Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
1552. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

756 48.71%
  • Hayır

552 35.57%
  • Kararsızım

244 15.72%
Sayfa 1/958 12341151101501 ... SonSon

Konu: Slaven Bilic

Slaven Bilic

Teknik Direktörümüz, Slaven Bilic'e dair tüm haberleri ve yorumlarınızı bu başlık altından yazabilirsiniz.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Duruşuyla hayata bakışıyla hareketleriyle Beşiktaşımın aradığı karakterde bir hoca bulduğuna inanıyorum. İnşalah uzun yıllar bizimle birlikte olursun Slaven Bilic.

Her yönüyle Beşiktaşıma yakışan teknik direktörümüz göz bebeğimiz

Teknik Direktörümüz: Slaven Bilic

Hocamız tokide yerini almış.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yer
    ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili #7
    Seviliyorsun hocam. Birlikte uzun yillar basaridan basariya kosacagiz ins.

IDEOS X5 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu adamın yaptığı bu kartal pençesi bile takımı ne kadar sahiplendiğini gösterir. Adamın karakterini gösterir. Bizim evlatlarımız dediğimiz adamlar Beşiktaş hakkında ileri geri konuşabilirken zaman zaman. Bu adam doğma büyüme Beşiktaş'lı imiş gibi hareket ediyor.

Ne şartla olursa olsun senelerce Beşiktaş'ın başında kalsın. Ben Beşiktaş'a bu kadar çok yakışan başka bir teknik direktör görmedim. Mircea Lucescu da yakışıyordu tabi, ama Bilic başka.

Beşiktaş'ın çocuğu dediklerimize tepki olarak gönderildi başımıza. Beşiktaş'a bu kadar yabancıyken bu kadar kısa sürede bizden biri oldu. Allah başımızdan eksik etmesin. Yaşasın Asi Ruh, Yaşasın Slaven Bilic, Yaşasın Beşiktaş !

Schuster sistemli futbolun ofansif olanını kurmuştu, bu ligde tutmamıştı.
    Bilic kısıtlı kadroyla defansif ama daha dengeli bi sistem oturttu, izlerken bu takım kazanamayabilir ama kolay kolay yenilmez dedirtti bizlere.
    O yüzden daha iyi bi kadroyla neler yapacağını görmek gerekiyor.

Duruşuyla, karakteriyle, düşüncesiyle, adaletiyle Beşiktaşıma bu kadar yakışan bir Teknik Adam ben hatırlamıyorum. Oyun mantelitesi biraz zayıf olsada her geçen gün üstüne katıyor. Basketbol koçu gibi oyunun her alanına müdahalede bulunuyor.
    Senin o kartal pençesi yapan ellerine kurban hocam

Beşiktaş'ımızın kültürüyle oldukça örtüşen bir teknik adam, uzun yıllar bizimle olur inşallah. Markus Merk'e yaptığı kapak hala akıllarda. C'Mon Give Me a Break