Sayfa 3/9 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu: Naklen Yayın İhalesi

Bu lig için fazla vallaha. Çok ciddi para. 1. ligi alsa ne olur, almasa ne olur. Süper Lig' de bile 2, 3 takımın dışında maç izlenmezken 1. Lig zaten çöp.

Yurt dışı satışı olur mu, çok merak ediyorum. O hakkı da almış çünkü.

Aylarca alınan danışmanlıklar, ihale için yapılan masraflar oldukça işe yaramış anlaşılan...

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D paketini almış

bu pakette

Süper Lig
    1.Lig
    Özet
    Radyo
    Mobil

hakları var. Bu demek oluyor ki PTT 1.Lig'de önümüzdeki sezondan itibaeren şifreli olacak.
    Yok o iş öyle değil.. Geçen dönemde de 1. Lig digiturkte idi ama trtye satıyordu.. Yine öyle olur. O lige trt den başkası uğraşmaz zaten

Alıntı Ahmet Ekti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hd yayın için ekstra ücret istemeyi bırakırlarsa baya bi mesafe kat etmiş olurlar..
    aç köpekler sırf onun için hd yayını açtırmıyorum.

digitürk ne kadar kazanıyorlar bilmiyorum ama 18 takım haftada 9 maç yayınlamak çok maliyetli onu geçtim bu lig için 500 milyon dolar bile fazla bence iyi oldu

KDV ile birlikte 600 milyona yakın.Federasyon da bu kez pay almayacağından gelecek para neredeyse ikiye katlanıyor kulüpler için.Bizim için de ligdeki tüm takımlar için de büyük fark yaratabilir gelecek bu paralar.Stat ve sponsorluk gelirleri zaten iyi bir seviyeye gelmişti, bu da artınca İngilizler dışındaki takımlarla yarışabilecek duruma geldik diyebiliriz.

500m dolar yıllıkmış, ben 5 yıl için sanıyordum.

İnanılmaz bir para.

500 milyon yıllık mı yoksa 5 yıllık toplam ücret mi

Alıntı İbrahim Hızal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    500m dolar yıllıkmış, ben 5 yıl için sanıyordum.

İnanılmaz bir para.
    yıllıkmı yok daha neler imkanı yok ya ne yıllığı

500 milyon dolar yıllık zaten dolar oldu 3,5 tl almanya liginin 600 milyon € oldugu yerde sl nin besyuzmilyon dolar etmesi cidden cok buyuk rakam

3 aşağı 5 yukarı bizim kulübe yılda kaç para gelir getirecek bilen var mı?

YD' nin Türk futbolu için yaptığı tek ama faydalı icraat.

590 milyon dolar vay be bize düşen ne kadar acaba

adamlar yıllardır tekelinde bulunduruyor resmen lig maçlarını bırakırlar mı başkalarına.

Biz şampiyon olursak yaklaşık 170m tl, gs yada fener olursa 200m tl gibi para kazanacak yıllık.

Şampiyonluk sayısından ötürü bu fark.