Sonuçlar: Maçın Adamı Sizce Kim?

Katılımcı sayısı
236. Anket kapatılmıştır
  • Fabri

0 0%
  • Gökhan Gönül

14 5.93%
  • Marcelo

1 0.42%
  • Tosic

2 0.85%
  • Adriano

3 1.27%
  • Atiba

5 2.12%
  • Oğuzhan Özyakup

38 16.10%
  • Talisca

0 0%
  • Ryan Babel

48 20.34%
  • Quaresma

49 20.76%
  • Cenk Tosun

70 29.66%
  • Tolgay Arslan

1 0.42%
  • Gökhan İnler

0 0%
  • Matej Mitrovic

5 2.12%
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu: Beşiktaş - Konyaspor Maçın Adamı

ryan babel, gökhan gönül

Ozi iyi olunca Beşiktaş da iyi. Yalnız şunu söylemek şart, bu çocuk koca devreyi sakat sakat oynadı bi türlü form tutamadı.. Ozi bizim ne olursa olsun en kıymetlimiz, sahip çıkmamız gereken ilk futbolcumuz.. Oyum ise hat trick yapan Beşiktaşlı Cenk Tosuna.

Futbol, skor oyunu olduğu için Cenk'e verdim oyumu; ama bu maçta tüm takımı beğendim.

Sıralamaya koyarsam kare asım ise;
    1- Cenk Tosun
    2- Babel
    3- Quaresma
    4- Oğuzhan

Gokhan gonul diyorum masallahi var 90 dk hala enerjisi yerinde rakibe baski kuruyor

Quaresma , Oğuzhan, Cenk Tosun , Babel , Adriano , Gökhan Gönül arasında kararsız kaldığım için oyumu Mitroviç'e verdim birine oy versem hak geçmiş olacaktı böylece hak geçmemiş oldu

Valla çok zor karar vermek bütün takım şiir gibi oynadı.

Ama Ozzie çok farklıydı bu maç, ilk yarı ağzımız açık seyrettik adamı tribünde.

Ona veriyim bare oy'umu.

Takım bana göre herkes süper oynadı maçın adamı yok benim gözümde

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Quaresma , Oğuzhan, Cenk Tosun , Babel , Adriano , Gökhan Gönül arasında kararsız kaldığım için oyumu Mitroviç'e verdim birine oy versem hak geçmiş olacaktı böylece hak geçmemiş oldu
    Vallahi iyi yapmışsın abi saydıkların içinden birine atsaydın diğerleri bunu duyup üzülebilirlerdi

ricardo/cenk tabi ikisi öne çıktı ama gökhan gönül'e de ayrı bi parantez açmak lazım. çok beğendim bugün

Bir oyuncu takıma yeni gelmiş ve oynadığı ilk maçtan itibaren adapte olmuş sorumluluk almış ve giderek iyi daha iyi oynamaya başlamış..
    bu önemli bir detaydır..bir gol bir asist ile 9 puanlık oynayan Babel birinciliği paylaşan ilk oyuncudur..

Bir takımın bütünü iyi oynamış ise o takımının oyun kurucusu çok iyi oynamış demektir..üstelik bir de gol atmış.. 9 puan ile birinciliği paylaşan diğer oyuncu Ozi'dir..

Cenk'in golleri iyi oyunu kısır..biri penaltı..kafa golü güzel..dönerek attığı gol güzel ama oradaki doğru tercih o topu Talişca'nın önüne bırakmaktı..o gol olmasaydı ve sonucu etkileyen bir pozisyon olsaydı o pası vermedi diye kıyamet kopardı..Cenk 8,5 puan ile ikinci sıraya oturdu bende..Q7 de 8,25 puanla üçüncü sırayı aldı..takım oyunu 9.. hoca 9,5 paun..

GG,Adriano,Atiba,Fabri,Marcelo sekizer puanlık

Tosiç 7 puanlık oyun performansı göstermişlerdir..
    Konu Mustafa Bilgic tarafından (31 Ocak 2017 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.

Bütün takım maçın adamı. Herhalde son 10 yılın en iyi hücum performansıydı. Hem de Konyaspor gibi bir takıma karşı.

Oyumu Gökhana verdim.

Babel süperdi , quaresma ve oguzhan da istediğimiz beklediğimiz oyunlar ortaya koydular.

seçimin zor olduğu maç ama Oğuzhan çok büyük oynadı bu maçta arkadaş, ne pas hatası var ne yorulmak var, oyunun iki yönünde de sürekli kamerada, gol pası gol coşku tam bir kaptandı bugün. bizim en az 20 milyon dediğimiz Oğuzhan sahadaydı...