Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nder beyi destekliyorum. taraftar k?zar, k?ser vs gibi sebeplerle akl?na yatan transferden vazge?memesi do?ru bir hareket. bu Yal??n kimdir bilmem, forza be?enmiyorsa be?enilecek adam da de?ildir zaten ama say?n ?zen daha ?nce dany de yapt??? gibi e?er yararl? olaca??n? d???n?yorsa als?n. Do?ru oldu?unu bildi?i ?eyi yapmamas? onu kukla yapar, yanl?? yapan do?ru adam olmas?n? tercih ederim.

Yorum Yap

?nder hocan?n ilk kez a??klamas? beni tatmin etmedi. sa? bek ilk tercilerde olmamas? bence yanl??. yal??n? bizim ma?larda g?rd?m sadece ba?ka izlemedim fikrim yok. en az?ndan gs fb den al?nm?yor buda bi?e... orta saha ve defansa al?nacak oyuncular ilk kampa yeti?tirilmeli bence.

Yorum Yap

Aslı Olgan Saricalik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?nder beyi destekliyorum. taraftar k?zar, k?ser vs gibi sebeplerle akl?na yatan transferden vazge?memesi do?ru bir hareket. bu Yal??n kimdir bilmem, forza be?enmiyorsa be?enilecek adam da de?ildir zaten ama say?n ?zen daha ?nce dany de yapt??? gibi e?er yararl? olaca??n? d???n?yorsa als?n. Do?ru oldu?unu bildi?i ?eyi yapmamas? onu kukla yapar, yanl?? yapan do?ru adam olmas?n? tercih ederim.
        ?nemli olan ?udur: taraftara kar?? do?ru bildi?ini yapan adam, y?netime kar?? da do?ru bildi?ini mi yap?yor? ?yleyse sorun yok, ama bir tek bize hac?lan?yor gibi geliyor bana.

Yorum Yap

Do?ru oldu?unu bildi?i ?eyi yapmamas? onu kukla yapar, yanl?? yapan do?ru adam olmas?n? tercih ederim.
          Nokta

Yorum Yap

Utand?rma ?u taraftar?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bu d???nce yap?s?nda olan taraftarlar?m?z? g?rmek beni ?ok mutlu ediyor.

Yorum Yap

Aslı S. Cenk Sancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bu d???nce yap?s?nda olan taraftarlar?m?z? g?rmek beni ?ok mutlu ediyor.
                kesinlikle. ?nder ?zenle gelecek ?ok parlak in?allah bi ka? ma? k?t? gidince g?ndermezler

Yorum Yap

A?abeyim,
                  Akl? selim senin gibi abilerimizle ayn? d???ncede olmak sevindirici.
                  Lakin '' Forza be?enmiyorsa be?enilecek adam de?ildir '' mant???na kat?lmad???m? ayr?ca belirteyim.
                  Ki Forza ' n?n yere g??e koyamad?? halde,hi? verim alamad???z futbolcularda oldu.
                  Keza be?enilmeyen futbolcular?n fazlas?yla yararl? oldu?u zamanlarda oldu.
                  Bu konuda yap?lan genel bir yarg?n?n kar??s?nday?m.
                  Sayg?lar.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    A?abeyim,
                    Akl? selim senin gibi abilerimizle ayn? d???ncede olmak sevindirici.
                    Lakin '' Forza be?enmiyorsa be?enilecek adam de?ildir '' mant???na kat?lmad???m? ayr?ca belirteyim.
                    Ki Forza ' n?n yere g??e koyamad?? halde,hi? verim alamad???z futbolcularda oldu.
                    Keza be?enilmeyen futbolcular?n fazlas?yla yararl? oldu?u zamanlarda oldu.
                    Bu konuda yap?lan genel bir yarg?n?n kar??s?nday?m.
                    Sayg?lar.
                    + 1903

Forza'nin gucunu asla inkar etmeyen bir taraftar olarak kesinlikle Tufan'a katiliyorum.

Forza da degisik dusunce yapisina sahip onlarca taraftar var. Son yillarda bir seylere (iyi-kotu ayrimi yapmaksizin) sallamayi ilke edinen tipler oldugu gibi, Besiktas icin mantigiyla dusunup yureginin fikrini alan insanlar da mevcut.

Bu baglamda "genel cogunlugun savundugu dusunce her zaman dogru olmayabilir" diyecegim affiniza siginarak. Bkz: Mevcut iktidara oy veren kitle...

Onder Ozen'in hatalari var evet, ama gecmiste maca gidilirken otobuste kadroyu keyfine gore degistiren yoneticilere(!) boyun egenler gibi degil diye dusunuyorum. Velhasil bende kredisi tukenmedi... Yalcin konusunda Tanri mahcup etmesin kendisini dilerim.

Muptezel Jk | Valar Morghulis

Yorum Yap

Mustafa Denizli varken bir tane y?netici ?mraniye'ye gidemiyordu bile.

Yorum Yap

?nder ?zen'in d?n ki a??klamas? ger?ekten ?ok enteresan.

?lk geldi?i zamanlardaki halinden ve tavr?nda uzak sanki y?netimin etkisi alt?nda kalm?? gibi bir tavr? vard?.

Maliyetler ve transferler konusunda yapt??? a??klamalar olduk?a ?a??rtt? beni.

Serdar transferi ile sallad? , dany transferi ile salland? bakal?m yal??n transferi ne olacak.

Yal??n transferi kendi sonu olur ?nder hoca'n?n ...

B?yle bir transfer e?er dany'de oldu?u gibi yine elimizde patlarsa savunacak bir yan? kalmayacak.

Geldi?i zaman 8+8+8 demi?ti ...

Biz daha 8'i yapamad?k gerisi ALLAH kerim.

Yen? direkt?r ?zen ise ?3x8 modeli?ni uygulayacak. ?nder ?zen, ?24 ki?ilik A tak?m? kadrosunu 8-8-8 olmak ?zere 3 kategoriye ay?raca??z. ?lk 8 uluslararas? standartlara sahip olacak. ?kinci 8, A milli ve ?mit milli kalitesinde olacak. Son 8?de en az 4 T?rk??n yan? s?ra 4 de ?z kaynaktan ??km?? oyuncu ?eklinde olacak. Ba?ar? tarifim kupa de?il. Kupa tabi ki kald?rmak istiyoruz ama as?l hedefimiz bir sistem olu?turmak. Ba?ar?dan da ba?ar?s?zl?ktan da sorumluyum? dedi.

Tak?m?m?zda ?uan 8 tane uluslararas? oyuncu var m? ? Yada ad? ge?en transferlerde ?

?u a??klamalar? yapan adam?n ?imdi maliyeti d???nmek gerekir 3-5 milyon euro para veremeyiz vs diyerek dany, yal??n gibi transferlere y?nelmesi ak?l kar? de?il.

Yorum Yap

?nder ?zen inand?r?c?l???n? yitirmeye ba?lad?. .

Yorum Yap

Sadece ikna kabiliyeti olan ve s?sl? kelimelerle konu?maktan ?teye gidemeyen biri i?in futbolu ?ok iyi bildi?ini sanan bir grup olu?tu nedense. ?nder ?zen yukar?, ?nder ?zen a?a??ya, Yine iddia ediyorum, Dany'i alan d???nce yap?s?ndan hi? bir fayda gelmez. ?imdi de Yal??n transferinde ?srar ediyor. Gelmi? 32 ya??na, bug?ne kadar en ufak ba?ar?s? olmayan, Avrupa ma??na bile ??kmam??, hayat?nda milli tak?m? uzaktan bile g?rememi?, oynad??? en iyi tak?m Kas?mpa?a olan birini stopere getirmek resmen futbol fukaral???d?r.

Futbolu iyi bildi?ini iddia eden biri ?u iki transferi yapmaz, yapamaz.

T?rk futbolunun ger?ekleri var, feneri, gs'si, Be?ikta?'? var. Bu kul?pler rekabette s?n?r tan?m?yorlar. Sen bu rakiplerinin ??kma futbolcusunu hatta rakibin nereye g?nderece?ini ?a??rd??? bir s?rada gidip al?yorsan ?lke futbolundan da bi habersin. Taraftar?n arka ??kmad??? hangi futbolcu ba?ar?l? olmu? ki Dany olacak. Taraftar destek verecek sanarak bir b?y?k yanl??? daha yapt?lar. ?imdi bu d???ncedeki biri nas?l biliyor futbolu ve futbolcuyu ?

Yorum Yap

Hoca Dany transferini a??klarken, hi? unutmuyorum, ??yle bir c?mle kurmu?tu: "E?er u?maksa, ben de biliyorum Brezilya'dan X oyuncuyu (ad?n? hat?rlam?yorum ?u an) getirmeyi ama belli ?artlar var". Bu bence bir?ok ?eyin cevab?. Hala Dany ?zerinden ?ak?lacak bir durum yok. Sonuna kadar arkas?nday?m hocan?n.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Akartuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Hoca Dany transferini a??klarken, hi? unutmuyorum, ??yle bir c?mle kurmu?tu: "E?er u?maksa, ben de biliyorum Brezilya'dan X oyuncuyu (ad?n? hat?rlam?yorum ?u an) getirmeyi ama belli ?artlar var". Bu bence bir?ok ?eyin cevab?. Hala Dany ?zerinden ?ak?lacak bir durum yok. Sonuna kadar arkas?nday?m hocan?n.
                                DeDe

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X