Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nder ?zen "ma? bittikten sonra hakemin yan?na gittim ve elimi uzat?p tebrik ettim.tebri?imi kabul etmedi.tebri?imi kabul etmicek misiniz?diye sordum.hay?r etmicem dedi.ben ilkokuldayken karnem ?ok iyi de?ildi.d???t not getirdi?im zaman babam da bana tebrik ederim o?lum derdi.ben de kafam? ?ne e?mek zorunda kal?rd?m.san?r?m hakem de bu psikolojinin i?ersindeydi"

Yorum Yap

?nder ?zen "Bilic ?ar?amba g?n? ?ift kalede yelekleri 11'e 11 da??tt?.Orda ?ok b?y?k hata yapm??t?.??nk? ben kendisine 7 ayd?r s?yl?yorum ma?lar?m?z? 11!e 12 oynuyoruz diye.?ar?amba g?nk? idmandan sonra bug?nk? puan kayb?nda Bilic sorumludur.??nk? yelekleri 11'e 12 hatta 13 da??tmad??? i?in"

Yorum Yap

?nder ?zen'e Ge?mi?inde Fb Olmas?ndan Dolay? ?n Yarg?l? Yakla?m??t?m ama Tan?d?kca Be?enmeye Ba?lad?m..

Yorum Yap

Bu adam TV de ??k?p? konu?sun b?t?n enerjim bitiyor beni benden al?yor...! BJK YAKISAN 2. adam..!

Yorum Yap

Fikret Orman'?n konu?mas? gerekenleri ?nder ?zen konu?uyor. Biz burada kendimizi yemeye devam edelim, bakal?m!

Yorum Yap

?nder ?zenin a??klamalar? burda;

http://www.ligtv.com.tr/haber/slaven-bilic-hata-yapti

Ama eminim ki bu a??klamalar?ndan dolay? ?nder ?zen de ceza alacak! Ve s?zde y?netim bunada sessiz kalacak!

Be?ikta??n hakk? yendi?ine seyircisiz kalan herkesin allah belas?n? versin!

Yorum Yap

FBli filan hikaye . Resmen sesi titriyor. Zeka dolu g?ndermeleri ge?tim adam h?rs?ndan birilerine dalacak .
                F. Orman biraz daha hakk?m?z? savunma noktas?nda pasif kal?rsa bu adam a?z?n?n ortas?na kafay? g?m?p gidecek . Demedi demeyin...

Yorum Yap

?nder Hoca'y? Be?ikta?'a gelmeden evvel tan?m?yordum, ad?n? dahi bilmiyordum. Ali abi(Ece) tv'de referans olunca makbuld?r dedim.

Bazen "?eksin gitsin bu adam Be?ikta?'? tan?m?yor daha" dedi?im de oldu bazen de "lan ne g?zel adam arkada?" dedi?im de.
                  Hala da bir yarg?ya varabilmi? de?ilim.

Yorum Yap

Helal olsun sana.

Yorum Yap

dany, eneramo gibi transferle kendi aya??na silah falan s?kmad?. direk bazukay? ate?ledi. yaz?k. arkas?ndaki deste?in ?nemli bi b?l?m?n? kaybetti bence. de?er miydi hocam ha?

Yorum Yap

Aslı Kivanc Turhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        dany, eneramo gibi transferle kendi aya??na silah falan s?kmad?. direk bazukay? ate?ledi. yaz?k. arkas?ndaki deste?in ?nemli bi b?l?m?n? kaybetti bence. de?er miydi hocam ha?
                        Karde?im benim imkan olsa adam bile bile kendini ate?e atar m? ? Lanet olsun hep yokluktan, ?aresizlikten, imkans?zl?klardan

Yorum Yap

koray abi ne alakas? var? d?nya ?zerinde defans oyuncusu mu kalmad?? s?rf h?zl? diye adam m? al?n?r? g?rd?k h?z?n?, dengesizli?ini. t?m camia arkas?ndayken b?yle bir risk almas?na de?er miydi sence? bir de "sadece e?ofman de?i?tirecek arg?man?yla savunmas?" resmen t?y dikti.

Yorum Yap

Aslı Kivanc Turhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            objektif olmak ?ok zor bir ?ey de?il, neden sadece be?enilmeyen isimleri yaz?yorsunuz?

tolga, atiba, motta, pedro franco, jones, g?khan t?re, ?mer ?i?mano?lu ve hatta kerim frei bu sayd?klar?n?zdan ?ok daha fazla olumlu yorum alan isimler.
                            ac?mas?z olmayal?m, bu adam elinde imkan da olunca iyi i?ler ??karabilecek biri, en az?ndan herhangi bir y?netici/i?adam?na g?re.

Yorum Yap

panpa sinan enginden sonra ilk kez birisi hakk?m?z? b?le cesurca ve zekice savunuyor adam?n dibi ?nder ?zen

Yorum Yap

Ge?mi?inde FB olmas? neden g?ndeme geldi anlam?? de?ilim. ?u adam medyada Be?ikta?l? g?r?nen dalkavuklardan bin kat daha Be?ikta?l? ve Be?ikta?'?n haklar?na sahip ??kan bir bi?imde konu?uyor.

Kul?b?n mali yetersizliklerinden dolay? istemedi?i transfer hamleleri oldu. Bunu kendisi de belirtmi?ti. G?r?yorum ki Fikret Orman hala Eto sevdas? pe?inde ko?uyor veya hedef ?a??rtma hamleleri, bilemiyorum. E?er Fikret Orman Eto, Ronaldinho, VDV getirmek i?in geldiyse kendisine gerek yok, hele ?nder ?zen'e hi? gerek yok. Bu i?i Y?ld?r?m Demir?ren de gayet g?zel yapard?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X