Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Avustralya A??k Tenis Turnuvas? 2017

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Avustralya A??k Tenis Turnuvas? 2017

Az ?nce biten Nadal- Dimitrov ma??yla beraber finalistler belli oldu. Finalistlere ge?meden ?nce ?u ma? i?in 1-2 kelam etmek isterim.

5 saate yakla?an ma?ta, ma? i?inde iki oyuncunu da git gel ya?amas?na ra?men kilit son setin 8. oyununda koptu. Nadal' ?n servisinde Dimitrov 15-40 ? bulmu?ken servisi k?rsa 5-3 yapacak ve final i?in servis kullanacakt?. Ancak Nadal ?nce servisine tutundu, sonra da servis k?rd? ve 6-4 le ma?? bitirdi. Efsaneler aras?na giren bir ma?t? benim g?z?mde.

Ve Finalistler

Tarihi 2 final izleyece?iz. Retro final de denilebilir.

Bayanlarda ;

Serena Williams- Ven?s Williams

Erkeklerde ;

Nadal - Federer

Bu 2 ma?? ka??ran ?ok ?ey ka??r?r. Cumartesi 11.30 bayanlar, Pazar 11.30 erkekler finalleri var.

GO Fedex GO

Yorum Yap

Burda venus williams takdiri hak ediyor bence.Yillar evvel iki kardes grand slamlerde hep finale kalirlardi ve zaman zaman hep ikisi final oynuyor kadinlar tenisi cok sikici yorumlari ortaya atilirdi.Hatta bazi maclarda serena kardesine bilerek yenildi vs diye komplo teorileri olurdu.Cunku serena daha guclu ve daha hirsli olan tarafti.Zaten kazandigi grand slam sayisindan belli.

Venus takdiri hak ediyor dedim cunku bu zaman diliminde kardesinin golgesinde tenis oynamaya devam ederken bir yandan da sjogren sendromuyla mucadele etti, tedavi gordu , bazi turnuvalara wild kartla katildi vs. O yuzden su finale cikmasi alkisi hak ediyor. Normal bir mucadelede serena ezip gecer ,bakalim surpriz olacak mi (:

Yorum Yap

Majestelerine sayg?lar.

Yorum Yap

Ben de kimse ilgilenmiyor diye baslik acmamistim, megerse varmis 3-5 kisi Baslik icin tesekkurler. Spor cok guzel, gerci ilgilenen pek yok ama sirf Federer icin bile baslik acilir.

Sadece bugunki degil, dunki Roger-Stan yari finali de cok guzeldi. Stan'in 2-0'dan sakat sakat maci 2-2'ye getirmesi ve neredeyse maci cevirmesi, o andan itibaren Federer'in inanilmaz performansiyla kralin kim oldugunu gostermesi superdi. Federer mac sonu aciklamalasinda Stan'in son sette basit hatalari oldu dedi ve adam resmen buruk bir sevinc yasadi. Adam kazanmanin hakkini sonuna kadar vermek istiyor. Inanilmaz bir sporcu.

Nadal da ayni sekilde bugun cok iyi reaksiyon gosterdi. Pek sevmem kendisini ama o da buyuk sporcu. Federer'e karsi bir ustunlugu oldugu icin kaybetmesini istiyordum ama simdi inanilmaz bir final izleyecegiz.

Pazar gunu insallah Federer kazanir. Kaybederse cok cok yazik olur. Besiktas kaybetmis kadar uzulurum.

Yorum Yap

Gelmi? ge?mi? en b?y?kle, gelmi? ge?mi? en b?y?k rakibin finalini bu seviyede bir daha izleyebilece?imizi hi? ummuyordum; ama oldu
            Federer ?u an 36 ya??nda. Erkekler tenisinde bu ya?ta Grand Slam finali inan?lmaz bir ba?ar? ayr?ca. Ne Nadal, Ne Djokovic o ya?larda bu seviyeyi r?yalar?nda bile g?remezler..

Yorum Yap

Nadalı pek sevmem ama finalde Fedal'ı görmek için bugün onu destekledim. Kadınlarda da Williams kardeşlerin finale kalması çok hoşuma gitti. Veteranların başrolde olduğu bir hafta sonu bizi bekliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Gelmi? ge?mi? en b?y?kle, gelmi? ge?mi? en b?y?k rakibin finalini bu seviyede bir daha izleyebilece?imizi hi? ummuyordum; ama oldu
                Federer ?u an 36 ya??nda. Erkekler tenisinde bu ya?ta Grand Slam finali inan?lmaz bir ba?ar? ayr?ca. Ne Nadal, Ne Djokovic o ya?larda bu seviyeyi r?yalar?nda bile g?remezler..
                Aynen o bakimdan super oldu. Tarihi bir mac olacak.

Insallah Nadal kazanip tarihin icine etmez

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ben de kimse ilgilenmiyor diye baslik acmamistim, megerse varmis 3-5 kisi Baslik icin tesekkurler. Spor cok guzel, gerci ilgilenen pek yok ama sirf Federer icin bile baslik acilir.

Sadece bugunki degil, dunki Roger-Stan yari finali de cok guzeldi. Stan'in 2-0'dan sakat sakat maci 2-2'ye getirmesi ve neredeyse maci cevirmesi, o andan itibaren Federer'in inanilmaz performansiyla kralin kim oldugunu gostermesi superdi. Federer mac sonu aciklamalasinda Stan'in son sette basit hatalari oldu dedi ve adam resmen buruk bir sevinc yasadi. Adam kazanmanin hakkini sonuna kadar vermek istiyor. Inanilmaz bir sporcu.

Nadal da ayni sekilde bugun cok iyi reaksiyon gosterdi. Pek sevmem kendisini ama o da buyuk sporcu. Federer'e karsi bir ustunlugu oldugu icin kaybetmesini istiyordum ama simdi inanilmaz bir final izleyecegiz.

Pazar gunu insallah Federer kazanir. Kaybederse cok cok yazik olur. Besiktas kaybetmis kadar uzulurum.
                  Koyu bir Wawrinka fan? olarak o ma?tan bahsedip yaralar?m? de?mek istemedim Yoksa dedi?in gibi o da ?ok g?zel bir ma? oldu. Stan in kar??s?nda Djoko olsayd? son seti al?rd? ama Stan adam?m

Nadal' ? g?nah?m kadar sevmem ve tek el backhand lere zaaf?m oldu?u i?in, bug?n Dimitrov ' un kazanmas?n? ?ok istemi?tim ama efsane finalin olacak olmas? ?z?nt?m? biraz azaltt? tabi.

Son olarak pazar g?n? kalplerimiz Fedex ile olacak.

Yorum Yap

Aslı Batu.Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Koyu bir Wawrinka fanı olarak o maçtan bahsedip yaralarımı deşmek istemedim Yoksa dediğin gibi o da çok güzel bir maç oldu. Stan in karşısında Djoko olsaydı son seti alırdı ama Stan adamım

Nadal' ı günahım kadar sevmem ve tek el backhand lere zaafım olduğu için, bugün Dimitrov ' un kazanmasını çok istemiştim ama efsane finalin olacak olması üzüntümü biraz azalttı tabi.

Son olarak pazar günü kalplerimiz Fedex ile olacak.
                    Dimitrov'un tek el backhandlerine ben de aşık oldum ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Federeri izlemek gercekten buyuk keyif. Adam buram buram kalite kokuyor. Artik kariyerinin sonlarinda boyle bi finalde sampiyonluk yakisir kendisine.

Yorum Yap

erkek finali g?zel olucak

Yorum Yap

Djokovic elendigi an nedense icimden Nadal-Federer finali gecmisti. Mukemmel bi mac olacak. Tabii ki vamos rafa!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Yorum Yap

Serena Williams ablas? Venus Williams'? finalde yenip toplamda 23 grandslam zaferine ula?t? ve Steffi Graf'?n 22 zaferlik rekorunu ge?mi? oldu. A??k ara tarihin en iyi kad?n tenis?isi.

Yorum Yap

Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Serena Williams ablas? Venus Williams'? finalde yenip toplamda 23 grandslam zaferine ula?t? ve Steffi Graf'?n 22 zaferlik rekorunu ge?mi? oldu. A??k ara tarihin en iyi kad?n tenis?isi.

Tarihin en iyi kad?n tenis?isi a??k ara Steffi Graft?r. Sonrada Martina Hingis. Serena ancak bunlardan sonra gelir. Allah vergisi fiziki g?? ile kimi erkek tenis?ilerden bile daha sert vurarak al?nan ?ampiyonluklarla en b?y?k olunmuyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X