Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ugur Isen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    "...?kinci yar?da bol malzeme vard?. Nereden ba?lanmal??
    Ben yine ?srarla oyun derim. 50-58 aras? Konya kuvvetli bask?yla kaleye gitmeye ?al??t?. Kale ?n?ne topu getiremese de d??ar?dan att??? etkili ?utlar var. Mehmet G?ven?in topu da ?st dire?e vurdu. Ancak Be?ikta? bask?y? yine golle k?rd?. Olcay??n ak?ll? kafa pas?na Sosa?n?n g??l? volesi durumu 2-0?a getirdi. Sonras?nda 84. dakikaya kadar d???k kalitede bir m?cadele izledik. Be?ikta? ipleri eline ald??? bu b?l?m? ak?ll?ca ge?ti. Bitime 6 dakika kala Torje ceza sahas? i?inde Serdar?a bir faul yapt?. Halis ?zkahya penalt?ya h?kmetti. ?lgin?ti. 30 saniye sonra ise kafay? Atiba?n?n parmak ucuna takm?? olmal? ki 9.15 m uzakl??? sa?layam?yorum diye ikinci sar? ve k?rm?z? g?sterdi. Oysa Atiba?n?n 1 metre yan?nda Konyal? Recep de 18 yay?n?n ?zerindeydi. Onu de?il Atiba?y? g?rmesi ?9.15?i sa?lama? fikrini ??r?t?yor. ?lgin?. Kabze?nin penalt? gol? durumu 2-1?e getirdikten sonra ba?ka gol g?rmedik ve bu ?z?c? ma? b?ylece bitmi? oldu.
    ?z?c? m??
    Evet ?z?c?. Aykut Kocaman her ?eye ra?men do?ru oyunu oynatm??. Konya ligimizin tempo standard?n?n ?zerine ??km??. Kaybediyor ama ?irkinle?miyor. ?l??s?n? ve sayg?nl???n? koruyor. Ona binlerce tebrikler. Be?ikta? yorgun ama ciddiyetini korumu?. ?yi oynamasa da hakk?yla kazanm??. Ancak ?zkahya?ya s?yleyecek bir ?ey bulam?yorum. Bana ilk defa hakem yazd?r?yor. Ne diyeyim; ?z?c? i?te..."

Bug?nk? yaz?s?ndan bir b?l?m. Bir de "Be?ikta?l?" ge?inen "objektif" yazarlar?n yaz?s?na bak.
    Hani baz?lar? kendine profesy?nelim ben, d?r?st?m ben, objektifim ben diyor ya i?te profesy?nellik budur. ?nder ?zen bize gelene kadar Be?ikta?la hi? bir ba?? yoktu ama ?ylesine sahiplendi ki bizi, biz de onu sahiplendik, inand?k ona ve inanmakta da ne kadar hakl? oldu?umuzu g?rd?k, her?ey i?in te?ekk?rler ?nder ?zen, ?n?allah bir g?n tekrar d?nersin. E?er gidi?in de Yal??n transferiyle alakal? ise, taraftar olarak bizim de pay?m?z var gidi?inde, zaman?nda S?leyman Seban?n istifas? gibi ve ?ok de?erli insanlar kopart?l?yor Be?iktan ?z?c? bir ?ekilde, buna biz de ?anak tutmu? oluyoruz, l?tfen art?k daha dikkatli olal?m tepkilerimizde.

Yorum Yap

Be?ikta?'?n i?ine girdikten sonra Be?ikta?'? ger?ekten sevip, hayat g?r??lerine en uygun tak?m?n Be?ikta? oldu?unu anlad??? i?in Be?ikta? sevgisini her yorumunda belli ediyor. Tabii ki benim g?zlemim.

Bu tak?m ?st?nde emekleri ?ok fazlad?r. ?n?allah bir g?n geri d?ner.

Yorum Yap

Adams?n HOCAM

Yorum Yap

?ampiyon olup kutlamalara sende geleceksin hocam Allah?n izniyle...

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1381298_10151908417209917_452541009_n.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  84.4 KB

Yorum Yap

Hocam?n mavi g?mle?ini ?zledim.

Yorum Yap

Sanki tak?m? hala d??ardan y?netiyor hissine kap?lan yok mu?

Yorum Yap

Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Sanki tak?m? hala d??ardan y?netiyor hissine kap?lan yok mu?

ma?lardan ?nce bili?le felan konu?uyolarm?? diye duydum

Yorum Yap

Daha 5 gun once birebir a?z?ndan ??kan laftir inan?n." Ben artik Be?ikta?l?y?m".

Yorum Yap

Adam Ntvspor'da programda Be?ikta? denince bi i?tahlan?yor, siyah-beyaz bileklikle programa ??k?yor. K??esinde Halis'i Be?ikta?'a art niyetle yerden yere vuruyor. Bu de?il de medyada bo? bo? duran hatta bo? bile durmay?p bize zarar veren s?zde Be?ikta?'l?lar m? Be?ikta? 'l??
                    Hay?r ?nder Hoca Be?ikta?'l?.
                    En son düzenleyen Halil Umut Eyaz; 31-12-2014, 01:58.

Yorum Yap

flash tv deki abi t?lay?n ne derece geri d?nmesini istiyorsa o kadar geri gelmeni istiyoruz abi

Yorum Yap

Ke?ke d?nsen be hoca

Yorum Yap

Bir g?n mutlaka. Seviyoruz seni hocam.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Adam Ntvspor'da programda Be?ikta? denince bi i?tahlan?yor, siyah-beyaz bileklikle programa ??k?yor. K??esinde Halis'i Be?ikta?'a art niyetle yerden yere vuruyor. Bu de?il de medyada bo? bo? duran hatta bo? bile durmay?p bize zarar veren s?zde Be?ikta?'l?lar m? Be?ikta? 'l??
                            Hay?r ?nder Hoca Be?ikta?'l?.
                            Aynen ?yle karde?im.. ADAM, o s?zde Be?ikta?'l?lardan bin kat daha Be?ikta?'l?..

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tugrul Kekeva tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Daha 5 gun once birebir a?z?ndan ??kan laftir inan?n." Ben artik Be?ikta?l?y?m".
                              Programda s?ra Be?ikta?'a gelince heyecanlan?yor, g?z?n?n i?i parl?yor adam?n.

Yorum Yap

Burda ne m?cadeleler verdik sahip ??kmak ad?na.
                                Be?ikta?l?l?k romantizminden kar?? ??kanlar oldu,?s?t?p ?s?t?p Dany diyenler oldu.
                                Yalanc?l?kla su?land?,karaktersizlikle itham edildi,Be?ikta?'tan bedava maa? almakla su?land?.
                                G?nah ke?isi oldu diyemiyorum,??nk? g?nah ke?isi hafif bir tabir.

Yeri geldi kendi cebinden gen? tak?ma prim da??tt?,yeri geldi kul?pte sabahlad?.
                                Menajerlerin kar??s?nda oldu,transfer pazarl???,transferde at?lacak ad?mlar nas?l at?l?r hepimize ??retti.
                                A?z?ndan ??kan 2 kelime sab?r ve 18 ayken,insanlar yine ?fkeyle kalkt?,yakt?,y?kt?.
                                18 Ay sonunda,?stelik yeni sezona sadece 3 transferle girmi? bir tak?mken ligde ve Avrupa'da lider bir Be?ikta? b?rakt?.
                                21 Ma?ta 2 yenilgi alm?? (Fenerbah?e ve Erciyes,iki ma??nda ne kadar talihsiz oldu?u ortada) tak?m?n ortaya ??kmas?nda etken oldu.

Gitti?i g?n,kaybedeceklerimizin kazanacaklar?m?zdan daha ?ok oldu?u ?n g?renlerle tuttuk yas?n?.
                                ?ampiyon oldu?umuz da bile,neler kaybettik diye bize fazlas?yla d???nd?rtecek ve sevincimizi bir nebze burukla?t?racak g?zel insan.
                                Gecenin bu saatinde,biraz da duygu yo?unlu?uyla yaz?yorum mazur g?r?n.
                                Ben hocam? ?zledim arkada?.

Gidi?i ve gidi? ?ekli hala y?re?imde ac?d?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X