Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilic - pedro - ismail - boral - opare olcay - mustafa... Akl?ma ilk gelen gitmesi gereken isimler bunlar diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Slaven Bili?'deki y?regin yar?s? F.O da olsayd? ?imdi biz ?ampiyonduk siz burda Hoca tart???yosunuz Slaven Bilic'in sahada hakemlerle m?cadelesi kadar, ba?kan?ndan y?neticisine kim m?cadele etti?

Yorum Yap

ben ?o?u be?ikta? taraftar?ndan elimden geldi?ince be?ikta?a yard?m ettim feda dendi her y?l iki ?? forma ald?m k?z?ma formalar e?o?manlar ald?m be?ikta? dergisine abone oldum ordudan kalk?p s?rf destewk olsun diye o sikti?imin olimpiyat?na ma?a gittim ama benim top?ular? teknik direkt?r? ele?tirme hakk?m yokmu yani ald???n?z paray? hak edin top oynay?n diyemezmiyim bu mu be?ikta? karde?li?i ele?tirme kovar?z mant??? m?

Yorum Yap

2 senedir gs yi sen ta??d?n hoca l?tfen git art?k.ge?en sene ?ampiyonlar ligine do?rudan giden biz olsak gs tepetaklak gidecekti ama senin korkak oyunun bizi 3.l?klere mahkum etti.

Yorum Yap

gitsin westham da yapsin yapilanmayi
            12.siradan 1 sira uste tasiyamaz.

Yorum Yap

Slaven bili? de?il derbiveren bili? oldu fb ve gs den tirsmaktan. Ulan d??arda gs liler ba??r?yor i?imden kufretemekten bihal oldum. Senin de ruhsuz ve yeteneksiz futbolcularin da yatacak yeri yok cukka yap?n Be?ikta? in paralar?n? ancak. Para al?rken profesyonel hizmet verirken amat?r tek dile?im hemen basip gitmen westhamina

Yorum Yap

sonuna kadar hakl?s?n bug?n ben buna benzer ?eyleri face de yazd?m diye beni engelleiler

Yorum Yap

Bugun bir daha gorduk bizim futbolu hangi gucler tarafindan yonlendirildigini. Tabi bu hakemler Bilic tarafindan ataniyor maclara..

Yorum Yap

yahu su bilici savunmak ad?na hakem demeyin allaha?k?na. hakemmi dedi tolyay? 60da c?kart her mac diye. veya ilk yar?da hucum yapma diye veya gol at?nca kapan diye?

Yorum Yap

Siz ?imdi Slaven Bilicin 2 sezondur debelenip durdu?u kadroya 3-4 tane tecr?beli futbolcu getirip gelen hocay? kral da yapars?n?z..

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı G?ksel K?rmac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Giray Cam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Gitti iste hala ne vuruyorsunuz.
                        Seneye makarayi sarariz bastan ayni filmi cok izleriz .sorgulanmasi def edilmesi gereken zihniyettir ,orman gibilerdir.hala onuruyla giden adama vuruyorsunuz .
                        O gitti kurtuldu West Ham la yapar bi s?zle?me keyfine bakar. Biz ne olaca??z?
                        ?yle bir alg? yarat?l?yorki sanki adam 4-5ayd?r burdada biz sabretmemi?iz. nedir bu adam? bukadar sevdiren?
                        Bilic magdur gibi gosterildikce kendisine tepki gosterenler de susamiyor maalesef. Orman'i def edelim umarim ederiz.. gayet basarisiz.. ama o giderse sonraki gelecek olanin daha basarili oalcaginin garantisi var mi? bu mantik bir tek bilic'e mi yontulmali? orman maasli eleman degil oyle ya da boyle igrenc kongre yapimizla da olsa secilmis biri.. ya da secmek zorunda kalinmis biri.. uzerindeki tasarruflarimiz maalesef kisitli.. herkes istiyor daha iyi bir yonetimi ama bilic'in hatalarini aklamaya yetmez bunlar.. bilic kendi gorev tanimi icerisindeki basarisizliklari yuzunden gitmeli.

Yorum Yap

Y?netim de b?yle basiretsiz izleyecekse mhk yi federasyonu o da gitsin bili? le futbolcularla birlikte . stad? yapt?lar ama karde?im buras? sportif kul?p ba?ar? sa?lamaya mecbursunuz biz nostalji istemiyoruz art?k g?n?m?ze d?nmek istiyoruz

Yorum Yap

ac? ve komik olan ?u, ge?en y?l ?ampiyonlar ligini belki de Konya'da teptik (direk gidecektik) bu sene yine Konya ma??nda kaybedip yine ?ampiyonlar ligini teptik. M?t??.

Yorum Yap

Ge?en sene 2. olsayd?k ekonomik k?c?lecek adamlara hediye ettin 2.ligi bu sene ligi..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Slaven Bili?'deki y?regin yar?s? F.O da olsayd? ?imdi biz ?ampiyonduk siz burda Hoca tart???yosunuz Slaven Bilic'in sahada hakemlerle m?cadelesi kadar, ba?kan?ndan y?neticisine kim m?cadele etti?
                                g?z?n? seveyim karde?im, elmalarla armutlar? toplama.
                                bili? ba?kanl?k yaps?n, fikret orman da teknik direkt?rl?k bari.
                                ne y?re?i yahu, adam sahadaki oyuncular?na baks?n hakemlere bakana kadar, oyunu okumaktan aciz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X