Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu: Başakşehir - Kerim Frei - Edin Visca

7.5 milyona nası vermemişler, kolpa yapıyor sanki pektemek+kerimi iteleyelim gitsin üste para vermeye gerek yok... hırsızın konusu nasıl açıp tartışıyorsunuz inanılır gibi değil .

Burak , Cenk ve abounun toplamından bile daha iyi golcü ama istemem gelmesini.

Sent from my iPad using Tapatalk

vallah ben Baskan i biraz anladiysam, Pektemek i verir, Kerim i kiralar üstüne Para ile Visca yi alir

Birde Gümüşdağın ormanla arası baya iyi, bence eğer Şenol hoca isterse bir şekilde bize transferi gerçekleşir diye düşünüyorum.

3-3lük maçta Burak önümüzde yaptı karaktersizliği. Eskişehir'e onca yolu sinirden kudurmuş olarak döndüm... O geceyi hiç unutamam.
    Böyle bir şeyin söz konusu olması bile mide bulandırıcı. O adamı gördüğüm yerde yüzüne küfür ederim, edeceğim de elbet bir gün denk geleceğiz kendisiyle. ister Beşiktaş formasıyla olsun isterse sokakta. O küfürü yiyecek

Alıntı Serhat Senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-3lük maçta Burak önümüzde yaptı karaktersizliği. Eskişehir'e onca yolu sinirden kudurmuş olarak döndüm... O geceyi hiç unutamam.
    Böyle bir şeyin söz konusu olması bile mide bulandırıcı. O adamı gördüğüm yerde yüzüne küfür ederim, edeceğim de elbet bir gün denk geleceğiz kendisiyle. ister Beşiktaş formasıyla olsun isterse sokakta. O küfürü yiyecek
    Aynı maçta ben de vardım. Yeni açık alt tribündeydim. Escude'nin ayağı bile değmedi; ama kendisini yere öyle bir attı ki o hırsız, hakem müsveddesi tereddüt bile etmedi penaltıyı çalarken. Bize uzak, Allah'a yakın olsun!

Visca'yı Kerim+Pektemek+3 milyon euroya alıyorsak alalım. Daha fazlası abartılı olur bence.

Kerim ve mustafanın bonservisini verelim üstüne 1 m verelim bitsin bu iş. Ayrıca caneri sindirdik burağa mı burun kıvırıyorsunuz. Yarım sezon gelsin kiralık oynasın şampiyon olalım sezon sonu bakarız duruma göre

Visca ya eyvallah gelsin iş yapar başımızın üzerinde yeri var yaşıda genç
    Ama hırsızı benim bünye kaldırmaz o derece iğreniyorum

Eğer satmaya niyetleri varsa şimdiden başlasınlar pazarlığa başkan transferin son gününe anca yetiştirir

Alıntı Mehmet Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Serhat Senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı maçta ben de vardım. Yeni açık alt tribündeydim. Escude'nin ayağı bile değmedi; ama kendisini yere öyle bir attı ki o hırsız, hakem müsveddesi tereddüt bile etmedi penaltıyı çalarken. Bize uzak, Allah'a yakın olsun!

Visca'yı Kerim+Pektemek+3 milyon euroya alıyorsak alalım. Daha fazlası abartılı olur bence.
    işin daha vahin boyutu , hadi velev ki Escude müdahale etti diyelim. Pozisyon ceza sahasında bile değildi.

Kiralık olarak gidebilir yarım sezon ama ya Töre'nin dönme şartı ile yada başka bir kanat oyuncu alınması şartıyla. Visca'yı da vermezler.

Bu arada devre arasında kadar başakşehir ile yarışta yalnız kalırsak ve Kerim'i verirsek tarihte az rastlanan bir olay olur.

adamlar kafaya oynarken normal paraya satmazlar.

Kerim kiralık verilmeli. Bugüne kadar kulüpte kalması hata. Son şans böyle verilmeli bence. İyi oyuncu.

Amkspor haberine göre Visca için Pektemek + Kerim + 5m euro teklif yapmışız anlaşma an meselesi demişler