Sayfa 1/239 12341151101 ... SonSon

Konu: Önder Özen

Önder Özen

Önder Özen'e dair tüm haberleri ve yorumlarınızı bu başlık altından yazabilirsiniz.
    Konu Forum Kurulu 4 tarafından (15 Temmuz 2014 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Umarım yaz dönemi için iyi hazırlanıyordur ekibiyle

Güzel günler göreceğimize inancım tamdır kendisine. Umarım bu karanlık günlerde ki güvenimiz boş çıkmaz.

franco gibi genç ve yetenekli bir forvet veya ofansif orta saha için çalışmaları hızla yürüttüğünü düşünmekteyim

Alıntı Oguzhan Cakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    franco gibi genç ve yetenekli bir forvet veya ofansif orta saha için çalışmaları hızla yürüttüğünü düşünmekteyim
    Sanırım o bölgelere tecrübeli ve yabancı oyuncu bakıyorlar..

Çok iyi işler yaptı/yapıyor ve yapacak.. ama dany hamlesinden umarım ders çıkarmıştır.. bir de jermaine jones'un eğer hepsi bu ise o da kötü bir kararmış.

şı sakatlıklara bir çözüm bul hoca yoksa halimiz harap.

Dany konusunda hatalı olduğunu düşünüyorum.

Ders çıkar, devam et. İyi günler gelecek.

Bundan sonra ''risk'' alırken daha dikkatli davranacağını umuyorum.

önder özen için başarı notu bu yaz transfer döneminde ve önümüzdeki sezonda verilmeli diye düşünüyorum. şu ana kadar bi şekilde geldik önder özeni severim ama biliç hariç diğer transferlerini beğenmedim. İnşallah önümüzdeki sezon başarılı olunur o, bilic ve ekibi ile on yıl devam ederiz...

Yerini önümüzdeki senelerde Sergen Yalçın a bırakacağını düşünüyorum .

inanıyoruz sana ama şu dany konusunda büyük yanlış yaptın

Alıntı Kadir Esmeray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önder özen için başarı notu bu yaz transfer döneminde ve önümüzdeki sezonda verilmeli diye düşünüyorum. şu ana kadar bi şekilde geldik önder özeni severim ama biliç hariç diğer transferlerini beğenmedim. İnşallah önümüzdeki sezon başarılı olunur o, bilic ve ekibi ile on yıl devam ederiz...
    Senin yazdığına katılmakla beraber, bütçeyle de alakalı bi' durum olduğunun kanaatindeyim. Biraz yönetim bütçeyi arttırmalı ve harcarken şurda falancanın bilmemnesi var alalım geyiğine girmemeli.

hocam iyi bir forvet ve sağbek öncelik olsun bi de şu dany i bi an önce kadro dışı bırakın