Sayfa 1/5 1234 ... SonSon

Konu: Başakşehir - Kerim Frei - Edin Visca

Başakşehir - Kerim Frei - Edin Visca

Az önce Başakşehir yöneticisi radyospor programında, Kerim Frei'ı istediklerini resmen açıkladı.
    Visca için sezon başı Sevilla, Espanyol ve Suudi Arabistan'dan teklifler geldi dedi.
    Al Hilal 7,5M euro artı + bonuslar teklif etmiş, kabul etmemişler.
    Avrupa'da ilerlemek istedikleri için ve oyuncu genç diye.
    Geçen gün açıklama yapmışlardı, Visca'yı devre arası satabiliriz diye.
    Ayrıca Şenol Hoca Kerim'in pasif olduğunu düşünüyor ve pek süre vermiyor.
    Ve yönetim düzenli forma bulabileceği bir kulübe kiralık vermeyi düşünüyor.
    Evet arkadaşlar ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Kerim bizde oynamiyor zaten bence gidebilir ama visca'yi bize vermezler. Takiminda forma bulamayan isimlere yönelmemiz lazim (manchester unitedda oyniyan depay gibi)

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

bu iş oluyor galiba hadi bakalım.
    pektemek + kerim + 2 m Euro.

pektemek + Kerim + 3-4 milyon verelim.

Bunun üstüne bundan sonra bizden istedikleri her oyuncuda kendilerine öncelik tanınacağını söyleyelim. Yemek ısmarlayım falan hatta

Visca'yı bizim ödeyebileceğimiz rakamlara satmazlar maalesef en azından ben böyle düşünüyorum.

Kerimim bonservisini veren adam bakkal bile işletermez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Visca yı vermezler.
    Töre dönecekse Kerim kiralık gidebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu arada burak yılmaz'ın en son paylaştığı foto manidar.

https://www.instagram.com/p/BMoimgADlVd/?taken-by=by17

Şenol Hoca'nın Burak'ı istediğini düşünüyorum.

Başakşehir ligde böyle iyi giderken en önemli oyuncularından birini Kerim için veya para için vermez. Sezon başında ciddi paralar teklif edilmiş ve kabul etmemişler zaten.

Kerim'in kiralık verilmesi taraftarıyım.

Alıntı Akın Keske Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir ligde böyle iyi giderken en önemli oyuncularından birini Kerim için veya para için vermez. Sezon başında ciddi paralar teklif edilmiş ve kabul etmemişler zaten.

Kerim'in kiralık verilmesi taraftarıyım.
    Kardeşim bende senin gibi düşünüyordum lakin 2 gün önce A. Avcı ve G. Gümüşdağ kendileri söyledi Visca'yı devre arasında iyi bir teklif gelirse satabiliriz diye. Çok şaşırdım duyunca. Frei'ı da istiyorlar, Pektemek'den de memnunlar. Biraz para verirsek neden olmasın? Şampiyonluğa inanmıyorlar zaten. Pektemek+Frei+3-4M euroya bu iş olabilir. Barca'dan topçu almıyoruz sonuçta.

Kerim’den artık olmaz. Hiçbir güç gerçek bir yıldız adayını 4 yıl kulübeye hapsedemez. O yüzden visca'nın bonservisine ek olarak verilmesi üzmez kimseyi. Burak meselesine ise yorumum, abobukarla cenk sezonu gerekirse şu anki sayılarında bitirsin ama öyle bi karakter Beşiktaş'a gelmesin. O kontenjanı bu yaz doldurduk. 10 yıllık hem de

@Çağrı Gökhun Sevindik

Bundan haberim yoktu. Öyleyse durum değişir. Yine de Frei'ın bonservisinin verilmesini istemem. (Oynayabileceği takıma kiralayıp bir süre izlemek lazım.)

Mustafa Pektemek bonservisiyle verilebilir fakat üzerine 4-5 Milyon Euro isterler.

Burak'a da o kadar laf ettik, haketti. Olurda Hoca çok ister ve gelirse Caner etkisi yapabilir. Yarım sezonda 9-10 gol atabilir. Düşünsenize imza atarken yuvama döndüğüm için çok mutluyum falan dediğini Devre arası transfer işleri bayağı hararetli geçecek gibi.

Visca gelirse yılın transferi olur. Kerim dilerim kiralık gider.

Burak'ı tartışmaya gerek yok zaten. Asla gelmesin.