Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sonuna kadar arkanday?m hocam in?allah ?ok ba?ar?l? olucaks?n yeni stadla birlikte

iPhone 4s 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

bu ?er?eve program? neden y?klenmiyor ya?

Yorum Yap

Sezer, Enaramo ve Dany transferlerinde bekledi?imiz iradeyi g?steremese de, genel olarak Bili? tercihi, Franco'nun tak?ma kazand?r?lmas?, sa?l?k ekibinin de?i?mesi, Atiba transferi, Tolga transferi, kaleci antran?r? olarak Sambade'nin geli?i, G?khan T?re ve Kerim Frei hamlesi beni memnun etti.

Camiay? da art?k daha iyi tan?yor diye d???n?yorum, yeni stad da yeni sezonun bir k?sm?na yeti?irse bence her?ey daha iyi olur.

"Biz, ucuz ekme?in hangi bakkalda sat?ld???n? bilen ailelerin ya?ad??? semtlerin pe?indeyiz.

?nder ?zen
        "

Belki bu sene de?il, belki senelerce de de?il ama bir g?n.. ?n?allah i?te o g?n her?ey g?zel olacak..!

Yorum Yap

Ilk y?l?n heyecan? ile yapt??? g?zel i?lerin yan?nda baz? transfer hatalar? olsa da bence istikrarl? geli?im s?recinde Bilic ile yola sonuna kadar devam etmeli. ??im ne olursa olsun rahat bu konuda nedense.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Baz? transfer yanl??lar? olsa da ?n?m?zdeki seneler i?in umutluyum.

Yorum Yap

?nder ?zen'e g?veniyor ve seviyorum. Sonu?ta maddi imkans?zl?klar?n ucu onada dokunuyor. Bu sene staj?n? yapm?? oldu. Meyvalar?n? ?n?m?zde ki y?l hep birlikte ta??yaca??z.

GT-S7580 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ilk geld?g? gun baskan?m ?zn?n?z olursa soylemek s?t?yorum ben?m 18 ayl?k b? surem var ded? bu sure ?c?nde sab?r goster?ls?n 10 ay? dolmak uzere ve bence har?ka ?sler yap?yor tes?sler?m?zdek? c?mler?n deg?s?m?yle ve yen? yap?lacak kl?n?k ve d?ger performans olcum merkezler?yle turk?yede yen? b? c?g?r acacag?n? kend?s? de soyled? bende buna ?nan?yorum ayr?ca s?yasetc?lerde olan b? uslubu var ama onlardan fark? yalan soylem?yor en savundugun durumda b?le c?k?p konustugunda gayet guzel ?kna edeb?l?yo bence onder ozen ve slaven b?l?c ?k?l?s?ne guven?lmel? sab?r goster?lmel? ve yonet?m?na rt?k futbola transferlere pazarl?k d?s?nda kar?smamas? gerekt?g?n? dusunuyom KATILMIYORUM

Yorum Yap

edit
                  En son düzenleyen Veysi Koldemir; 11-04-2014, 13:20. Sebep: ..

Yorum Yap

Aslı ahmed said okur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    sende bo? ??kt?n hoca hemde bombo?
                    katilmiyorum

Yorum Yap

?nder ?zen:''Konya beraberli?inin tek sorumlusu Bili?'tir. O'na 7 ay ?ncesinden de s?ylemi?tim tak?m? 11'e 12 oynamaya haz?rla diye ama hafta i?i yine ?ift kalede 11e-11 oynat?yordu''

Yorum Yap

?nder hoca'n?n ma? sonunda bas?na yapt??? a??klamada bug?n beraberlik bilicin su?u ??nk? ben ?mraniye'de tak?m? 11'e 12 ?al??t?r diyorum dinlemiyor beni diyor bence g?zel ama ac? bir tespit evet ?nder hoca bas?na yapt??? a??klamada ta?? gedi?ine oturttu bu hakemlerle bu kadar puanlar...

Yorum Yap

Baz? transfer hatalari olsada dik durusu ve sozunu esirgememesi sayesinde gerekli sevgiyi ve saygiyi kazandigini dusunuyorum.. arkandayiz hocam

HTC One cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ferhat Kavas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?nder ?zen:''Konya beraberli?inin tek sorumlusu Bili?'tir. O'na 7 ay ?ncesinden de s?ylemi?tim tak?m? 11'e 12 oynamaya haz?rla diye ama hafta i?i yine ?ift kalede 11e-11 oynat?yordu''
                            Bunu cidden dediyse helal olsun hoca.

Yorum Yap

Aslı Ayta? ?idem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bunu cidden dediyse helal olsun hoca.
                              aynen bizzat bjk tv de izledim

Yorum Yap

Guzel konustu, manidar konustu. Ama hakemin art niyetli ve maksatli olarak federasyon ve mhk tarafindan atandigini, amacin Gese yi kurtarmak oldugunu acikca soylemeliydi. Medyaya da birkac laf soylemeliydi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X