Sayfa 3/7 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu: Türkiye - Kosova | 2018 Dünya Kupası Elemeleri | 12 Kasım Cumartesi - 20.00

Maçı izlemiyorum bir şey kaçırmıyorum heralde rezil oynuyormuşuz

takim tamamen vasatda bizim ozide ayni durumda. kondisyon eksikligi belli hemen pili bitti fato yerinde olsam cikartirdim

Yalnız ben böyle bir hakem görmedim.Neredeyse düdük çalmayacak.Şu hakem bizim ligde olsa , 2 maça düdüğünü astırırlar

Alıntı Berkant Senturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takim tamamen vasatda bizim ozide ayni durumda. kondisyon eksikligi belli hemen pili bitti fato yerinde olsam cikartirdim
    Oguzhan simdiye kadar hicbir milli macta iyi oynamadi. Hatta vasat bile oynayamadi. Sebebi kondisyon degil bence, daha yukarlarda Futbol cahili bir adam iste terim, Ozzy nasil oynasin ?

Alıntı Mehmet Ali Yetgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız ben böyle bir hakem görmedim.Neredeyse düdük çalmayacak.Şu hakem bizim ligde olsa , 2 maça düdüğünü astırırlar
    Mükemmel yönetiyor bence maçı.

Futbolu belli bir sistem içerisinde oynamaya alışmış hiç bir futbolcu bizim milli takımda oynayamaz.

Değil Oğuzhan istersen Iniesta getir koy ne oluyor lan burada diye afallar adam.

Alıntı Semih Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolu belli bir sistem içerisinde oynamaya alışmış hiç bir futbolcu bizim milli takımda oynayamaz.

Değil Oğuzhan istersen Iniesta getir koy ne oluyor lan burada diye afallar adam.
    +1.

Oguzhan, Cenk ve Hakan hicbir zaman iyi oynayamazlar.

Simdi hemen onlar zaten kotu oyuncu diyenler olacak ama bence degiller simdiden belirteyim

+ Futbolu bilen her hoca elinde Oguzhan varsa onun ustune takim kurar bu kadar basit. Bizim takim Oguzhan ustune kurulmadigi gibi baska herhangi bir sistem uzerinde de oyamiyor. Cok enteresan gercekten. Bu herifin yillardir en iyi hoca diye kakalanmasi cidden cok enteresan.

topu alan gitmeye çalışıyo pas oyunu oynamıyoruz ki orta sahada oynayanların tek amacı topu arda veya volkana vermek başka bi özellike gerek yok

Atti hirsiz

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yunus malliyi bugune kadar oynatmadi parator

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basi kesilmis tavuk gibi topçular ne bi sistem var ne bisey kaos futbolu bu ..

Iyi iyi sorun Oguzhan'di. Bir daha sakin alma Oguzhan'i serefsiz terim

Ulan salak herif Melih Ozzie'nin değil Hakan'ın yapamadığını yaptı Yunus. Forvet arkası oynayan duran top dışında hiçbir yeteneği olmayan Hakan'dı. Ozzie'nin çıktığı iyi oldu.

Burak ceza sahasinda topu bulunca atiyor