Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

samet aybaban?n t?rna?? olmazs?n o co?kulu futbolu bol goll? ma?lar? ?zledim . bunu holsko ve almedi vs ile yap?yordu yaz?k

Yorum Yap

?smail kartal soruyor emreye kimi alay?m diye, fenerin hocas? bu. Di?eri de hamza hamzao?lu zaten.
      adamlar?n istatistiklerini artt?rmaktan ba?ka bir i?e yaram?yorsun.

Yorum Yap

bir ?ey daha, art?k hatalar?ndan ders ??kart...

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Evet zaten arap ismail'in ?st?n yetenekleri sayesinde kazand?lar o 3 derbiyi.
          ?st?n yetene?e gerek yok. Korkak olmay?p ma?lar? kazanmaya y?nelik hamleler yapmas? yeterli. Bili? mi ? Derbilerde korka??n s?zl?k kar??l???.Korkaksan kaybedersin.Kaybediyor. A??k , net.

Yorum Yap

Bilic ismi Samet, R?za, Sergen filan olmad??? i?in ?ok ?ansl?. D???nsene o Brugge ve bu ma?? bu ?ekilde kaybedeceksin... Off off...

Yorum Yap

Arkada? nas?l bir kader bu ya..

carvalhal samet bili? hepsi bir ?ncekini ?zletiyor arkada?....

Yorum Yap

Mevzu derbi kazanam?yor olmas? de?il benim i?in.

Kenarda bizim gibi ma?? izlemesi ve a??r? derecede korkak olmas?.

Schuster'e birimiz burada korkak dedik mi ? Ben bugune kadar sabrettim bu hocaya ama bir ???k g?remiyorum. ?ampiyon olaca??m?za dair inanc?m kalmam??t?r.

Puan olarak kaybedilmi? bir ?ey yok ciddi ?ans?m?z var. Ama gs ve ts deplasmanlar?nda 1 puan bile yazabilen var m? aran?zda ? Ben ?imdiden 0 puan yazd?m o ma?lara. O y?zden ?ampiyonluk falan beklemiyorum art?k. Bu cam?an?n b?y?kl???n? kavrayamam?? bir hocadan ?ampiyonluk beklemek hocaya da bize de haks?zl?k.

Yorum Yap

ilk 18e bile al?nmayan m?kemmel olmasada necipten daha iyi oldu?u kesin olan sivok var sivokla ilgili bir sorun mu var oynamamas? i?in

Yorum Yap

Herkez kadro iyiydi diyo veli,atiba,tolgay,sosa d?rtl?s?n?n neyi iyi hadi b?yle ba?lad?n meireles ??k?nca niye veliyi ??kar?p atiba,tolgay ?nlerine sosay? atm?yosun g?khan g?n?l gibi etkili oyuncular? sakatlanm?? kuytta sakatland? neden kerimi yada olcay? erken oyuna al?p kanattan zorlam?yosun topuz gibi canl? pomba oyuncu var bizim hoca ma?? seyrediyo. Oyunun devam?nda sosada i? olmad???n? g?r?yosun neden cenk tosun yada o?uzhan hamlesini erkenden yapm?yosun. Ne vizyon var ne beceri buras? anadolu tak?m? de?il hoca kendine gel art?k derbilerde beraberli?e oynama korkak oynatma.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Mevzu derbi kazanam?yor olmas? de?il benim i?in.

Kenarda bizim gibi ma?? izlemesi ve a??r? derecede korkak olmas?.

Schuster'e birimiz burada korkak dedik mi ? Ben bugune kadar sabrettim bu hocaya ama bir ???k g?remiyorum. ?ampiyon olaca??m?za dair inanc?m kalmam??t?r.

Puan olarak kaybedilmi? bir ?ey yok ciddi ?ans?m?z var. Ama gs ve ts deplasmanlar?nda 1 puan bile yazabilen var m? aran?zda ? Ben ?imdiden 0 puan yazd?m o ma?lara. O y?zden ?ampiyonluk falan beklemiyorum art?k. Bu cam?an?n b?y?kl???n? kavrayamam?? bir hocadan ?ampiyonluk beklemek hocaya da bize de haks?zl?k.
                      Schuster'de de fazlas? vard?,yahu yok mu bunun ortas? ?

Yorum Yap

Ge?en seneden beri makul ve seviyeli bir dille ele?tiriyorum. Aksi tarz ki?ili?ime yak??maz.. teknik taktik olarak da ele?tirdim saha d??? olaylarla da ele?tirdim. Bal?kesir Eski?ehir ma?lar?ndan sonra ortaya ??kt?lar gene diyenlere kar??l?k bir?ey yazmak istemedim. 3 kulvar diyorduk ?imdi teke d??t?k. rakiplerimiz 2 kulvarda ve bizimle ligde ba?aba? devam ediyorlar. Rakibin sakatl?k problemleri ya?am??, haftalard?r puan kaybediyorlar, bize nazaran ya?l? bir tak?m bi de ?st?ne ma? i?inde kaos ya?am??lar.. e sen bunu kullanam?yorsan ba?ka ne zaman yeneceksin ki?

Bili?'in ?ngiliz tak?mlar?yla yapt???m?z ma?larda saha kenar? duru?uyla Brugge ma??nda ki saha kenar? duru?u g?nd?zle gece gibi. Hadi komplo teorisine girecek ?eyler yazmayal?m bunu ge?elim..

Schuster geldi?inde 60'lar?n futbolu dedi ve biz bunu benimsedik de?il mi? nedir o futbol? kalecinin aut at???n? ya da degaj? orta sahaya alelade yollamas?d?r. ileride kim var? 10 cm. z?plamayan Ba ve k?sa T?re. Ba z?plad? topa dokundu diyelim en yak?n tak?m arkada?? 20 m. uzakta. Schuster ne yap?yordu? kalecimiz hep beklere ya da stopere pasla ba?l?yordu. Bu bile muazzam farkt?r. Sadece bu ma? i?in demiyorum, ileriye 3 h?cum oyuncusu koyuyor. G?khan bi ?izgide Olcay di?er ?izgide.. Ba ortada tek. Sen d?nyan?n en iyi ortalar?n? da yapsan Ba 3 ki?i aras?nda bu ?ekilde en fazla 3 gol atar senede.. ki b?yle bir gol?m?z daha hi? olmad?..

Ne oynuyoruz biz? h?cum futbolu asla de?il. Defans desen gol yemedi?imiz ma? say?s? ?ok az. ?ne ge?ti?imiz ma?lar?n 10 tanesinde puan kaybettik, ma?lup oldu?umuz ma?larda tepki verip ?ne ge?ti?imizi hat?rlam?yorum bile. Ya tart??al?m bunlar? makul bir dille yaz?yorum.. Anlamad???m? kabul edecek ki?iyim ben. Diyin ki Bili?'in yapmaya ?al??t??? bu ama yapam?yoruz diyin. Nedir bizim sistemimiz yemin ediyorum bilmiyorum. 40 hafta kadar tek forvetli sistemle oynay?p uefada son 8'e kalma ma??nda ve o ma?tan sadece 1 ma? ?nce birden ?ift forvete d?nmeyi akl?m alm?yor benim. Bize o g?n gereken 1 gold?. T?pk? Liverpool ma??nda da 1 gol gerekti?i gibi.. Birine tek forvet di?erine ?ift.. Anlamak zor ger?ekten..

Teknik olarak yazmaya devam edeyim;

- Kritik ma? performans? nedir?
                        - D??ar?dan m?dahalelerle ka? puan kazand?rm??t?r?
                        - Ka? futbolcuda performans art??? sa?lam??t?r?
                        - Duran top organizasyonlar?m?z nedir ve ka? gol atm???z?
                        - Duran toplardan ka? gol yemi?iz?
                        - Oyuna sonradan giren futbolcular?m?z?n skora ka? kere katk?s? olmu?tur?
                        - Derbi karnesi nedir?
                        - Gerekti?inde oyunu tutabiliyor mu?
                        - Tak?m geriye d??t???nde tepki verebiliyor mu?

Her?eyi biryana b?rakal?m.. gs ma??na kadar seri yapal?m, tek bir ki?i gs yi yenece?imizi iddia edebilir mi?

Benim bu ma?la de?il Konya ma??ndan beri i?im karard?. O haftalarda da yazd?m, sonraki haftalarda da yazd???mda hep Konya ma??ndan beri d????te oldu?umuzu yazd?m. O ma?tan bu yana iyi oynad???m?z Bursa ve Liverpool ma?lar? var sadece. Ba?ka ma? var diyen varsa beni uyarabilir. Ancak k?t? oynay?p kazand???m?z ?ok ma? var. Sivas gibi, Konya gibi, Akhisar gibi..

?okbilmi? ?ekilde bir?ey yazm?yorum, futbolun s?rr?n? yazmaya da ?al??m?yorum. Diyorum ki ge?en sene ve bu sene. Haz?rl?k, T?rkiye Kupas?, Lig ve Avrupa ma?lar?.. Ka? ma? iyi oynad?k? Bana g?re 100'e yak?n ma? i?inde 10 tane yok. Ma?lupken galip geldi?imiz ma?? inan?n hat?rlam?yorum. Galipken puan kaybetti?imiz 10 ma? var san?r?m.

Ba?ka bir konu da att???m?z goller. ?o?u bireysel. T?re'nin aya??na bak?yor koca tak?m. Ba yaln?zlar? oynuyor. Olcay da formsuz ise rakip hatas?n? bekliyoruz anca. Ya bi tak?m s?f?ra indi?i her topu havadan m? oynamak zorundad?r? Mesela G?khan G?n?l tarz?nda s?f?ra inip penalt? noktas?na yerden ??karamaz m?? Bir duran topta bizi ?a??rtamaz m?? Ceza sahas? ?n?nde hi? mi verka? yapamaz? Ne bileyim ceza yay?n?n hemen ?n?nde i?eri a??rtma bir pas at?lamaz m?? Her?ey kanat m?d?r? ?ut ?ekmez mi bi tak?m? ?leride ?o?alamaz m? bi tak?m? Solbekin orta yaparken sa?a????n forveti desteklemek i?in cezasahas?na girmez mi hi?? ya da tam tersi? D?nen toplar? al?p bask? yapt???m?z ma? var m?d?r mesela?

Her?eye ra?men gitsin falan demiyorum.. Kimseye demedim.. Kimileri ???k g?r?r der ki tak?m d?zelecek.. Ben de diyorum ki bu tak?m Konya na??ndan beri ligde sadece Bursa ma??nda iyi oynam??t?r. Aksini iddia eden varsa seve seve tart???r?m.

Son s?z?m Bili? haketti?inden fazla sayg? g?rm??t?r, sabredilmi?tir.
                        En son düzenleyen Tolga Dalk?l??; 23-03-2015, 01:23.

Yorum Yap

Aslı Erdinc Elevli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Arkada? nas?l bir kader bu ya..

carvalhal samet bili? hepsi bir ?ncekini ?zletiyor arkada?....
                          Cunku bir onceki Schuster'di.

Kazansa da kaybetse de Besiktas'i Besiktas gibi oynatan son teknik adam.

Yorum Yap

Ma?tan sonra diyorki fenerle 4 puanl?k fark? koruyabilirdik, sen nerdesin biz nerdeyiz hoca.

Yorum Yap

Aslı Adem Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ma?tan sonra diyorki fenerle 4 puanl?k fark? koruyabilirdik, sen nerdesin biz nerdeyiz hoca.
                              ??te tam bu y?zden hep kaybeden olacak kendisi.

Yorum Yap

Guti gelsin hoca olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X