Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu: Fenerbahce pacavrasi Hurriyet

Fenerbahce pacavrasi Hurriyet

Bu pacavra gazete inanilmaz bir sekilde FB bultenligi yapiyor.

internetten basliklara baktim. Birinde Caner'i hedef yapmislar. Digerinde gozlerime inanamadim: Tosic'e 15 mac ceza gelebilir diye baslik kullanmislar. Bu serefsizliktir. Besiktas taraftari bu omurgasiz pacavraya tepki koymalidir.
    Boyle bir serefsizlik yok.

Mehmet Arslan denilen çakma entel,sinsi ve kibirli, şeytan gibi suratı ve art niyetli bir spor müdürü var başlarında.Hıncal Uluç'un sürekli dillendirdiği ''fb medyası''nın baş aktörlerinden.Mehmet Arslan tarafsız ayağına yatmış medyadaki azizin gizli tetikçidir bu zat.Geçen sene Trt Spor'da pazar sabahları yorumlar yapıyordu hafta sonları.Bildiğin şeytanın arka bacağı.Tepki verilecekse bu keltoşa verilmeli.

Yer
    once upon a tıme ? I was a legend ! ama sonra tövbe ettim.
    Sirf onlar degilki ! Biraz once ertem itinin programinda video hakemlik tatbikatini yapiyorlar ve koca dunyada bula bula iki tane bizim pozisyonlari koymus caktigimin cakma cakari once Q7 ge kirmizi verdirtti arkasindanda gecen seneki osmanli deplasmaninda lehimize yalan verildi vs vs muhabbetleri yapiyorlardi ..birde ahlaksiz apoda hala bu galibiyete nasil seviniyor anlayamiyorum kahpece kazandiklari maci bu kadar sahiplenen bir camia sahit olmadim inanamiyorum bunlara..

Bu arada asporda calisanlarin hepsi kopek olmus hangisini yorumlayacagiz ki..( fatih dogan haric) hakan bile papaz bol'un aklini alamiyor o bile kotu yani.ne diim abi

6 ay oldu okumuyorum.Bu bir çözüm değil ama tarafım belli olsun bunlara 1 kuruş kazandırmam.

Sütümü çalanın ineğini keserim..

hayatımda para veripte o gazeteyi almadım.internet sitesinede yaklaşık bir yıldır tıklamıyorum.

medya bile bu secondbahçenin elinde,buna rağmen başarısız ezik sürüleri.

Turkuvaz savaşı zaten aylar öncesinden başlattı. Siyasi veya başka nedenler bilmiyorum ama o kartal pençeli fotoğraftan sonra savaş başlamış oldu. Zürriyeti saymıyorum Kutbettin kardeşimiz sürekli konusunu açıyor ama başındaki Özkök Aziz'in tasmalı gazetecesi,bu adam bir insan için fake fotoğraf servis edip manşetten hakaret edecek kadar zavallıdır ve o kadar gazetecidir . Vatan, Milliyet fazla yüklenmiyor hatta ibrahim Seten son dönemlerde benden olumlu oy aldı,şaşırttı.Yüce önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü kullanıp, mesleği olan askerlikten kaçmak için taklalar atan Aziz'in sahte Atatürkçülük maskesi düşecek,etrafındakiler çil yavrusu gibi dağılacak. Bekleyin ve izleyin az kaldı Aziz'in filmi bitiyor.

Yer
    @merter kardesim bu asagilik herifin maskesi ya geberdiginde dusecek yada rok un dedigi gibi 2017 yili onun icin cezaevinde dusecek.hangisi olursa olsun ben kafadan ok yim.(safim belli olsun)
    adam 20 yilda sansal la beraber (ekurilerde dahil) futbol bu ulkede nasil bitirilir tek tek bize gosterdi.Herkes bu adam basta kalsinistiyor ama Turk futbolu icin bu yavsak kalmasin abi.

Gazetesini zaten almam, sitesine de ok uzun zamandır hiç girmiyorum. Size de tavsiyem okumayın.

Yorumlara bakıyorum Cok mantıklı...Ama Bizim Divan üyeleri / Yönetim Neden bu gazetelere baskı yapmıyor..Neden Biz Kendi medyamızı kullanmıyoruz...Bir Medya vardır birini iktidar yapar bir medya vardır diğerini kötü yapar açıkçası medya seni her türlü yönetir....Bizim Köşe yazarlarımızda Beşiktaşa gönül vermiş editörlerimize iş düşüyor...Asiz fb tv yi bangır bangır kablolu tvlerde veriyor...Neden Beşiktaş TV digütürk bilmem kaçıncı kanalda ...Bu işler sadece Taraftarın tepkileri ile olmaz...Sadece sportif başarılar ile olmaz..Medyada güçleneceksin...yıllardır küfür etmediğimiz bir gazete veya internet sitesi kalmadı neredeyse...7 DEN 70 Şine Ülkenin her yerine hatta Bütün dünyaya Beşiktaşı anlatacaksın ....Bu pazarlamayı Markayı iyi pazarlayacaksın....Bugun bakıyoruz Avrupanın önde gelen külüpleri giidyor dünyanın her yerinde yalandan da olsa turnuvalar yapıyor..ve malasef bizim külüplerimiz ben böyle bir sey yaptığını görmedim..Yalan haber yapan o editörleri veya algı yönetimi yapmaya çalışan o medyayı bizzat sıkıştıtıracaksın bak bakalım bir daha böyle bir sey yapılıyormu....Bugun belki bizilerin elinde internet vs seyler var ama anadoluda veya başka yerlerde sadece gazete Tv var .... Başarılar camiların birşelmesiyle gelir....Fenere öyle veya böyle kendi sahamızda yenildik....Kupadan elendik....ama bu takım da neden forvet alınmadı diye soran yok...Cenk Bağırıyor // Abu bağırıyor ben bu takımın golcüsü değilimm diye /// Yarın ligde bu sancıyı yaşayacağız bu açık ve net ...Bu sene Beşiktaş öyle yada böyle şampiyon olması gerekli Başka çaremiz yok....fener aylardır it gibi ağlıyor ...vede bunu ellerinde tek kalan kupada verdiler...başkanın süt kupası dediğide olayda budur ...Mecazi anlamda ... fener maçı geride kaldı ve biz büyük yara aldık...Artık trübün liderleri abiler birleşmeli yönetimle konuşulmalı ...Bu işler böyle olmaz malasef

Alıntı Mustafa Kayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @merter kardesim bu asagilik herifin maskesi ya geberdiginde dusecek yada rok un dedigi gibi 2017 yili onun icin cezaevinde dusecek.hangisi olursa olsun ben kafadan ok yim.(safim belli olsun)
    adam 20 yilda sansal la beraber (ekurilerde dahil) futbol bu ulkede nasil bitirilir tek tek bize gosterdi.Herkes bu adam basta kalsinistiyor ama Turk futbolu icin bu yavsak kalmasin abi.
    Benim görüşüm onun işi bitti. Şampiyon olduğumuz zaman ki İnşallah olacağız camialarının içi fokur fokur kaynayacak. Sağa sola hava atacak transfer yapamayacak ve kendi camiasi yenilik isteyecek. Bakmayın siz fbli ergenlerin konuşmalarına çoğu aklı başında taraftar her kulüple sorun yaşamaktan bıkmış artık. Keskin sirke küpüne zarar derler ya Aziz'in küpü artık delik deşik. Şu anda demeçlerinde Gs'ye yanaşacak kadar zoru durumda kupadaki şaibeli galibiyetler gibi ufak başarılar ile övüne dursun sezon sonu acı gerçekler suratına çarpacak. Çok uzun süre başkanlık yaptı ve tarih bu tarz adamların yükseliş,duraksama ve çöküşleri ile doludur hatta bu yüzden gelişmiş ülkelerde ülkenin başında bile kalmanın süresi vardır. Adamlar araştırmış işte bilim bu, güç zehirlenmesi diye bir şey var. Sadece arkanıza yaslanın ve çöküşünü izleyin.

Yer
    @merter dogru soze ne denir ki !

sadece hurriyet mi maçı yayınlayan kanal Tosic in pozisyonu nedense tek kameradan çekmiş kale arkası görüntüsü yok.Geçen yıl 3-2 kazandığımız maçta sadece aziz köpürmedi medyada bizim maçı hakem ile kazandığımız algısını yaptı. Beşiktaş'ın lehine hakem hataları gündemden düşmez iken Beşiktaş'ın alehine hakem hataları gündeme dahi gelmiyor kupa maçı sonrası şerefsizlik için sahaya çıkan oyuncunun hareketleri profesyonellikle meşrulaştırılmaya çalışılıyor ve Tosic suçlanıyor o diğerine neden ayak uydurmuş. Rakiplerin maçlarında hakemler maça direk etki ediyor ama medya adil maç yönetti diyecek kadar küçülüyor. Kupa maçında haksızlığa uğrayan biz değilde şeref yoksunu takım olsaydı medyanın tutumunu bi gözler önüne getirin o yüzden ben kendi adımı trtstadyumu izlemiyorum dekoder almıyorum ve sitesine dahi girmiyorum maçı kaçırır isem özet harici rıdvanı dinlemem atv ve uzantılarını izlemem spor gazetelerinden hiçbirini almam dahada uzar.... iki büyük yaratma çabalarından ve onların hakkını savunmayı kendilerine görev biçtiklerinden dolayı çok büyüklerde o yüzden yaptığımız sponsorluk anlaşmasından dolayı bir yıl sponsor bulamadılar sonrasında ise lig ve avrupa diye iki ayrı sponsorlukla çözmeye çalıştılar neden Beşiktaş bir anda 5 milyon doların üzerinde anlaşma sağladı diye kim büyük daha net anlaşılmıştır sanırım elinde gelse buna da taş koyarlar medya ve şeref yoksunu o 2 takım ayrıca geçen yıl Gomez alvezi formasından çekip uçan kafa ile gol attı herkes hatırlıyordur Gomez in maç sonu verdiği röportajı fb liler tarafından copy past yapılarak rvp g.t.ne ezberletmişler. Gomez kendime alan açmak istedim demişti evet doğru ama alvez i tekme tokat dağıtıp alan açmadı hatırlarsınız. Adamların her şeyi taklit röportaj dahi tribüne Japon bayrağı ile gelmişler ezikbahçeliler

bu şerefsizler sadece beşiktaş üzerine oynuyor. tosiç tarihi cezadan dönmüş.

http://www.hurriyet.com.tr/dusko-tos...dondu-40358320

van persie sevk bile edilmemiş.

http://www.hurriyet.com.tr/van-persi...k-yok-40358059

Alıntı Merter Erhuy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkuvaz savaşı zaten aylar öncesinden başlattı. Siyasi veya başka nedenler bilmiyorum ama o kartal pençeli fotoğraftan sonra savaş başlamış oldu. Zürriyeti saymıyorum Kutbettin kardeşimiz sürekli konusunu açıyor ama başındaki Özkök Aziz'in tasmalı gazetecesi,bu adam bir insan için fake fotoğraf servis edip manşetten hakaret edecek kadar zavallıdır ve o kadar gazetecidir . Vatan, Milliyet fazla yüklenmiyor hatta ibrahim Seten son dönemlerde benden olumlu oy aldı,şaşırttı.Yüce önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü kullanıp, mesleği olan askerlikten kaçmak için taklalar atan Aziz'in sahte Atatürkçülük maskesi düşecek,etrafındakiler çil yavrusu gibi dağılacak. Bekleyin ve izleyin az kaldı Aziz'in filmi bitiyor.
    Merter'cim bu onurgasiz pacavra digerlerinden farkli. Bu gazetenin etkisi diger butun mecralarin toplamindan fazla. Ve malesef Aziz'in iti olmaktan baska bir ozelligi olmayan Ahmet Ercanlar'in yaptigi butun operasyonel haberleri mansete cekiyorlar. Mesela baslik atmislar "ozanin tribunlere hareketi" ama resimde Quaresma'nin formasini gosterdigi resim var.
    Turkuvaz'a gosterdigimiz tepkiyi bunlarda gostermemiz gerekir. Besiktas sahipsiz degil.

Gazete alan zaten yoktur da sitesine de girmeyin, girdirtmeyin. Hic bir konuda tarafsiz haber yapamiyorlar zaten.