Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

En ?ok savunanlardan biri bendim. Kocaman bir yaz?klar olsun sana...

Yorum Yap

Bizdeyken son 5 haftada notunu verdi?im hoca..Beni yan?ltmad???n i?in te?ekk?rler loser Bilic

Yorum Yap

Seni hi? sevmedim s?toglan, iyi ki gittin.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Adam?n su?u yok ki 😊 Her hoca eski tak?m?ndan be?endi?i futbolcusunu ister.
          Yaz?klar olsun denmesi gereken Be?ikta? yerine Westham'? tercih eden ak?l yoksunlar?nda. Allah ak?l fikir versin onlara. 😊

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Adam?n su?u yok ki ???? Her hoca eski tak?m?ndan be?endi?i futbolcusunu ister.
            Yaz?klar olsun denmesi gereken Be?ikta? yerine Westham'? tercih eden ak?l yoksunlar?nda. Allah ak?l fikir versin onlara. ????

Yer siyah,g?k beyaz!
            Su?u var. Tek sal?a oldu?u G?khan de?il bu birincisi
            ?kincisi Be?ikta?'?n ekonomik durumunu biliyor ve s?n?rs?z b?t?eleri olmas?na ra?men oyuncunun akl?n? ?elerek b?ylesine sa?ma bir anla?ma imzalanmas?na sebep oluyor.

Yorum Yap

uLaaAn ne kadarda severdim senii

Yorum Yap

Hep sevdiklerimizden buldugumuzun gunumuz ornegi, ispatidir kendisi [emoji19]

Yorum Yap

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Adam?n su?u yok ki ???? Her hoca eski tak?m?ndan be?endi?i futbolcusunu ister.
                  Yaz?klar olsun denmesi gereken Be?ikta? yerine Westham'? tercih eden ak?l yoksunlar?nda. Allah ak?l fikir versin onlara. ????

Yer siyah,g?k beyaz!
                  Su?u var. Tek sal?a oldu?u G?khan de?il bu birincisi
                  ?kincisi Be?ikta?'?n ekonomik durumunu biliyor ve s?n?rs?z b?t?eleri olmas?na ra?men oyuncunun akl?n? ?elerek b?ylesine sa?ma bir anla?ma imzalanmas?na sebep oluyor.
                  ?ampiyonlar Liginde oynamak varken Uefayi se?mek hafif tabiri ile aptall?kt?r. Bilic'i savundu?umdan de?il futbolcular?m?z?n eskileri gibi bir duru?, karakter koyamamasina sitemim.
                  Dedigin gibi bir futbolcuya sal?a olmad? sadece do?ru ama huyu bu hocalar?n. Yak?n zamanda ?ener, Volkan,Josue,Serdar, Ozan'a talip eden de bizim ?enol hocam?zd?.
                  ?ok sinirlendim T?reye ?ok

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Sezon bitmeden g?r??t?kleri ger?ekten do?ru ise ?ikayet etsinler ?u ?erefsizi.

Yorum Yap

Herif Emenike'yi bile kiralam??t? West Ham'a. E?er akl?n? kar??t?rd???n bir oyuncumuz bile varsa sen hainin tekiymi?sin!

Yorum Yap

yarina kalir, yanina kalmaz

Yorum Yap

Geldiginden beri sevmedim, hep ele?tirdim, iyi yapm???m.
                          Silinmesi gereken bir ba?l?k.

Yorum Yap

merak ediyorum y?netim ?u yukardaki ankete g?re davransa sonu? ne olurdu

Yorum Yap

Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              merak ediyorum y?netim ?u yukardaki ankete g?re davransa sonu? ne olurdu
                              Sonu? ?u olurdu.

Ge?ti?imiz sezon yine 3. olurduk.Derbilerde belki 1 gol atard?k ama yine 0 galibiyet 0 beraberlik al?rd?k.

Yorum Yap

Bilicide dun tokatlamislar bu gidisle fenere gelir devre arasinda

LG-D855 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X