Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - Kosova | 2018 D?nya Kupas? Elemeleri | 12 Kas?m Cumartesi - 20.00

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ma?? izlemiyorum bir ?ey ka??rm?yorum heralde rezil oynuyormu?uz

Yorum Yap

takim tamamen vasatda bizim ozide ayni durumda. kondisyon eksikligi belli hemen pili bitti fato yerinde olsam cikartirdim

Yorum Yap

Yaln?z ben b?yle bir hakem g?rmedim.Neredeyse d?d?k ?almayacak.?u hakem bizim ligde olsa , 2 ma?a d?d???n? ast?r?rlar

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          takim tamamen vasatda bizim ozide ayni durumda. kondisyon eksikligi belli hemen pili bitti fato yerinde olsam cikartirdim
          Oguzhan simdiye kadar hicbir milli macta iyi oynamadi. Hatta vasat bile oynayamadi. Sebebi kondisyon degil bence, daha yukarlarda Futbol cahili bir adam iste terim, Ozzy nasil oynasin ?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Yetgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Yaln?z ben b?yle bir hakem g?rmedim.Neredeyse d?d?k ?almayacak.?u hakem bizim ligde olsa , 2 ma?a d?d???n? ast?r?rlar
            M?kemmel y?netiyor bence ma??.

Yorum Yap

Futbolu belli bir sistem i?erisinde oynamaya al??m?? hi? bir futbolcu bizim milli tak?mda oynayamaz.

De?il O?uzhan istersen Iniesta getir koy ne oluyor lan burada diye afallar adam.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Futbolu belli bir sistem i?erisinde oynamaya al??m?? hi? bir futbolcu bizim milli tak?mda oynayamaz.

De?il O?uzhan istersen Iniesta getir koy ne oluyor lan burada diye afallar adam.
                +1.

Oguzhan, Cenk ve Hakan hicbir zaman iyi oynayamazlar.

Simdi hemen onlar zaten kotu oyuncu diyenler olacak ama bence degiller simdiden belirteyim

Yorum Yap

+ Futbolu bilen her hoca elinde Oguzhan varsa onun ustune takim kurar bu kadar basit. Bizim takim Oguzhan ustune kurulmadigi gibi baska herhangi bir sistem uzerinde de oyamiyor. Cok enteresan gercekten. Bu herifin yillardir en iyi hoca diye kakalanmasi cidden cok enteresan.

Yorum Yap

topu alan gitmeye ?al???yo pas oyunu oynam?yoruz ki orta sahada oynayanlar?n tek amac? topu arda veya volkana vermek ba?ka bi ?zellike gerek yok

Yorum Yap

Atti hirsiz

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yunus malliyi bugune kadar oynatmadi parator

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Basi kesilmis tavuk gibi top?ular ne bi sistem var ne bisey kaos futbolu bu ..

Yorum Yap

Iyi iyi sorun Oguzhan'di. Bir daha sakin alma Oguzhan'i serefsiz terim

Yorum Yap

Ulan salak herif Melih Ozzie'nin de?il Hakan'?n yapamad???n? yapt? Yunus. Forvet arkas? oynayan duran top d???nda hi?bir yetene?i olmayan Hakan'd?. Ozzie'nin ??kt??? iyi oldu.

Yorum Yap

Burak ceza sahasinda topu bulunca atiyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X