Sayfa 2/239 İlkİlk 123451252102 ... SonSon

Konu: Önder Özen

İnşallah bu transfer döneminde yöneticiler işine karışıp da Eneramo, Sezer tarzı transfer yapmazlar. Kendisi de umarım Dany transferinden gereken dersi çıkarmıştır. Seneye güzel şeyler olacak, hissediyorum.

Maddi zorluklarda aşılınca çok daha nokta transferler yapacağına inanıyorum hocam.Allah yolumuzu açık etsin.

Çok değil, biraz daha iyi mali kaynaklara sahip olsa harikalar çıkartacağını düşündüğüm ulu önder.

çerçeve programının videosunu bulamadım bir türlü

bı sıte vardı tum kanalların yayınlarını tekrar ızlıyorduk onu bulamadım bı turlu

Ya şu adamı transferci başı olarak görmeyelim allah aşkına görmeyelim. adam komple bir futbol direktörü, tarzıyla duruşuyla, yönetim becerisi, dil bilgisi, futbola ve antrenman tekniklerine olan hakimiyeti.. Ayrıca evet ramon motta, pedro franco.. Bırakın ÖNDER hocam yapsın önderliğini.. Seviyoruz hocam gitmek ne kelime. Dünyanın en iyi takımını geleceğin takımını siz kuracaksınız. Hata da yapsan helal, iyi şeylede yapsan helal. Taraftarlık budur hep arkandayım!

Projelerini hayata geçirebilirse eğer Önder hocamız camianın unutulmaz isimleri arasına adını yazdırır alt yapıda ve tesisleşmede önemli projelerden bahsediliyor sadece transferlerle değerlendirmeyelim lütfen kulüp doğru yolda ben inanıyorum artık günü kurtarmanın değil geleceği kurmanın peşindeyiz GE-Lİ-YO-RUZ!

Alıntı Samed Kocadere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bı sıte vardı tum kanalların yayınlarını tekrar ızlıyorduk onu bulamadım bı turlu

http://tvarsivi.com/

Alıntı Metin Balci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah abi saol ama bunda da ntvspor yok

Alıntı Ahmed Said Okur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende boş çıktın hoca hemde bomboş
    Fikret Orman başka olduğu sürece Fenerbahçeninmi yoksa Galatasarıyınmı arkasından 2. oluruz hesapları yaparız . Yap ve Git
    Forumun façası düzeldi, atış serbest.

Zaman zaman gitsin zaman zaman kalsın diyenlerdenim.. dany olayı yaktı hocayı... sezon sonuna kadar bekliyelim

Kaçırdığımız bir nokta var. Önder Özen'in takımdaki görevi Scoutluk yapmak değil, futbol direktörlüğüdür. Transferler bu işin sadece bize yansıyan kısmıdır. Keza göreve bu sezonun başında geldiği düşünülürse, transfer yapmakta ne kadar başarılı olduğunu görmek için önümüzdeki sezonu beklemek gerekir. Tabi bunda Kulübün maddi durumunun düzelmesinin de muhakkak etkisi olacaktır.

Önder Özen aynı zamanda bir duruşu temsil eder. Tabiri caizse Beşiktaş Futbol Takımının CEO'sudur. Takım içerisinde yakaladığımız uyum, Bilic'in takıma ısınması, herkesin sürekli dilinde olan Kolej takımı havasına ulaşılması... Bunların hepsi Özen'in eseridir. Başarısız yapılan bir transferin faturası tek başına Önder Özen'e çıkarılmamalıdır. Zira kendisi bize yansımayan detayları oluşturan kişidir.

Yıllardır beklediğimiz kurumsal yapının temelleri bu sene itibarıyla atıldı. Bilic-Özen dayanışması, Stadın hızla ve -şimdilik- sıkıntısız ilerlemesi, BJK TV'ye (daha yeni) doğru insanların katılması, Kartal Yuvaları ürün çeşitlerinin genişletilmesi ve muhtemelen bağlantılı olarak satışların artması gibi hususlar örnek gösterilebilir. Ayrıca unutmamak gerekir ki; Demirören'in defolmasından sonra taraftar olarak da görevimizi yaptık. Kulübe sahip çıktık. Kongre üyesi olduk, gücü yetmeyenler dergiye abone oldu, olamayanlar gidip bir adet feda tişörtü aldı. Son zamanlarda iyi bir kenetlenme yaşadık. Bunu bozarsak yatacak yerimiz olmaz.

Netice itibariyle, bekleyip görelim demekten ziyade nasıl yardımcı olabiliriz diye düşünmeliyiz. Bu insanlar kolay bir iş yapmıyorlar. Basın ayrı uğraşır, taraftar ayrı uğraşır. Bu sebeple, taraftar olarak kulüp emekçilerinin yanında durursak bu bize hiçbir şekilde zarar vermez. Artık kelle istemeyi bırakalım lütfen. Zira gördük ki, hiç bir zaman gidenden daha iyisi gelmedi ve biz kafa kesmeye devam ettik...

Bende Önder özenin katıldığı çerçeve Programını izlemek istiyorum ama Uzun süre oldu hiç bir yere yüklenmedi

Sende boş çıktın hoca hemde bomboş
    O kadar da uzun boylu değil... Hemen herşey 180 derece dönüp iyi olmaz. Genel anlamda son derece olumlu bence. Danny dışında bir hatası yok bence. Eneramo konusunda tek başına aldığı bir karar değildi bence. Sezer'i başkan aldı onu zaten biliyoruz.