Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Transfer ?al??malar? i?in G?ney Amerika turuna ??kan Futbol Genel Direkt?r? ?nder ?zen, G?ney Amerika turunda anla?t??? 3 futbolcuyu Be?ikta? y?netim kuruluna sundu.
    ?nder ?zen, G?ney Amerika temaslar?yla ilgili Be?ikta? y?netim kuruluna a??klad??? bilgilerde nas?l bir yol izledi?ini ve hangi futbolcularla g?r??t???n? de a??klad?.
    Akaretler'deki kul?p binas?nda yap?lan toplant?da ?zen, futbol A tak?m? ile ilgili haz?rlad??? geni? transfer raporunu da y?netime sundu.
    ?nder ?zen'in G?ney Amerika turunda anla?t??? 3 futbolcuya Be?ikta? y?netim kurulundan onay ??kmad?.Be?ikta? ba?kan? Fikret Orman ve y?netim kurulu nokta transferler yapmak istediklerini ?nder ?zen'e belirttiler.

?NDER HOCAM; e?er bu haber do?ruysa hemen istifa etmelisin. Senin ?nerdi?in futbolcular dikkate al?nm?yorsa sportif direkt?rl?k yapman?n da bir anlam? yok.

Yorum Yap

(bkz: balon)

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu zamana kadar her yapt???n harekette bir mant?k arad?m , bir birli?i vard?r dedim ama yal??n ayhan delirse 1 dakika bile durma bu kulupte ...
        Burda mant?ks?z olan ne ki ?
        Yerli stoperin kim Ersan,alternatifi var m? yok ?
        Yal??n kendini ge? geli?tirdi ama geli?tirdi,?zellikle son iki senedir form durumu ?ok iyi.
        Alternatif olarak d???lmesi mant?ks?z olmaz,tecr?belide.
        He bu transferi ?ok istiyor muyum ? Hay?r .
        Ama bu transferin akla mant??a ayk?r? oldu?una kat?lmam m?mk?n de?il.
        Daha gen?,daha kaliteli ve maliyeti bize uygun biri al?nacaksa tabiki ilk tercihim.

Yorum Yap

Karde?im biz yap?lanm?yormuyuz ?

?mer toprak , Serdar ta??? , Serdar aziz gibi isimleri ge?tim ...

Nas?l ersan'? 2.ligten bulduk getirdik ? Scout ekibi niye var ne i?e yararlar ?

32 ya??ndaki yal??n ayhan'?n bu kulupte ne i?i var ?

Yedekte beklemesi i?in yal??n yerine kendisini geli?tirebilecek bir stoper bulsunlar ...

Yok mu ?

At?n?'? koysunlar.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Karde?im biz yap?lanm?yormuyuz ?

?mer toprak , Serdar ta??? , Serdar aziz gibi isimleri ge?tim ...

Nas?l ersan'? 2.ligten bulduk getirdik ? Scout ekibi niye var ne i?e yararlar ?

32 ya??ndaki yal??n ayhan'?n bu kulupte ne i?i var ?

Yedekte beklemesi i?in yal??n yerine kendisini geli?tirebilecek bir stoper bulsunlar ...

Yok mu ?

At?n?'? koysunlar.
            Ersan'?n istisna oldu?unu sende biliyorsun G?kay Ayn? b?yle 2. bir isim say desem sayabilir misin ?
            ?mer Toprak,Serdar Ta???,Serdar Aziz bunlar?n hepsi bonservis ?deme ihtimalinin y?ksek oldu?u futbolcular.
            San?r?m burda hem fikiriz,zaten yabanc? stopere 3 milyon civar? bir bonservis ?deyece?iz,
            ek olarak yerli stopere 1 milyon bile bonservis verme l?ks?m?z yok,biliyorsun
            At?n?'? koysunlar elbette,ben ?z kayna?a kar?? de?ilim ki sezon ba?? haz?rl?k ma?lar?nda da iyiydi.
            Bu y?zden ''Daha gen?,daha kaliteli ve maliyeti bize uygun biri al?nacaksa tabiki ilk tercihim. '' dedim.
            Olabilir At?n? d???n?lebilir ama sadece At?n? d???n?lebilir diye Yal??n al?nmas? mant?ks?z olmaz.
            Hele '' gelirse 1 dakika bile o koltukta oturma '' diyecek kadar hi? olmaz.
            Yoksa At?n? konusunda ayn? fikirdeyim,?z kaynaktan futbolcu yeti?tirmeyi,?ans bulmalar?n? ?ok isterim.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ersan'?n istisna oldu?unu sende biliyorsun G?kay Ayn? b?yle 2. bir isim say desem sayabilir misin ?
              ?mer Toprak,Serdar Ta???,Serdar Aziz bunlar?n hepsi bonservis ?deme ihtimalinin y?ksek oldu?u futbolcular.
              San?r?m burda hem fikiriz,zaten yabanc? stopere 3 milyon civar? bir bonservis ?deyece?iz,
              ek olarak yerli stopere 1 milyon bile bonservis verme l?ks?m?z yok,biliyorsun
              At?n?'? koysunlar elbette,ben ?z kayna?a kar?? de?ilim ki sezon ba?? haz?rl?k ma?lar?nda da iyiydi.
              Bu y?zden ''Daha gen?,daha kaliteli ve maliyeti bize uygun biri al?nacaksa tabiki ilk tercihim. '' dedim.
              Olabilir At?n? d???n?lebilir ama sadece At?n? d???n?lebilir diye Yal??n al?nmas? mant?ks?z olmaz.
              Hele '' gelirse 1 dakika bile o koltukta oturma '' diyecek kadar hi? olmaz.
              Yoksa At?n? konusunda ayn? fikirdeyim,?z kaynaktan futbolcu yeti?tirmeyi,?ans bulmalar?n? ?ok isterim.
              Kaliteli baz? yerli stoperler:

1) Lokman G?r (Ankaraspor)
              2) Bonservisi FB'de olan ve ge?en sene Buca'da oynayan 1994'l? stoper Hakan ?inemre de iyiymi?. Satarlarsa alabiliriz.
              3) Eski Bursal? ?u anda Buca'da oynayan 1994'l? Taha Can Velio?lu da iyi bir stoper.
              4) Halen bizim oyuncumuz olan At?n? Nukan olabilir.
              5) Schalke 04'te oynayan Kaan Ayhan. Pahal?d?r ama ?ok iyidir.
              6) Bir ara altyap?m?zda oynayan 1994'l? Cankurt Atasoy da 4. stoper i?in iyi bir se?enek. Karag?mr?k'te oynuyor. Ger?i Ocak ay?nda ba?lar? y?rt?lm??t? ?imdi ne alemde bilmiyorum.
              7) Manisaspor'da Hikmet Balio?lu var. O da iyi gibi g?r?n?yor.
              En son düzenleyen Atakan Uslu; 08-06-2014, 19:31.

Yorum Yap

Meyve veren a?a? ta?lan?r.
                Fenerbah?eli Sezer de bu a??klamalar? e?er ki yap?yorsa daha bi inatla ?nder ?zen'e sar?n?lmas? gerekti?ine inaniyorum.
                Bu kendini yerli Alex zanneden, kl?p ?al??an? ve tak?m arkada??na hala ukalal?k yapan Sezeri de 1 saniye daha tutmasinlar.
                Be?ikta?, DAHA bu kadar k???lmedi..

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

b?yle devam et yolundan sapma

Yorum Yap

?zkan Do?an kirli menajerlerdendir. Ba?kanla ili?kisi nedeniyle G?khan S?zen, Dentinho ve Sezer gibi ??pler kul?be itelendi. S?zen kadro d???, Dentinho yolland? ve s?ra tabiki Sezer de. E?er ?nden ?zen, Toraman ve Sezer i uzakla?t?r?rsa kul?pte bir devrim ger?ekle?tirmi? olacak.

?zkan Do?an ile ilgili bir haber

http://www.kartalhaber.com/haber/130...jeri-ayni.html

Yorum Yap

giri? sayfas?ndan ?nder ?zen'e destek bekliyoruz...

Yorum Yap

Gelen ge?en ?zene sall?yor,mobesse kameralar?na bile konu?an y?netim kurulu ?yeleri ??k?p destek olmuyor.Gelecek sezona ?zen zor olur.b?yle giderse bir ka? g?ne istifas?n? eder.

Yorum Yap

Aslı Servan Gorucu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          giri? sayfas?ndan ?nder ?zen'e destek bekliyoruz...
                          Kesinlikle kat?l?yorum.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sergen zeki bir adam ama tek ba??na zeka yeterli olmaz. Bilgi sahibi de olmak laz?m
                            sergen hem zeki hem bilgili, tek sorunu bunlar? nas?l kullanaca??n? bilmiyor, i?i g?c? artislik. ama erken ?nl? olman?n bir sonucu bu.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              sergen hem zeki hem bilgili, tek sorunu bunlar? nas?l kullanaca??n? bilmiyor, i?i g?c? artislik. ama erken ?nl? olman?n bir sonucu bu.
                              Sergen gelecek y?l bu zamanlar gazetecilik mi yapacak, sportif direkt?rl?k m? yapacak yoksa teknik direkt?rl?k m? yapacak diye sorsak Sergen de dahil kimse net cevap veremez. ??nk? kendisi de net de?il bu konuda. ?sterse hepsini iyi yapar ama bir?eyi se?ip kendisini geli?tirmiyor. Futbol oynad??? d?nemde ?al??mazd? ama yetene?i g?t?r?rd? bir yere kadar.

Art?k yetene?i ile g?t?rece?i mesle?i bitti. Kafas?yla g?t?rece?i s?re? ba?lad?.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Kaliteli baz? yerli stoperler:

1) Lokman G?r (Ankaraspor)
                                2) Bonservisi FB'de olan ve ge?en sene Buca'da oynayan 1994'l? stoper Hakan ?inemre de iyiymi?. Satarlarsa alabiliriz.
                                3) Eski Bursal? ?u anda Buca'da oynayan 1994'l? Taha Can Velio?lu da iyi bir stoper.
                                4) Halen bizim oyuncumuz olan At?n? Nukan olabilir.
                                5) Schalke 04'te oynayan Kaan Ayhan. Pahal?d?r ama ?ok iyidir.
                                6) Bir ara altyap?m?zda oynayan 1994'l? Cankurt Atasoy da 4. stoper i?in iyi bir se?enek. Karag?mr?k'te oynuyor. Ger?i Ocak ay?nda ba?lar? y?rt?lm??t? ?imdi ne alemde bilmiyorum.
                                7) Manisaspor'da Hikmet Balio?lu var. O da iyi gibi g?r?n?yor.
                                Manisa'l? olarak Hikmet'in ?ok ma??n? izledim, iyi top?udur ama Be?ikta?'ta oynayabilece?i ge?tim yedek olacak potansiyelde g?rm?yorum. Manisaspor'da alternatifsiz oras? ayr?.

Di?erlerinde hakl? olabilirsin onlar hakk?nda pek bilgim yok.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X