Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
1552. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

756 48.71%
  • Hayır

552 35.57%
  • Kararsızım

244 15.72%

Konu: Slaven Bilic

Başlığı görünce istifa mı etmiş acaba diye düşünmüştüm ki gerçekten de etmiş..

Premier lige gitmek senin hakkındı,bizde fena bi performans göstermemiştin ama takımı o şampiyonluktan satarak gittin ya işte hepimizde film koptu..Birde sürekli bizim oyuncularımıza talip olup ekmeğimize taş koydun..Giderken Töre yide götür yanında uyusun..

Her daim Beşiktaş...

Korkak herif. Şampiyonluğumuz yedi ingiltere sevdan. Böyle eline verirler işte. Bir de bir sürü futbolcumuzu aklını çeldin sene başı.

Töre döner devre arası. Tek sevindirici nokta bu. Aklını başına almıştır herhalde.

1/2 sene icinde fb yada gs'de goruruz.

Alıntı Okan Akdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1/2 sene icinde fb yada gs'de goruruz.
    Hadi inşallah. Loser kelimesinin sözlük karşılığı. Adam olsaydı şu anda üstüste 3. şampiyonluğu kovalıyor olacaktık.

Bi de bu adama karakterli karakterli denilip duruldu burada.
    Ta devre arası demişti Rıdvan İngiltereye gidecek diye. Şampiyonluğumuza mal oldu.

Kolpa basına hemen haberi düşmüş zaten hemen "Gesenin devre arası planı Bilic veya Avcı" diye...

Westham ın başında hala

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün akşam Liverpool maçından sonra Biliç'in basın toplantısını izledim. Evet, teknik kapasitesi vs. tartışılır, EPL'ye gidiş şekli eleştirilir. Ama... Hem ülkemizde görev yaptığı dönemde hem de İngiltere'ye gittikten sonraki tavırları, hele dünkü basın toplantısında söyledikleri, yüzüne vuran duyguları... Bunları kimse eleştiremez. Bizi ''gerçekten'' seven ender yabancılardandır Biliç. Çünkü ''insan''dır. Yok, sadece kelime olarak değil, kelimenin gerçek anlamı olarak...

Alıntı Hakan Özbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam Liverpool maçından sonra Biliç'in basın toplantısını izledim. Evet, teknik kapasitesi vs. tartışılır, EPL'ye gidiş şekli eleştirilir. Ama... Hem ülkemizde görev yaptığı dönemde hem de İngiltere'ye gittikten sonraki tavırları, hele dünkü basın toplantısında söyledikleri, yüzüne vuran duyguları... Bunları kimse eleştiremez. Bizi ''gerçekten'' seven ender yabancılardandır Biliç. Çünkü ''insan''dır. Yok, sadece kelime olarak değil, kelimenin gerçek anlamı olarak...
    Katılıyorum kardeşim.

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocalık kapasitesini yargılamak bana düşmez ama bence BEŞİKTAŞ kendisi için bir kaç gömlek büyüktü hocanın. Ama hoca gerçekten insandır, hisleri olan bi adamdır, insana insan olduğu için değer veren bi adamdır.

carroll efsane gol atmış vay be.