Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
1552. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

756 48.71%
  • Hayır

552 35.57%
  • Kararsızım

244 15.72%

Konu: Slaven Bilic

Seviyoruz Seni.

Doğru yoldasın hocam taraftar seninle

Adamsın!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senin yarın kadar yürekli, azimli, istekli bir başka başkan ile kimse önümüzde duramaz.

hocam gönerileceklerin biletini yavaş yavaş kesmeye bak.acıma koy satılık listesine.yeni bir yapılanma ile 5 transfer daha yap seneye kupayı kaldır

Öncelikle yuvamıza,forumumuza dönüş çok mutlu etti beni.Bir an hiç açılmayacak düzgünce sanmıştım artık.Daha bugün aklıma geldi seneye stadımızda yeni başlangıcımızda takımımızın başında kim olsun diye kesinlikle Bilic'ten başkasını istemezdim dünya üzerinde.Yapabileceklerinin sınırı yok biliyorum,hayallerimizi gerçeğe dönüştürecek bilgiye,beceriye sahip olduğunu biliyorum.Ve herşeyden öte sanki doğuştan ailemizden biisi gibi.Dilerimki burada bizlere büyük şeyler yaşat ve yıllarca takımımızın başında kal..

Sene içinde sana çok acımasızca vurmaya kalktılar ama hocam, Beşiktaş'ta efsane olacaksın. Ben inanıyorum.

Adamım. Çok seviyorum seni ve hırsını hocam. İnşallah başarılı da olursun ve sözleşmen bitince, hatta bitmeden gitmezsin hemen.

Seni çok seviyorum hocam. Beraber görelim güneşli günleri

Fikret beyin yerinde olsam sezon sonu 5 yıllık anlaşma yaparım eğer 5 yıl içinde istifa etmese ve bjk gönderirse 10m € tazminat koysun...! artık BJK uzun ömürlü hoca şart...! ve içimizdeki hainleri atarak hocaya güven verilmeli...! takım gol yemiyor dany many yüzünden yiyor...! Bilic bizim özümüz...!

Slaven Biliç ve Edin Terziç ikilisin arasına Eski futbolculardan birini sakın sokmaya çalışma yönetim..