Sayfa 3/239 İlkİlk 1234561353103 ... SonSon

Konu: Önder Özen

Sonuna kadar arkandayım hocam inşallah çok başarılı olucaksın yeni stadla birlikte

iPhone 4s 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sezer, Enaramo ve Dany transferlerinde beklediğimiz iradeyi gösteremese de, genel olarak Biliç tercihi, Franco'nun takıma kazandırılması, sağlık ekibinin değişmesi, Atiba transferi, Tolga transferi, kaleci antranörü olarak Sambade'nin gelişi, Gökhan Töre ve Kerim Frei hamlesi beni memnun etti.

Camiayı da artık daha iyi tanıyor diye düşünüyorum, yeni stad da yeni sezonun bir kısmına yetişirse bence herşey daha iyi olur.

"Biz, ucuz ekmeğin hangi bakkalda satıldığını bilen ailelerin yaşadığı semtlerin peşindeyiz.

Önder Özen
    "

Belki bu sene değil, belki senelerce de değil ama bir gün.. İnşallah işte o gün herşey güzel olacak..!

Ilk yılın heyecanı ile yaptığı güzel işlerin yanında bazı transfer hataları olsa da bence istikrarlı gelişim sürecinde Bilic ile yola sonuna kadar devam etmeli. İçim ne olursa olsun rahat bu konuda nedense.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bazı transfer yanlışları olsa da önümüzdeki seneler için umutluyum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yer
    İstanbul
    Önder Özen'e güveniyor ve seviyorum. Sonuçta maddi imkansızlıkların ucu onada dokunuyor. Bu sene stajını yapmış oldu. Meyvalarını önümüzde ki yıl hep birlikte taşıyacağız.

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ilk geldıgı gun baskanım ıznınız olursa soylemek sıtıyorum benım 18 aylık bı surem var dedı bu sure ıcınde sabır gosterılsın 10 ayı dolmak uzere ve bence harıka ısler yapıyor tesıslerımızdekı cımlerın degısımıyle ve yenı yapılacak klınık ve dıger performans olcum merkezlerıyle turkıyede yenı bı cıgır acacagını kendısı de soyledı bende buna ınanıyorum ayrıca sıyasetcılerde olan bı uslubu var ama onlardan farkı yalan soylemıyor en savundugun durumda bıle cıkıp konustugunda gayet guzel ıkna edebılıyo bence onder ozen ve slaven bılıc ıkılısıne guvenılmelı sabır gosterılmelı ve yonetımına rtık futbola transferlere pazarlık dısında karısmaması gerektıgını dusunuyom KATILMIYORUM

edit
    Konu Veysi Koldemir tarafından (11 Nisan 2014 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: ..

Alıntı ahmed said okur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sende boş çıktın hoca hemde bomboş
    katilmiyorum

Önder Özen:''Konya beraberliğinin tek sorumlusu Biliç'tir. O'na 7 ay öncesinden de söylemiştim takımı 11'e 12 oynamaya hazırla diye ama hafta içi yine çift kalede 11e-11 oynatıyordu''

Önder hoca'nın maç sonunda basına yaptığı açıklamada bugün beraberlik bilicin suçu çünkü ben ümraniye'de takımı 11'e 12 çalıştır diyorum dinlemiyor beni diyor bence güzel ama acı bir tespit evet önder hoca basına yaptığı açıklamada taşı gediğine oturttu bu hakemlerle bu kadar puanlar...

Bazı transfer hatalari olsada dik durusu ve sozunu esirgememesi sayesinde gerekli sevgiyi ve saygiyi kazandigini dusunuyorum.. arkandayiz hocam

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yer
    ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili #7
    Alıntı Ferhat Kavas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önder Özen:''Konya beraberliğinin tek sorumlusu Biliç'tir. O'na 7 ay öncesinden de söylemiştim takımı 11'e 12 oynamaya hazırla diye ama hafta içi yine çift kalede 11e-11 oynatıyordu''
    Bunu cidden dediyse helal olsun hoca.

Alıntı Aytaç Çidem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu cidden dediyse helal olsun hoca.
    aynen bizzat bjk tv de izledim

Guzel konustu, manidar konustu. Ama hakemin art niyetli ve maksatli olarak federasyon ve mhk tarafindan atandigini, amacin Gese yi kurtarmak oldugunu acikca soylemeliydi. Medyaya da birkac laf soylemeliydi.