Sonuçlar: Maçın Adamı Sizce Kim?

Katılımcı sayısı
236. Anket kapatılmıştır
  • Fabri

0 0%
  • Gökhan Gönül

14 5.93%
  • Marcelo

1 0.42%
  • Tosic

2 0.85%
  • Adriano

3 1.27%
  • Atiba

5 2.12%
  • Oğuzhan Özyakup

38 16.10%
  • Talisca

0 0%
  • Ryan Babel

48 20.34%
  • Quaresma

49 20.76%
  • Cenk Tosun

70 29.66%
  • Tolgay Arslan

1 0.42%
  • Gökhan İnler

0 0%
  • Matej Mitrovic

5 2.12%
Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu: Beşiktaş - Konyaspor Maçın Adamı

Takımda ADAM çok. Maça indirgememeli. Dün hepsi yürekten oynadı. 11 tane maçın adamı vardı dün, Talisca haricinde sırıtan birini görmedim ben

Gökhan Gönül bence geldiginden buyana en iyi macini oynadi. Q7 hirsi Aldi götürdü takimi, Babel in uyumu ve tren gibi gidisi...
    Cenk golcülügünü
    Fabri rahat ve cool

maçın adamı oğuzhan dedim ama Quaresma bu senenin en iyi futbolunu oynadı, Babel beklentileri karşılayacak gibi duruyor çok hızlı çıkıyor ve pas alışverişi çok iyi, atiba aynı bize yaptıkları normal gelmeye başladı, sakatlanmış dediler tabi inanmadık pas hatalarının yazılımsal olduğunu düşünüyorum, bi iki kodla düzeltilebilir.

Talişka dışında herkes iyiydi ama Cenk çok iyiydi Babel de. Ben Babele verdim ama Q7 de çok iyiydi Oğuzhan da

Bence babel di ya.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bence Quaresma.. yaptıgı 2 asist ile maça damga vurdu, o Cenk attıgı orta muhtesemdir gerçekten.. bildigin Cenk e carptırararak gol attı reyiz coşkulu oyunu begendim

Hepsi cok iyiydi ama birisi durmadi gitti geldi , oguzhan

Genel olarak Oğuzhan'ı çok eleştirmeme rağmen bu maçta kendisine oy verdim valla.
    Çok beğendim helal olsun.

bence %100 Babel
    açılışı yapıp rahatlattı, top taşıdı, çalım attı, asist yaptı, uzaktan şut çekti, pas oyununu oynadı, pres yaptı, defansa geldi, hava toplarını aldı, yani yapılabilecek her şeyi yaptı adam
    sonra Q7 dir
    sonra Cenk
    bunları sırasıyla oğuzhan-atiba-gönül taki eder 3 ü e aynı orandadır.