Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - Kosova | 2018 D?nya Kupas? Elemeleri | 12 Kas?m Cumartesi - 20.00

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gokhan gonul iyi oynadi. Formunu buluyor artik. Bizde de surekli oynamali

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Burak bizdeyken yine ayni sekilde itin bir tarafina sokuldu simdi yere goge sigdiramiyoruz

Ben Burak'i da cok tutardim ama kufur etmeyen yoktu ne hikmetse. Genc oyuncu her zaman gelisime aciktir.

Hah Cengo giriyor atis serbest yuhalayin
      burak bizde oynarken cok tecrubesiz ve son vuruslarda cok kotu bitiriciligi olmayan biriydi ama bizden oynarken bile bir macta dunya posizyona girerdi, kimsenin giremedigi kadar cok posizyona girerdi atamazdi, simdi o ozelligini zamanla gelistirmis ve tecrube kazanmis. Ben Buragi seven biri degilim yada gelmesini isteyen biri degilim ama bu bizim elimizde ki forvetlerden daha iyi oldugu gercegini degistirmez

Yorum Yap

Kosova bizden iyi oynadi . Kosova bile bizden daha cok takim.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Rezil Cenk ?u an gol kral? ligin.
          halil karde? cenk de k?t? burak da. bu g?zler forvet hatt?nda ilhan ahmet nouma pancu 4l?s?n? g?rd?. bize carew tipi adam laz?m. driplink , kafa , ?ut , ?al?m , s?rt? d?n?k top alma ve saklama , h?z

Yorum Yap

G.G?n?l 90 dakikay? iyi ??kard?. Daha da iyi olacak in?allah. Ayr?ca hi?bir adam?m?z sakatlanmad?, en ?ok buna sevindim.

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Burak bizdeyken yine ayni sekilde itin bir tarafina sokuldu simdi yere goge sigdiramiyoruz

Ben Burak'i da cok tutardim ama kufur etmeyen yoktu ne hikmetse. Genc oyuncu her zaman gelisime aciktir.

burak bizde oynarken cok tecrubesiz ve son vuruslarda cok kotu bitiriciligi olmayan biriydi ama bizden oynarken bile bir macta dunya posizyona girerdi, kimsenin giremedigi kadar cok posizyona girerdi atamazdi, simdi o ozelligini zamanla gelistirmis ve tecrube kazanmis. Ben Buragi seven biri degilim yada gelmesini isteyen biri degilim ama bu bizim elimizde ki forvetlerden daha iyi oldugu gercegini degistirmez
              Katiliyorum. Ben de kesinlikle gelmesini istemiyorum ama soylemek istedigim Cenk'i elestirelim ama dozunu kacirmayalim. Evet as olacak duzeyde degil ama asiri tepki gerektirecek de bir durum yok. Oyle veya boyle en cok gol atan oyuncumuz.

Ve unutmamak lazim ki bu seneki takimda golcu oyuncu yok. Bir Cenk bir Talisca. Talisca sakat. E o topu kim sokacak kaleye ? Cenk de lazim yani bize. Lince gerek yok. Devre arasinda cok cok iyi bir santrafor sart.

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Katiliyorum. Ben de kesinlikle gelmesini istemiyorum ama soylemek istedigim Cenk'i elestirelim ama dozunu kacirmayalim. Evet as olacak duzeyde degil ama asiri tepki gerektirecek de bir durum yok. Oyle veya boyle en cok gol atan oyuncumuz.

Ve unutmamak lazim ki bu seneki takimda golcu oyuncu yok. Bir Cenk bir Talisca. Talisca sakat. E o topu kim sokacak kaleye ? Cenk de lazim yani bize. Lince gerek yok. Devre arasinda cok cok iyi bir santrafor sart.
                linc etmez kimse ama tepki gostermek ?nemlidir. Boyle ufak tepkiler, isliklamadan yada yuhalamadan yapilmali tabi, futbolcuyu hirslandirir ve daha azim gostermesini saglat, birda yonetim icknde lazim, ever tepki gostermeyi birakirsak yonetim yeterli gorup malasef forvet transferi yapmaya gerek gormeyebilir. Ozellikle abubakar afrika kupasina gittiginde ocakta elimizde Cenk ve Omer kalacak ve 3 kulvarda ilerlemek icin cidden yetersiz

Yorum Yap

Burak bizde bitirici forvet miydi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bnm hatirladigim bizde ikinci forvet gibiydi burak.

Bir donemde gayet iyiydi. Bizim taraftarin sacma tutumuna kurban gitti.

Yorum Yap

Ya bu fatih terimin bas?n toplant?lar?n? bir ben mi anlam?yorum? Bas?n toplant?lar?nda ne diyor ne anlat?yor yada anlatmaya ?al???yor hi? anlam?yorum.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sa? a??kt? abi.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sa? a??kt? abi.
                          Yepp bende onu diyorum.

Biz taraftar olarak elimizdeki iyi oyuncuyu tu kaka yapmalta ustumuze yok. Cope tezahurat yapariz. Iyiyi yereriz. Halbuki genc adamin sikintisi olur. Iyi bi hocada duzelir bu.

Cenk vs elestirilirde. Gitsin etsin falan sacma olur. Ki is ona gidiyor.
                          Laxim adam bize cenk.

Sunuda solim. Bize gecen yil gunes yerine lesh bi hoca gelseydi belki oziyi baska bi klube cakmaya calisan adam dolacakti bura. Ki bi dubyada vardi o yil nobette.

Yorum Yap

Ben de onu diyorum abi Cenk muazzam bi hamle adam?d?r ?ok iyi bi 2. santrafordur e?er Abou iyi performans?n? genele yaysayd? veyahut ge?en seneki Gomez olsayd? Cenk bu sene iyice m?thi? bi adam olacakt? ama ?imdi b?t?n y?k ona bindi o da gen? daha ya?? 28-30 olmad? hala kat edece?i yol ?ok bi destek olal?m .

Yorum Yap

Milli tak?m kural?.Bir Be?ikta?l? y? en formda zaman?nda bile ?a??rma,?a??r?yosan m?mk?nse oynatma,oynatmak zorundaysan tak?m da berbatsa kurban olarak se? oyundan ??kar taraftar?n ?n?ne at.En yak?n iki ?rnek Ersan,O?uzhan.

Yorum Yap

Oguzhan milli takimda agirligi olmayan bir oyuncu. Yani oyunun merkezinde degil. Yan eleman gibi bir sey. Mesela bugun dikine giderken normalde hic yapmayacagi seyi yapip kanada Ardaya pas verdi. Normalde orda araya salar Ozzy. Beklenmeyeni yapar. Ama kanatta Arda olunca vermesi gerektigini hissediyor. Basarisiz olmasini buna bagliyorum.

Gokhan cok iyiydi bugun. Oynamasi cok iyi oldu. Cenk keske daha fazla sure alsaydi. Gol falan atip moral bulurdu belki.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X