim icimi yiyor. Bunlarin Turkuvaz medya gibi arkasida yok. Hafif bir protesto dalgasi bunlari baya korkutur.

Hurriyet internet sitesi Fener lehine ve Besiktas aleyhine algi olusturma gorevine son surat devam ediyor. FB TV bile bu kadar azgin degildir. Bugun Hurriyet spor sayfasina bakin ilk 3 sirada neler var.

Birinci baslik algi soytarisi Ridvan'in hakeme sallamalari var. Ikinci sirada TFF'nin aciklamasina ragmen macin 19:03'da baslamis olmasi detayi var. Ucuncu sirada Advocat sefilinin Federasyonda Besiktas'in dostlari muhabbeti var.

Arkadas tamam taraf tutulur ama boyle haysiyetsizce yapilmaz bu is. Dogan medyasi iyice serefsizlesmeye basladi. Besiktas aleyhine yurutulen alginin merkezi Hurriyet gazetesi.

Taraftarin buna sosyal medyadan tepki koymasi sart. Yaziktir, gunahtir.

Dün O kadar spor programlarını izledim Karabük maçında hakkımız yenmiş bir tanesi çıkıp bişey demedi Ahmet Çakar denen şerefsiz Twitter'de durmadan feneri kolluyor Aspor'da feneri kolluyolar bizim maçtaki bu pozisyonların adı bile geçmiyor Türkiyenin en şerefsiz gazetesi Hürriyet desen malum Allah belanızı versin

Konu Mehmet Ali Bulut tarafından (12 Şubat 2017 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

Yer
    once upon a tıme ? I was a legend ! ama sonra tövbe ettim.
    Ridvanin yazisini okuyun arkadaslar Allahin seytani sanki hayat bitmeyecekmis gibi yasayin serefsiz medya mensuplari

2004 seensine döneceğiz diye endişe ediyorum; hepsi 4 koldan geliyor ve kulübümüz çok sessiz. Sanki Cuma akşamı(her ne kadar kötüd e oynasak), penaltı+kırmızı kart pozisyonu hiç yaşanmamış gibi geçiliyor ve Kjaer melek ilan ediliyor. Skrtel'in eline top çarpınca, "çarpma" diye haykıranlar dün Sivok'a aynısını diyemiyor. Dün Bursalının ilk sarı kartı alakasız bir şey ama Fenerbahçe'yi hakem engellemiş oluyor. Temiz medyayı ne özlemişiz öyle.