Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: Chapecoense takımını taşıyan uçak düştü!

Chapecoense takımını taşıyan uçak düştü!

Takım, Atletico National ile Copa Sudamericana finali oynamak için Kolombiya'ya gidiyordu.

Çok kötü çok. Videoları gördüm kazadan evvel içim parçalandı.

çok kötü durum be...Allah sabır versin..

Bu arada;

Kaza sonrası, Chapecoense'nin finaldeki rakibi Atletico Nacional, şampiyonluğun Chapecoense'ye verilmesi için başvuruda bulundu.

Gercekten aci, sen didin 1. Lige cik (2014 de) 2 sene icinde America Kupasina katil ve finale cik (bizdeki Uefa Euroleauge Finali gibi) . Finale giderken, tarihinin en önemli basarisi icin giderken... Kaza yap...

Kurtulanlarin ikisi kaleci biri defans oyuncusu.....

Gecmiste benzeri Samsunspora da olmustu.... ne aci...

acaba bir jest yapsak ta Kadroya giremeyen oyuncularimizdan, veya kiralik gönderdiklerimizi bedelsiz Brezilyaya mi kiraya versek....
    Hem Jest olur.... hem de bizimkiler ömürlerinde göremeyecegi tecrübe kazanir...

Hem bu üzücü kazadan dolayı hem de tribün organizasyonu dolayısıyla takımımız derbiye siyah forma ile çıkmalı. Hatta o maça özel siyah formanın simsiyah hali üretilebilirse ve TFF izin verirse daha iyi olur.

Maalesef sadece 3 futbolcu, 1 malzemeci ve 1 hostes kurtulmuş.

76 can kaybı

Çok üzüldüm be...

Maalesef bir futbolcuda hastanede hayatını kaybetmiş.

Kalan futbocu sayısı 3'ü uçağa binmeyen ve sadece 2'si sağ kalanlarla birlikte : 5

Alan Ruschel
    Helio Hermito Zampier Neto

Konu Mert Kavuzlu tarafından (29 Kasım 2016 Saat 19:15 ) değiştirilmiştir.

Acayip zor bir durum. Ne desek boş...

Brezilyali kulupler Chapecoense'ye bedelsiz futbolcu kiralayacaklarini aciklamislar ve federasyondan Chapecoense'nin 3 yil boyunca kume dusmesinden korunmasini istemisler

Bir takim dusun, birden yok olsun.. cok uzucu bir durum Allah sabir versin

Bazı durumlar vardır yaşamayı bırak empati kurmaya dahi korkarsın ya hah işte o bu.

Çok çok üzücü bi durum

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlardan birisi. Finali kazanmışlar gibi kupanın müzelerine koyulmasını isterdim. Umarım böyle olur.

Söylenecek söz bulamıyorum ya nasıl birşeydir bu ya neye üzüleceğimizi şaşırdık.

başları sağolsun bizim ülke samsunsporun acısını hala unutmadı
    brazilyalı taraftarları düşünemiyorum başları sağolsun