Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Saha d???nda bu kadar kusursuz olmas?.Bu kadar bize yak???r bize benzer olmas? inan?lmaz.

Saha i?inde de birlik b?t?nl?k ba?ar? sa?land??? takdirde.

Tehlikenin Fark?ndam?s?n?z ?

Yorum Yap

...........

?Di?er tak?mlar?n taraftarlar?yla bir araya gelmek, onlarla konu?mak ya da foto?raf ?ektirmek istediklerinde onlarla bir araya gelmek benim i?in ger?ekten memnuniyet verici. Beni sevmelerinden, bana ilgi g?stermelerinden memnun olurum. Oralara gitmemek, onlar?n bu isteklerini geri ?evirmek beni daha s?k? bir Be?ikta?l? haline getirmez. Nihayetinde bir sava?ta de?iliz, burada bir oyun oynuyoruz, ?kinci D?nya Sava??'nda de?iliz, kar??m?zdakiler de Almanlar de?il, rakip halinde oldu?umuz tak?mlar ve kul?pler. Belki bunu s?ylemek bile ay?p ama Be?ikta?'a sadakati tart???lmayan bir hoca olarak, rakiplerin evlerine gitti?inizde onlar?n taraftarlar?n? g?rmezlikten gelmek, sizi Be?ikta?'a daha sad?k bir hale getirmez. Kartal pen?esini yapmak bile bizim ad?m?za bir art?d?r, avantajd?r.?

Slaven Bilic
      ..........

Teknik taktik a??klamalar?n bir kenara ?u s?zlerin yetti be Hoca.. Yeni sezonda Formamda s?rt?mda ta??r?m seni..
      En son düzenleyen Kemal Turgut; 08-04-2014, 22:40.

Yorum Yap

Markus Merk: ?Not enough for a penalty.?
        Slaven Bilic: ?And for Fenerbah?e it was a penalty last week? Come on give me a break.?

Comandante Slaven Bilic!!!

Yorum Yap

Bir tak?ma bu kadar aidiyetlik duygusu ile ba?l? ba?ka yabanc? hoca geldi mi ?lkemize merak ediyorum. Tek kelimeyle Adam!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Seni her ge?en g?n daha fazla seviyorum. Daima yan?nday?m yolda? Bilic.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Son d?nemlerde bir hayli eski futbolcumuz tak?m?(?stelik bunlar?n hemen hemen hepsi de tak?m kaptanlar?yd?) ?al??t?rd? ama hi?birisi Bilic'in tak?m? sahiplendi?i kadar sahiplenmedi...
              Aybabay? gelmeden ?nce de kimse istemiyordu, zaten taraftarla s?k?nt?l?yd?
              Yetersizligine girmiyorum, bir tek y?netim g?rd? o b?y?k cevherini

Ertu?rul ise ?ok b?y?k hayalk?r?kl??? oldu, k???kken mahallede gol at?p ismini hayk?rd???m?z adam yapt??? hareketletlr be?ikta??n semtinden bile ge?emeyecek hale geldi

Daha ?ncesine gidersek r?za var, ?ok k?sa kald? ve ?ok tecr?besizdi.
              Bilic gelmeseydi feda senesinde r?za veya ?ifo olmaliydi..

Daha da ?ncesinde akl?ma gelen rasim kara var, ?imdi san?r?m divan kurulu ?yesi

Yorum Yap

Lig Tv ma??n ?yk?s?nde O?uzhan'?n gol?nde kenarda O?uzhan'la birlikte ?ut ?eki?i var ki bu adam?n yapt??? i?e ne kadar konsantre oldu?unu ma?a kendini ne kadar verdi?ini anlatan bir g?r?nt?.

Kenarda yapt??? en b?y?k meziyeti top rakipteyken elini k???nda ba?lay?p top bize ge?ince elini ?n?nde ba?lama totemi yapan s?rf u?urlu geliyor diye sezon boyunca k?rm?z? forma giydiren (u?urlu olmas? da yenilmiyor olmam?zd? ??nk? her ma? berabere kal?yorduk o formay? giyince) Samet Aybaba denen vas?fs?z ve faydas?z elemandan sonra ba? tac? etmek gerek Bilic'i

Yorum Yap

Kulubun kapisindan iceri girdiginden beri, herkese atar, herkese gider, yillarca kal bizle, kalite kokar! 10 yillarca Besiktasimizda kalman dilekleri ile!Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  bilic.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  91.4 KB

Yorum Yap

???yoruz Bilic reyiz

seninle ula?aca??z zaferlere..

Yorum Yap

10 y?ll?k imza att?r?n. bizden biri bili?

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Istikrar istikrar istikrar.

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Bir ara c'mon give me a break t??trtleri bas?laca?? s?yleniyordu; noldu o i?? Yalan m? ??kt??

Yorum Yap

Uzun y?llar kalmal? ..

Yorum Yap

Aslı Yi?it ?zses tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              L?tfen bu adam ele?tirilmesin.

Stads?zl?k, sakatl?klar, eyyam, hakemler, bas?n, bor?...

Her?eye ra?men iyi gidiyoruz. Dahas?; herkes taraf?ndan sevilen, asi, winner, duru? sahibi bir insan.

Yaz?k olur. Art?k ge?mi?imizden ders ??karmal? ve daha ilk sezonu bitmeden ba?ar?s?z ilan etmemeliyiz.

Ettik de ne oldu zaman?nda... Her sene ba?ka biri... Her sene yeni sistem.

Sab?r !
                              Tamamen kat?l?yorum. Be?ikta?'?m?z?n duru?una bu kadar yak??an bir teknik direkt?r g?rmedim ben. Uzun y?llar kul?b?m?z?n bir par?as? olmas?n? hatta efsane olmas?n? isterim.

Yorum Yap

Slaven Bili? bu tak?mda efsane olacak. Yeter ki taraftar arkas?nda dursun. Bili?'i ele?tirenler bu sezon 34 ma??n 34'?n?de deplasmanda oynad???m?z? unutmas?n. ?n?n? d???ndaki her yer deplasmand?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X