Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Avustralya A??k Tenis Turnuvas? 2017

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hahahah. Adams?n ulan. Stan' i eledi?inde biraz hakaret etmi?tim sana kusura bakma kral telafi ettin bu ma?

?n?nde sayg?yla e?iliyorum.

Yorum Yap

Gelmi? ge?mi? en b?y?k yine tarih yazd?.
      Di?erlerinin ancak yorumcu olabilece?i ya?ta tekni?iyle zekas?yla kalitesiyle savunmas?yla yine en b?y?k. RESPECT!..

Yorum Yap

Yorum Yap

Federer'e kariyerinin sonunda grand slam ?ampiyonlu?u ya?att???m i?in son derece mutluyum. ?ampiyonlu?unda kendisinin pay? en fazla y?zde be?tir, kalan k?sm? tamamen bende.

2. setten itibaren ba?lad?m izlemeye, Nadal'a kar?? standart s?rekli basit hata yapt??? oyununu oynad? ve seti kaybetti. ???nc? setin ilk oyununda kendi servisini 40-0'dan zora sokunca olay? anlay?p kapatt?m, o seti ?ok iyi bir oyunla kazanm??. Ulan acaba m? deyip 4. seti izledim ve rezil oyununa geri d?n?p seti kaybedince art?k emin olup yeniden kapatt?m ve ?ampiyonlu?u kazand?rd?m. Kendisi benim deste?im olmadan bir hi?. Bu durumdan haberi olsa bir Rolex saat falan ayarlar muhtemelen.

Yorum Yap

Majestelerine sayg?lar.

B?y?ks?n.

Yorum Yap

Her ikisi de efsane her ikisi de bir harikayd?. Binlerce insan?n trib?nde, milyonlarcas?n?n tvde bu ma?? izliyor olmas? son kez bu iki tenis ikonunun bir finalde kar??la?mas?yd? (karaborsada 102.000 TL tutar?nda bilet sat?ld?).

Ma?a gelirsek ?ok k???k farklar Federer'i galip getirdi. Set 3-1 iken 6-3 ma? almak tecr?be ve biraz da kondisyon gerektirirdi, Federer bunu ba?ard?. Ama en ?nemli ma?? kazand?ran fark ise ace'lerdi 20-4.

Her iki ustaya da sayg?lar... Unutulmayacak bir ma? izlettirdikleri i?in ise te?ekk?rler.

Son olarak adamlar?n spor k?lt?r?ne, rakibine sayg?s?na da hayran olmamak elde de?il. Son ana kadar b?y?k bir stresle giden ve Nadal'?n ?ok sinirlendi?i tav?rlar?ndan belli olan gerilimli ma?? kaybetmesine ra?men Rafa'n?n ma? sonu r?portaj? ise ?uydu;

"Roger inan?lmaz bir ?ey yapt?. Eme?inin kar??l???n? ald???n i?in ?ok mutluyum. Ki?isel olarak ?ok iyi bir ay ge?ti. ?lk kez kariyerimde tam 1 ay? Avustralya'da ge?irdim. Buraya gelebilmek i?in ?ok m?cadele ettim, ?ok sava?t?m. Bence Roger benden biraz daha fazla hak etti. Denemeye devam edece?im. B?t?n bir sezon t?m kupalar? kald?rmak i?in denemeye devam edece?im."

Yorum Yap

T?m zamanlar?n en iyisi...

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Niye Nadal'i sevmiyorsunuz? Ben de sevmiyorum da nedeni ney bilmiyorum.

Nadal ?ok b?y?k bir oyuncu. Bunda ??phe yok. Modern zaman?n en iyi savunma oyuncusu da olabilir. ?zellikle ?izgi gerisinden ak?l almaz savunmalar yapt? kariyeri boyunca. Zaman i?erisinde oyununu da ?ok geli?tirdi. Her zaman toprak kortun en b?y??? olsa da uzun s?re di?er tip zeminlerde eksik kald?. Y?lmad?, ?al??t? o zeminlerde de inan?lmaz geli?imler kaydetti; ama i?te ofans? g?ce dayal?. ?tici gelen de bu ak?l almaz ?izgi savunmas? ile birle?en g?ce dayal? h?cumu. Federer ise Allah'?n bir hediyesi. Zay?f olan tek bir y?n? yok. ?nan?lmaz bir oyun zekas?, gelmi? ge?mi? en iyi service returner olu?u, h?cum ?e?itlili?i, ?st d?zey savunma anlay???, tekni?i ile belki de en "all around" tenis?i tarihteki. Yani bir nevi Peps Barcelona's? vs Jose Real'i durumu s?z konusu..

Yorum Yap

Federer Wimbledon'da yine zafere ko?uyor an itibariyle setler 1-0; 2. sette ise servis k?rd? ve 3-0

Yorum Yap

CILIC resmen ma?? b?rakt?. 2-0

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ama bu set baya iyi ge?iyor

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ama bu set baya iyi ge?iyor

Aynen, en az?ndan kendi servislerine tutunmaya ba?lad?..

Yorum Yap

Yok abi adam da??n?k ?ok. Hi? yak??mad? finale..

Yorum Yap

Servisi de k?rd?rd?...

fileye ?ok sa?ma toplar?n? takt?rd?...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X